Záhada panství Mogdon

Záhada panství Mogdon https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460174/bmid_zahada-panstvi-mogdon-MDq-460174.jpg 4 80 30

Vraždy v Cherringhamu série

Majitel panství Mogdon umírá v plamenech za velmi podezřelých okolností. Sarah s bývalým policistou Jackem nevěří, že by šlo o pouhou nehodu a že oheň vzplál sám od sebe. V přilehlé ospalé vesnici totiž žijí tři potomci mrtvého muže, kteří pravděpodobně zdědí po otci obrovské jmění. Co když mu ale někdo z nich na onen svět dopomohl?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Mystery at the Manor , 2014

Pavlnka
28.04.2024 4 z 5

I druhý díl byl velmi příjemný, poklidný a přesto zajímavý. V sérii budu určitě pokračovat.

emilieselden
26.02.2024 3 z 5

Příjemné oddechovka, i když o něco slabší než první díl.

PREBURDA
20.02.2024 5 z 5

Jak se říká: "Ať si říká, kdo chce co chce",.... mě se tyto krátké detektivní příběhy líbí. I tato byla čtivá, lehce tajemně zahalená. Jack a Sarah mi opět zpříjemnili odpoledne.

janina66
15.01.2024 4 z 5

Opět velmi čtivá oddychová detektivka s oblíbenou dvojicí. Tentokrát trochu slabší, než začátek série. Jednohubka k odpočinkovému odpoledni.

Jadla
12.07.2023 3 z 5

Přidala jsem hvězdičku za to, že se četla hladce, bez rušivých překlepů a chyb. I to se cení. Jinak jednoduchoučký příběh, s žádnou z postav jsem se ani nestihla pořádně seznámit a byl konec. Na předchozím dílu se mi líbilo prostředí, z textu na mě působilo něco milého, tady není nic. Jen slova, která dohromady dávají smysl, ale nic víc.

Rowana
27.06.2023 5 z 5

Sympatická dvojice amatérských vyšetřovatelů se vrací a pátrání si náležitě užívá. Starý rozpadající se anglický dům nabízí přesně tolik záhad, tajemství a překvapivých odhalení, kolik se jich od takových domů většinou čeká. Příběh starého pána byl moc milý, pohladil po duši. To rozuzlení pro mě bylo určitým zadostiučiněním vzhledem k dříve vyobrazeným okolnostem.

Danago
28.05.2023 5 z 5

Tento díl jsem tak nějak přeskočila a dostala jsem se k němu až po přečtení dvou následujících dílů. Naštěstí to vůbec nevadí , tyto knížky se dají číst na přeskáčku, což je velký bonus.
Za mě je to opět velice povedený díl, neuvěřitelně jsem si čtení užívala a byla jsem napnutá až do úplného konce. jsem ráda, že i na poměrně málo stránkách nás autoři dovedli do uzavřeného a šokujícího konce po všech stánkách.

Aknel26
27.04.2023 4 z 5

Druhý příběh byl o něco slabší než první, ale i tak jsem po přečtení měla chuť sáhnout hned po dalším dílu. Konec byl překvapivý.

Knižní střípky
23.04.2023 3 z 5

Pohodové a poklidné detektivky z anglického venkova. Nic světoborného to není, ale na nic světoborného si to ani nemá tendenci hrát, takže jsem spokojená. Naordinovala jsem si první tři díly po čtení jedné náročné knihy a svůj účel splnily.

MiroslavKutík
23.04.2023 3 z 5

Detektivní jednohubka..

jprst
16.02.2023 1 z 5

"Úlovek" z antikvariátní police "vše za 10,- Kč", kdy jsem se nechal nalákat vydařenou obálkou, ale obsah je jedna velká nuda, takže kniha skončila jako krmivo pro místní nádražní knihobudku.

Aghatte
26.11.2022 1 z 5

Opět krásná obálka a poutavý název, to je vše, co může kniha nabídnout.
Nejvíce to připomíná
počin důchodkyně v kurzu tvůrčího psaní, ne moc zdařilý. Anglická verze přiběhů ze Signalu nebo Magnetu, Stalo se…

zelda7
21.11.2022 1 z 5

Spíše slabší detektivní příběh.

Nuttelka
18.11.2022 3 z 5

Opět taková jednohubka na "zabití" času :-) Nic náročného, celou dobu vlastně jen čekáte, jak to dopadne a kdo za to může.

zimolka
06.10.2022 4 z 5

Opět pěkný čtivý příběh.

INCOGNITOREADER
05.10.2022 4 z 5

Druhý díl pokračuje ve stejných kolejích jako díl první. Jedná se anglickou detektivní jednohubku. Přečteno za chviličku. Další díly na mě už doma čekají.

Olča220
20.09.2022 4 z 5

Tak jako první díl, tak i tento naprosto odpovídal mé představě. Anglická vesnice, život jejích obyvatel a do toho se jakoby náhodou připlete vražda… Zkrátka, jak jsem napsala minule, takový malý Midsomer. Až si zase budu chtít odpočinout a zlepšit náladu, vezmu si na čtení další díl.

Atlantis
18.08.2022 2 z 5

Jedna velká nuda. V normálně velké detektivce by tohle byly dvě kapitoly. Hlavní dvojice vyslýchá půlku dědiny, jak kdyby měli průkazy od Scotland Yardu, a málokdo se ohradí, že vlastně ani jeden nejsou policisté. A ve výsledku se vlastně téměř nic nestane. Odpočinkové? Ani ne, protože tohle je tak tupé a ubíjející, že si ani neodpočinete.

Avila
13.07.2022 4 z 5

Příjemná oddechová detektivka na jedno odpoledne. Sympatické hlavní postavy. Určitě si musím sehnat další pokračování.

marekB78
24.06.2022 5 z 5

Taková odpočinková detektivka. Zajímavě napsaná a rychle přečtená.