pavla67 pavla67 komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

silny pribeh,nekdy mi naskocila husi kuze a tez kapicka ukapla,jsem rada ,ze jsem nezila v te dobe ale babicka s dedou ano a hodne mi o te dobe vypravela.Navstivila jsem Osvetim a nikdy nezapomenu co jsem tam videla.
Bylo to pekne nactene audio.

14.08.2021 5 z 5

Reflex Reflex Dick Francis (p)

libila se mi jak knizka tak prednes,pekne namluvene audiokniha

08.08.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Tak jsem precetla vsech 10 dilu, vsechny byly super vubec jsem se nenudila,skoda ze to skoncilo.Jedna z nejlepsich serii co jsem cetla.Vrele doporucuji.

01.08.2021 5 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Tak jsem docetla oba dily,byly opravdu moc pekne,skoda ze nebudou dalsi prelozene jak pokracuje mestecko a hlavni hrdinove.Doporucuji.

04.07.2021 5 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Precetla jsem vsech 5 dilu, vsechny byly pekne, cetla jsem to jednim dechem a ted cekat az do listopadu nez vyjde sesty dil.Cela ta serie ma 9 nebo 10 dilu bylo by fajn kdyby byly v prodeji ty dalsi dily,muzem jenom doufat.Doporucuji tem kdo ma rad romantiku

28.05.2021 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Tak jsem docetla celou serii,byla velmi vyborna a tez skvela.Doporucuji

11.05.2021 5 z 5

Dobrodružství milovníka knih Dobrodružství milovníka knih Charlie Lovett

Tak to byla moc pekna knizka,neco tak dojemneho jsem dlouho uz necetla,nektere veci jsem vytusila.Doporucuji

28.04.2021 5 z 5

Údolí naděje Údolí naděje Elizabeth Haran

Ten pribeh byl o neco slabsi ,ale stejne se mi hodne libil.Skoda,ze nemam vic tech knizek,precetla jsem jich 8 od te spisovatelky

18.04.2021 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Kniha se mi libila,na konci bylo ale velke prekvapeni.Jdu hned na dalsi knihu....

17.04.2021 5 z 5

Záhada panství Mogdon Záhada panství Mogdon Matthew J. Costello

Takove jednoduche a oddychove cteni.Konec me trochu prekvapil

30.03.2021 4 z 5

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

Pekna takova oddychovka.Libila se mi

29.03.2021 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak to byla jizda.Mam prectene vsechny dily a vsechny dily byly velmi dobre.

29.03.2021 5 z 5

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Nadherny pribeh, sem tam mi ukapla nejaka slza, skoda ze uz skoncil pokracovala bych dal.Myslim si,ze to je jeden z nejlepsich pribehu a tez se mi hodne libilo Divoke vody y ostatni knizky.Velmi doporucuji komu se libi romanticke pribehy

07.03.2021 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Kniha na me velmi zapusobila a je velmi dobre napsana, ale ne tolik jak jsem pred dvema roky navstivila Osvetim.To co jsem videla se neda nikdy zapomenout v ocich jsem mela celou dobu slzy a nekdy mi schazel dech...plynova komora,spalovaci pece,plno fotek,obleceni,hracek,vlasy,zubni protezy, kde byly ubytovani atd. a samozrejme pribehy co nam vypravela pruvodkyne. Nechci zachazet moc do detailu

19.02.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tak jsem precetla vsech 10 knizek a vsechny byly super, ted jenom cekat na dalsi.Doporucuji

23.01.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nadherny pribeh, konec ale byl prekvapivy.Doporucuji

20.01.2021 5 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Nadherny pribeh,vrele doporucuji komu se libi romanticke pribehy,cetla jsem to jednym dechem

13.01.2021 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Tak jsem precetla mazanka a sberatele a velmi se mi to libilo, vyhovuje mi styl psani, Charlot je velmi sympaticka a cely policejni sbor taky uz se tesim na dalsi dily jestly je sezenu.Doporucuji

29.12.2020 5 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Tak to byla jizda,nemohla jsem se odtrhnout, bylo to desive a napinave. Doporucuji

13.12.2020 5 z 5

Stíny jezera Stíny jezera Rachael Blok

Me se ten pribeh libil, bylo to napinave az do konce.Zajimava zapletka,tusila jsem kdo je vrah ...

11.12.2020 5 z 5