Peti081 Peti081 komentáře u knih

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Kniha se mi líbila, děj svižně utikal.Jen ten konec nemusel být tak rychly.

06.03.2020 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Klasika,ke které jsem se vrátila od dob studia poprvé, rozbor básně jsem opravdu nemusela,ale verše v Máji jsem si opět přečetla ráda.

03.12.2019 3 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Milá knížka,hezké čtení. Již ten nàzev je kouzelný a inspirativní,plňme si své sny. Tvorbu Anie sleduji již několik let a moc se mi líbí tak i knihu hodnotím velmi kladně.

03.12.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Pohodové čtení,pobavila,u čtení jsem se skvěle odreagovala.

14.10.2019 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha se mi líbila,jen mi chvíli trvalo se začíst,ale pak už děj nabral na rychlosti a byla jsem napnutá jak to vlastně je.Závěr jsem čekala lepší.

13.08.2019 4 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Kniha mě opravdu bavila,přečetla jsem za velmi krátkou dobu. Děj napínavý,když se pomalu rozplétalo propojení postav,byla jsem zvědavá jak vše dopadne.

05.08.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Druhá kniha,kterou jsem od autora četla a jsem spokojená,opět čtivé,napínavé,těším se na další

03.08.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Přečetla jsem za dva dny takže super čtivá kniha,oddechovka k pobavení i zamyšlení.První moje kniha od Hartla a nebude poslední.

13.06.2019 4 z 5

Na knihu jsem se těšila moc,kvůli mě blízkému tématu a to mateřství a běhání. Nezklamala,naopak. Pobavila jsem se a děj mi byl několikrát povědomý.Takže za mě super.

07.06.2019 5 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Kniha čtivá,napínává.Ač mi to někdy přišlo překombinované,byla jsem zvědavá na závěr.

04.06.2019 4 z 5

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

Vtipné,pohodivé čtení

25.05.2019 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Přečteno za pár hodin,čtivé,napínavé.Neni vše jak se zdá a není všechno zlato,co se třpytí.Závěr mě překvapil.

22.05.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Do knihy jsem se velmi rychle začetla,příběh měl spád.Detektivka jak má být...

22.05.2019 4 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Takový začátek jsem tedy nečekala,moc dobře mi nebylo.Dále se rozvinul zajímavý příběh s nádechem tajemna. O napětí nebyla nouze. No já bych ve vile nezůstávala....

13.05.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc jsem se těšila a opravdu bylo na co. Obdivuji paní Mornštajnovou jak dokáže vykreslit postavy a pestrost jejich osudů,které pozvolna odkrývá. Jsem z nové knihy nadšená a podle mě laťka opět přeskočena.

26.04.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Silný příběh a mrazivé téma,ať už krutost rodičů či praktiky psychiatrické léčebny.Velmi čtivé,knihu jsem nedokázala téměř odložit a přečetla ji během jednoho dne.

23.04.2019 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moje první setkáni s autorkou a zklamaná nejsem ač jsem před nedávnem četla Manželé od vedle a téma je velmi podobné.Kniha má spád,stále jsem musela číst a velmi rychle jsem byla u konce.Jako matka dvou dcer se mě příběh dotýkal,krutých 15let a zlo od těch,od kterých by to člověk nečekal.

23.04.2019 4 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Válečný příběh z druhé strany,se mi líbil,kniha se četla dobře.

23.04.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět čtivě napsaná kniha,napínavá,plná lidských osudů. Autorčino vyprávění mě moc baví až fascinuje, náhody,které děj hodì jiným směrem.Ke knize jsem byla připoutaná a zvědavě hltala každou stránku.Jsem přeci jen mladší ročník,který těžké časy naší historie neodžil a tak i z tohoto důvodu mám autorčiny knihy ráda.

11.04.2019 4 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Kniha mě pohltila ač mi to po prvních stanách nepřišlo?těch posledních sto už bylo přečteno na jeden zátah.Kniha je napínavá,postupně odkrývá temnou minulost,trochu duchařiny,moc mě bavila a můžu doporučit.

05.04.2019 5 z 5