Perry Perry komentáře u knih

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Další příběh od Jennifer L. Armentrout ... co více mohu říct? :D
Pokud jste se dostali až sem, tak jste (pravděpodobně) četli i předchozí díly. Což znamená, že to nebudu moc okecávat...
I přesto, že je to už pátý díl, má to svůj šarm a originální nápad. Děj krásně plyne a rozhodně se při čtení nenudíte.
Plusové body taky dávám za skvělý vývoj všech postav, ať už vždy daného hlavního páru, nebo postav z předešlých dílů.
Kniha už vás pravděpodobně ničím jen tak nepřekvapí. (každý tuší kde to nakonec skončí :D )
Ale já na celou sérii nemůžu najít nic negativního.
Takže hurá do čtení ... já už začínám s "Plamen v nás" ♥

05.01.2018 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvělá oddechovka. Pokud máte rádi tento žánr, tak už jste s největší pravděpodobností četli něco dost podobného ;) Ale to neznamená, že by kniha byla špatná, právě naopak. Děj krásně plyne a Rushe si musí každý hned oblíbit né jen kvůli svalům, ale i charakteru.
Největší pecka je však konec, už vyhlížím druhý díl.

01.06.2019 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Každý tu píše o věku mě už není pěkných několik let patnáct, ale příběh mě stejně vzal za srdce.
Beyah má opravdu těžký život, a i když si občas nechce nechat pomoci, nakonec dospěje v silnou, samostatnou ženu, která tu vždycky bude i v těch nejtěžších chvílích.
Takového člověka doopravdy všichni chceme a potřebujeme.
A i když nemám kosti v srdci, po dočtení, jako bych měla. <3

30.11.2023 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

(SPOILER) Tak konečně!
Konečně se můžu prohlásit za fanouška a obdivovatelku ACOTARu.
Druhý díl mě konečně dostal na druhý břeh, a že to byla tedy jízda!
Od nenávisti k lásce je moje nejoblíbenější linka, a i když mi už nějakou dobu není "náct", tak jsem si tento svět, humor a zápletku patřičně užila.
A to nezmiňuji Rhyse a celou jeho bandu :D
PS: Pár posledních kapitol to bylo peklo.

24.10.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Sladká Elena a mafián Nico si získali moje srdce.
Elena pro svojí prořízlou pusu a Nico pro svojí mužnou a sexy... ehm... mysl samozřejmě.
Knihu bych doporučila asi každému, kdo má rád prostředí mafie, hate to love romantickou linku a "blbý" vtipy. :)

22.01.2023 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Knihy od Jennifer nikdy nezklamou....
Děj se možná pro někoho může lehce táhnout, ale mě to vůbec nepřišlo.
Možná to bylo i tím, že když došlo na akci, tak mě to vždy strhlo s sebou a já napjatě hltala každé slovo, každou větu ...
Jsem strašně ráda, že si Poppy umí stále dupnout a vyjádřit nesouhlas (což jí zůstalo již z prvního dílu).
Romantická linka, humor, děj, akce ... nemám nic co bych mohla vytknout!
Chemii mezi Poppy a Casteelem jsem si jednoduše zamilovala už od prvního dílu a těším se, až se mi do ruky dostane díl třetí. :)))

15.01.2023 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Myslím, že takový konec čekalo asi spousta z nás, ale ten cit a vybarvenost jakým byl napsán... to už čekal málo kdo :)
Za mě opravdu skvělý závěr celé série... po Princezně, Zabijákovi a Princi se mi bude stýskat.
***
"Předkové létali ke hvězdám! Šeptali, ale jejich hlasy přeletěly hory! Když zuřili, země se otřásla hrůzou! Jejich velkoleposti se nic nevyrovná. A přeci jejich svět zmizel. Nikdo není příliš velký, než aby mohl padnout." - Jezelia

19.03.2019 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Pokud je to vůbec možné, tak druhý díl zcela předčil laťku prvního dílu (a to byla opravdu vysoká). Tato duologie se určitě řadí mezi mé nejoblíbenější série.
Příběh mě naprosto vtáhl, každá stránka je plná akce a děj se ani na chviličku nezastaví.
Nikdy mě nepřestane udivovat Kazova předvídavost, ten člověk má prostě každého hned přečteného :D
Každopádně je opravdu velká škoda, že další díl už se nechystá. Ale jak se říká: "V nejlepším se má přestat". Avšak my máme jiné rčení........

"Žádný slzy. Žádnej funus."

16.10.2018 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Rozdílů mezi filmem a knihou je opravdu spoustu, ať už těch zásadních nebo těch přehlédnutelných. Ale věc, kterou mají kniha i film společnou je srdce, které tvůrci do vytvoření dali.
Příběh je plný lásky, přátelství i nepřátelství, pochopení... ale hlavně odpuštění. I když je i plný smutku (a slz :D) stojí za to. :)))

07.03.2018 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl mě bavil ještě více než první, což patří mezi velké plus této série. A ty konce?! Ani nemluvím :D Opravdu moc se těším na třetí díl a doufám, že ten skončí o něco méně otevřený :D
*MINI spoiler...
Překvapivě se i druhý díl drží původní "nevinnosti", což oceňuji. Rozhodně se autorce daří nás napínat ;)

13.09.2017 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Do téhle série nejde jinak, než se zamilovat! ♥
Skvělý příběh, chvílemi napínavý a dosti emotivní :) Akorát konec mohl být více vyhrocený, tohle pro mě bylo moc lehce vyřešený.. ale to je samozřejmě můj názor ;)
Stránky budete hltat na jeden nádech, nakonec vám nezbude nic jiného, než si koupit další díl :D

16.01.2016 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nevím proč, ale nějak jsem čekala "bad boye", kterého jsem nedostala :D
Kniha je krásná a opravdu se u ní pobavíte. Děj odsýpá a ulítlých hlášek je tu až až ...
Akorát mi občas přišlo, že jsem se vydala na turné s bandou teenagerů a ne partou dospělých lidí.
Příběh jako takový je jedním slovem sladký.
Pokud máte rádi oddechovky a hafo "blbých" vtipů :D, tak je tahle kniha přesně to pravé pro vás.

08.07.2020 4 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Prvních cca 70 stran jsem měla trochu problém se začíst a splynout s příběhem, tak jak jsem zvyklá u jiných knih. Každopádně nevím jestli to bylo mnou, knihou nebo tím neuvěřitelným vedrem :D Ale musím říct, že jakmile se přelouskáte přes úvod a začne se něco dít ... je to pecka! Scény jsou skvěle popsané, akce taky není málo a postavy jsou úžasné :) Každá postava měla/má něco do sebe a je svým způsobem jedinečná. Dokonce i záporáci mě v této knize opravdu moc bavili.
I když jsem si užívala více druhou polovinu příběhu, tak si nemyslím že kniha je k zahození. Pokud máte fantazii, ukáže se kniha jako neuvěřitelná jízda. ;)))

16.07.2019 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Abych byla upřímná tak jsem od této knihy neočekávala nic extra, i přesto že hodnocení je hodně, hodně nadprůměrné.
A jak jsem se spletla! Příběh se vás ze začátku vůbec nesnaží přesvědčit, že je něco jiného než "románek". No někde v půlce jsem dostala facku :D A všechno se otočilo o 360 stupňů.
Příběh v sobě skrývá sílu, která vás vtáhne a už nepustí.
Nikdy jsme si nedělala žebříček TOP knih. To je jako říct rodiči ať si zvolí své oblíbené dítě :D Ale tady asi udělám vyjímku ... pššt ♥
PS: Konec je takový, že koupě druhého dílu je nevyhnutelná ;) :D

18.08.2017 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Nemám slov!
Miluji celou "Gabrielovu" sérii ♥
Ať žije šťastně až do smrti :)))

24.03.2015 5 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Kdybych měla knihu popsat jen jedním slovem, bylo by to DIVOKÁ.

Emoce mi lítali nahoru a dolů, jako na horské dráze. Když jsem si říkala, že lepší už to být nemůže, na další stránce mě to vyzvedlo z omylu.
A když jsem si říkala, že horší už to být nemůže vyvedla mě z omylu pomalu další věta. (Brexley je opravdu magnet na problémy. :D)
Tento žánr mám poměrně dost načtený, ale musím říct, že tato série se zařadí pěkně vysoko.
Nechybí tu akce, chemie, humor, násilí, tajemství, intrikaření, zvraty nechybí tu prostě nic, co by skvělá fantasy-romance měla mít.

A za co opravdu moc děkuji spisovatelce i překladatelce je, že se tu mluví sprostě.
Samozřejmě to není pro každého, ale já si prostě nemyslím, že by v takové situaci jako se ocitne Brexley někdo řekl jejda takže prostě díky. :D

Jdu netrpělivě vyhlížet další díl, protože jak řekl Warwick K čertu, tohle je peklo na zemi. (Kdo ví ví a kdo neví, věřte mi, že chcete vědět.)

16.07.2023 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Je jedno jestli má kniha od J.L.Armentrout 200,400 nebo 600 stran, vždycky je naprosto strhující, hříšně sexy a nabušená akcí.
ale možná jsem jen zaujatá, protože tato série se řadí mezi moje topky a na Casteela a Poppy nedám dopustit.

Jedna z mnoha vlastností, která se mi na celé sérii moc líbí je to, že je vidět jak se postavy vyvíjí a posouvají. Poppy a Casteel z Krve a Popela jsou skoro úplně jiné osoby, než Poppy a Casteel, které známe teď v Koruně z kostí a zlata.
A já to zbožňuju.
Samozřejmě je spousta vlastností které zůstávají a vždy zůstanou, například jejich blbý, ale naprosto skvělý humor. A Poppyina chuť bodat do lidí.

Dále je tu Kieran, ten nejvíc oddaný kamarád se srdcem na dlani a ochranou rukou nad našim oblíbeným párem.
Bez něj by příběh nebyl úplný.

A když už mluvím o příběhu, mohlo by taky někdy něco vyjít podle plánu?!

"Statečnost je prchavá potvora, že? Dostane tě do problémů, ale jakmile jsi tam, kde chceš být, rychle se vypaří." - N

26.05.2023 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Možná vás stejně jako mě napadá otázka... "Může to být ještě lepší?"
A odpověď je snadná ... "ANO, může!"
Mona Kasten se znovu překonala a napsala krásný, emotivní a zabavný příběh. Ale jak sama říká v Poděkování "...dohánělo jí to k šílenství." Mě taky! Sawyer a Isaac vás opravdu budou napínat až do poslední stránky.
Tohle spojení mimoně a drsňačky prostě zafungovalo.

01.05.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

5* z 5*

Musím říct, že jsem se knihy zprvu bála. Přeci jen 17ti letí hlavní hrdinové, tento věk a přemýšlení už mám za sebou :D. Ani nemůžu říct jak moc mě příběh uchvátil a o osobnostech hrdinů ani nemluvím. Bylo strašně fajn pročítat se příběhem pomalu až k odhalení. U některých částí i slza ukápla. :)))
Je to skvělé, je to něčím naprosto originální a ten konec je zabijácký, ale krásný.

21.05.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Klasický příběh který všichni už známe. Nesnesitelný spolubydlící, minulostí postiženi hlavní hrdinové a láska na “první” pohled. Hlavní body příběhu jsou nám všem jasné, ale pokud vás zajímá všechno to co se stane mezi tím ... jen do toho.
Děj krásně plyne a pokud máte rádi romantiku asi není co více řešit. ;)))
PS: Kniha obsahuje ukázku na druhý díl, který tentokrat bude o Dawn a Spencerovi ... už se moc těším :))

22.01.2019 5 z 5