Petula.N Petula.N komentáře u knih

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Kdyby to šlo, dám víc jak 5 hvězd. Jojo prostě nikdy nezklame. Úžasný příběh !!

17.11.2023 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

No, žádný wow se nekonalo, ale špatné to taky úplně nebylo. Snad poprvé jsem uhádla vraha i já :-D

22.06.2020 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět skvělá Kim.

20.06.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Noo moc mě to nebavilo...některé postavy mě vyloženě vytáčeli. Těšila jsem se až knihu konečně dočtu.

31.05.2020 2 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Ale joooo, mě to bavilo... :)

29.07.2019 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Od Yrsy jsem četla Pamatuji si vás všechny a z toho jsem si fakt sedla na zadek, ale DNA...no nevim, pořád jsem čekala ten wow moment a najednou byl konec....ale četlo se to dobře, určitě ještě Yrse šanci dám :)

12.06.2019 4 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Ani jsem nečekala, že mě to tak bude bavit. Celou sérii mi půjčil kamarád. Moc jsem od toho neočekávala, když je to "pro děti", ale zrovna pro děti čtení mi to nepřijde teda :-D ale opravdu mě to nadchlo a přečtu si celou sérii :)

04.03.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Na knížku jsem se těšila, ale bohužel. Námět jako takový byl super, nic podobného jsem nečetla ještě, ale některé situace byly absurdní...kam se na hlavní hrdinku hrabe terminátor :-D No ale jako zase musím přiznat, že ke konci jsem se nemohla odtrhnout, protože mě sakra zajímalo jak to dopadne s Jay.

11.01.2019 2 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Noo jako dobrý - jako oddechovka. Ale abych pravdu řekla, tak jsem se těšila až to dočtu.

25.09.2018 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knihu mi doporučila kamarádka a musím říct, že jsem se od ní nemohla vůbec odtrhnout. Jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla. Skvělý příběh a ten konec...čekala jsem všechno, ale tohle opravdu ne :-D Můžu jen doporučit :)

03.07.2018 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Krásná obálka, krásný příběh. Oddechová kniha. Byla jsem napnutá až do konce :)

03.08.2021 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Když jsem dočetla třetí díl, tak jsem přemýšlela, zda se pouštět do pokračování...nakonec čtvrtý a pátý díl nebyl tak špatný, ale ten poslední byl fakt pecka :) Jsem ráda, že jsem sérii četla a třeba se k ní jednou zase vrátím.

05.05.2021 5 z 5

Smrtonosný virus Smrtonosný virus Vince Flynn

Čekala jsem, že když se to jmenuje Smrtonosný virus, že se příběh bude odehrávat úplně jinak. Bohužel kniha nesplnila moje očekávání. Jak se říká: nebyl to můj šálek kávy.

17.03.2021 2 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Když jsem začala číst Svědectví, ani jsem netušila, jak moc podobné to je situaci, která se děje teď. Příběh je super do té doby, než se tam začne objevovat nadpřirozeno, to bych asi dala do jiného příběhu. Myslím, že by se kniha dala zkrátit, jejich časté schůze mě nudily..ale jinak dobré, dobrý námět.

04.05.2020 4 z 5

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Jak už bylo níže napsáno - Joy to umí líp. Přišlo mi, že se celou knížku témě nic neděje. Jess mi byla neskutečně nesypmaticka....ale konec byl napínavý a překvapivý.

21.03.2021 3 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Příběh jako takový byl zajímavý, ale ten překlad, to bylo něco strašnýho....kvůli překladu musím dát nižší hodnocení, strašně moc to kazí celkový dojem z knížky. Škoda....

13.03.2021 3 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Nooo tentokrát jsem teda knížku četla dost dlouho, nějak mi to nešlo, nebavilo, pořád jsem jí odkládala. Další díl si už nejspíš nepřečtu, škoda.

12.10.2020 2 z 5

Příběh: Kniha bílá Příběh: Kniha bílá D. D. Gabrová

Ze začátku mě knížka moc nezaujala. Ale pak jsem se přistihla, že se nemůžu odtrhnout. Jediné co mi trošku vadilo, bylo, že kniha je bez kapitol...možná proto to pak láká číst dál a dál :-D knížku doporučuji !!

15.07.2020 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Nemůžu jinak, než opět dát 5 hvězdiček. Má to spád, je plná napětí, sice tam občas nějaká chybka je, ale což. Já jsem se stala na této sérii závislá.

28.02.2020 5 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

Vždycky než začnu číst knížku, tak si přečtu o čem to je a pár komentářů...a docela mě mrzí, že tu někteří z vás vyzradí věci, o kterých bych se raději dozvědela až v knížce...např. návrat jednoho z hlavních postav...někteří napíšou alespoň POZOR SPOILER...někteří bohužel ne....asi raději přestanu číst komentáře předtím než přečtu knihu...škoda

18.01.2020 5 z 5