petule1 petule1 komentáře u knih

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Kniha docela ušla, nápad byl, ale konec bum bác a bylo po knize. Příslo mi, že se spisovatelka rozepsala a už jí došly stánky na pořádný konec

11.04.2015 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Těžko říct o této knize, že je to krásný říběh. Je to příběh plný smutku a bolesti, který převládá nad šťastnými chvílemi zlodějky knih.

25.03.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super oddychovka až na ten konec

01.02.2015 4 z 5

Bylo mi dvanáct let... Bylo mi dvanáct let... Nathalie Schweighoffer

doufám, že alespoň jedné holčičce tahle kniha pomůže a autorčina snaha napsat svůj příběh a tím to peklo prožít znovu nepřijde vniveč.

25.01.2015 5 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Smutný příběh o zoufalství milující ženy udržet vztah. Jsem ráda, že kniha skončila jak skončila, jiný konec by úplně knihu degradoval.

18.01.2015 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Příběh, který vas jen tak nepustí spát a musíte číst než to prostě zhltnete.

11.01.2015 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Krásný odpočinkový příběh

10.01.2015 4 z 5

Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Sarai Walker

kniha je velmi specifická a je těžké ji dát nějakou nálepku - bude mít své přiznive i odpůrce

14.12.2014 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

Krásný příběh

22.11.2014 5 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Pokud přečkáte cca 100 stran keců o Shakespearovi, objeví se Vám úžasný příběh, který Vás pohltí.

09.11.2014 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Knihu Hvězdy nám nepřály bude i sám autor těžko překonávat. U této knihy jsem se bohužel ke konci dost nudila. Děj vleklý, nudný a žádný spád.

25.10.2014 2 z 5

Zpověď divošky Zpověď divošky Jackie Collins

Nenadchne ani neurazí - odpočinková četba po těžkém dni v práci, kdy nechcete přemýšlet nad obsahem.

18.10.2014 3 z 5

Láska nebeská z Notting Hill Láska nebeská z Notting Hill Ali McNamara

Super kniha do nevlídného počasí, která Vás zahřeje :-D. Fajn oddychovka v uspěchané době

29.09.2014 4 z 5

Antropologie Antropologie Dan Rhodes

pro mě opravdu některé povídky nepochopitelné

14.09.2014 2 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

na pár stránkách napsaný poutavý příběh, který ve Vás přetrvá ještě dlouho po přečtení

14.09.2014 5 z 5

zbytečné množství stránek naplněných postavami, které v průběhu knihy přestali mít vliv na děj a ke kterým se autor vracel. pro mě až přespříliš historických a politických údajů. ale za nápad 4 hvězdičky.

14.09.2014 4 z 5

Pomalý valčík želviček Pomalý valčík želviček Katherine Pancol

Lepší než první díl :-)

31.08.2014 4 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Krásná kniha.

02.08.2014 5 z 5

Fotky super, kniha také - zajímavá myšlenka. Škoda, že autorovi nevydržela až do konce a konec mi přišel takový narychlo dokončený bez nápadu :-(.

28.07.2014 2 z 5