Peti081 Peti081 komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Hodnotím velmi kladně,byla jsem zvědavá jak se mi po Haně bude líbit,ale přečetla jsem jedním dechem,autorka bravurně vykreslila nelehké osudy hrdinek v náročný dobách 20.století. a konec? Byla jsem ráda,že to dopadlo tak jak to dopadlo.Těším se na Hotýlek.

25.02.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Silný příběh a mrazivé téma,ať už krutost rodičů či praktiky psychiatrické léčebny.Velmi čtivé,knihu jsem nedokázala téměř odložit a přečetla ji během jednoho dne.

23.04.2019 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Právě jsem dočetla,v slzách.Silný příběh,který mě vtáhl a nepustil. Tolik zla a neštěstí lidé zažívali....buďme rádi,za dobu ve které žijeme.

21.01.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc jsem se těšila a opravdu bylo na co. Obdivuji paní Mornštajnovou jak dokáže vykreslit postavy a pestrost jejich osudů,které pozvolna odkrývá. Jsem z nové knihy nadšená a podle mě laťka opět přeskočena.

26.04.2019 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Kniha mě dostala,krásný ač smutný příběh,moc jsem jim fandila a hltala každou stránku,nedalo se odtrhnout. Závěr mě dohnal k slzám. Určitě stojí za přečtení.

07.01.2019 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Návrat do již známých míst a opět napínavé čtení,chválím.

01.01.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Přečetla jsem za dva dny takže super čtivá kniha,oddechovka k pobavení i zamyšlení.První moje kniha od Hartla a nebude poslední.

13.06.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pohodové čtení,pobavila,u čtení jsem se skvěle odreagovala.

14.10.2019 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Kniha mě pohltila ač mi to po prvních stanách nepřišlo?těch posledních sto už bylo přečteno na jeden zátah.Kniha je napínavá,postupně odkrývá temnou minulost,trochu duchařiny,moc mě bavila a můžu doporučit.

05.04.2019 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Přečteno jedním dechem,potřebovala jsem vědět jak to se stařičkou Doris dopadne.Příběh je krásný a smutný zároveň.

22.02.2019 5 z 5

Na knihu jsem se těšila moc,kvůli mě blízkému tématu a to mateřství a běhání. Nezklamala,naopak. Pobavila jsem se a děj mi byl několikrát povědomý.Takže za mě super.

07.06.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět čtivě napsaná kniha,napínavá,plná lidských osudů. Autorčino vyprávění mě moc baví až fascinuje, náhody,které děj hodì jiným směrem.Ke knize jsem byla připoutaná a zvědavě hltala každou stránku.Jsem přeci jen mladší ročník,který těžké časy naší historie neodžil a tak i z tohoto důvodu mám autorčiny knihy ráda.

11.04.2019 4 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Silný příběh,ale žádné oddechové čtení. Chvílemi velmi drsné,ať už v dějové lince z koncentračního tábora nebo vězněného Luciana o 30let později.Kniha stojí za přečtení i k zamyšlení.

12.01.2019 4 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Hezké čtení na které jsem se po předešlé knize autorky těšila.

01.01.2019 3 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Klasika,ke které jsem se vrátila od dob studia poprvé, rozbor básně jsem opravdu nemusela,ale verše v Máji jsem si opět přečetla ráda.

03.12.2019 3 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Přečteno za pár hodin,čtivé,napínavé.Neni vše jak se zdá a není všechno zlato,co se třpytí.Závěr mě překvapil.

22.05.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Do knihy jsem se velmi rychle začetla,příběh měl spád.Detektivka jak má být...

22.05.2019 4 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Pohodová milá knížka,ve které se najde spousta nás žen. Nejednou mi vykouzlila úsměv na tváři a je fajn vědět že v tom nejsem sama.Četla jsem kvůli výzvě,ale jsem ráda,že mi přišla do ruky.

30.01.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem přečetla jedním dechem,napínavé,odpočinkové čtení,jen ten úplný závěr mi už přišel zbytečný.

28.01.2019 3 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tak třeti příběh s Cormoranem Strikem pecka,druhá mě zklamala,ale této nechybělo napěti,zàpletka i větší prostor asistentky Robin.Přečteno rychle.

01.01.2019 4 z 5