Smrt za úplňku

Smrt za úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483519/bmid_smrt-za-uplnku-6mu-483519.png 4 58 23

Vraždy v Cherringhamu série

Místní pěvecký sbor nacvičuje pásmo koled. Do koncertu zbývají poslední týdny, když se stane ta nejhorší možná věc. Jedna ze zpěvaček zemře na následky těžké alergické reakce po pozření jednoho ze zákusků, které si sboristé nosili na zkoušky. Zdá se, že injekční pero, které jí mohlo zachránit život, bylo záměrně poškozeno.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Murder by Moonlight , 2014

janina66
28.01.2024 4 z 5

Tato velmi pohodová krátká detektivka se povedla.
Trošku jsem myslela ma jiného, kdo byl vrahem. Líbilo se toto pokračování.

Rowana
04.01.2024 3 z 5

Příjemně sepsaný detektivní příběh z předvánočního období. Zápletka mě zaujala, ale ten závěr mě trošičku zmátl. Byl napsaný tak, že jsem si nebyla jistá, co tedy opravdu platí a co ne.

crossandra
23.11.2023 4 z 5

Celá série Vraždy v Cherringhamu jsou poměrně zdařilé detektivní jednohubky. Ačkoli by člověk někdy ocenil delší a propracovanější zvraty, celkově hodnotím jako příjemnou odpočinkovou četbu, kvůli které nebudete muset ponocovat, protože ji stihnete zhltnout ještě před půlnocí.

Jadla
27.07.2023 3 z 5

(SPOILER) Zas váhám mezi dvěma a třemi. Vypadalo to docela slibně, ale závěr přišel rychle a působil rozpačitě. Proč se přiznal a kryl svou ženu?

sadlo
08.05.2023

Lehká detektivka na víkendové odpoledne.

Aknel26
27.04.2023 4 z 5

Třetí příběh měl podle mě skvělý rozjezd, úplně jako z Vražd v Midsomeru. Pak už to trochu vázlo, i tak se ale kloním spíš ke čtyřem hvězdám.

Knižní střípky
23.04.2023 3 z 5

Pohodové a poklidné detektivky z anglického venkova. Nic světoborného to není, ale na nic světoborného si to ani nemá tendenci hrát, takže jsem spokojená. Naordinovala jsem si první tři díly po čtení jedné náročné knihy a svůj účel splnily.

MiroslavKutík
23.04.2023 3 z 5

Fajn oddechová krátká detektivka, kupodivu je to divné ale tu jsem vraha tušil od začátku.

douchova11
03.04.2023 3 z 5

Mám moc ráda detektivky od M.J.Costella a N.Richardse, ale tentokrát pro mě docela zklamání - zajímavá zápletka, ale rozuzlení bylo prostoduché a bez jakéhokoli napětí :-(. Tak snad příště :-)

pip11
16.03.2023 4 z 5

Pohodový a lehký příběh, ve kterém opět nechybí vyšetřování zločinu na malém městě. Krátké, ale příjemné.

Avila
08.02.2023 4 z 5

Opět příjemné a oddechové čtení. Tato série mě baví a ráda po ní sáhnu když mám chuť na klidnou anglickou detektivku.

Nuttelka
14.01.2023 3 z 5

Nenáročná jakože detektivka k odpolednímu čaji či kávě :-)

Aghatte
11.11.2022 2 z 5

Opět dosti jednoduché, nechce se mi věřit, že za tím stojí muži, vypadá to spíš jako počin nějaké paní v důchodu, která se snaží psát detektivky z venkova…
Obálka krásná, jinak nic moc, nuda
a podbízivost, samá klišé, ještěže jsem si všechny díly nekoupila, pouze půjčila.

INCOGNITOREADER
11.10.2022 3 z 5

Další detektivní jedbohudka. Tento díl mě bavil o trochu méně než předchozí. Ale mám další a budu pokračovat

zimolka
06.10.2022 4 z 5

Čtivé, krátké oddechovky.

ctenarkaEva
12.05.2022 4 z 5

Detektivní jednohubka z milého prostředí anglického venkova. Něco jsem tušila, něco ne. Klidně by tyto knihy mohly být obsáhlejší, ale zase na druhou stranu na odreagování a rychlé přečtení stačí.

Knihomolka97
11.04.2022 4 z 5

Taková jednohubečka, která má 133 stran, s jednoduchou, ale zajímavou detektivní zápletkou. Sarah a Jack mi jsou moc sympatičtí a tvoří velmi nevšední dvojici "vyšetřovatelů". Oba mě moc baví, krásně se doplňují.
Četla jsem první dva díly a tento se mi líbil zatím nejvíc.

Awča
09.04.2022 5 z 5

Mám tuto sérii ráda. Na tento díl opravdu sedí "oddechová jednohubka". Až mě mrzelo, že byla kniha tak krátká.
Zápletka je zajímavá a klidně bych přivítala bohatší dějovou linku ze soukromí vyšetřovatelů.

Dixinka
03.03.2022 5 z 5

Super oddechovka.

Ulala
23.02.2022 5 z 5

Super kniha na odlehčení. Bez hektolitrů krve, pouze dedukce a trocha kriminální zvídavosti. Mám ráda tuto sérií a už se těším na další díl.