pavla67 pavla67 komentáře u knih

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Neda se od te knizky odtrhnout od prvni az do posledni stranky. Krasny pribeh,vrele doporucuji,kteri maji radi historicke romany

08.12.2020 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Knizka se mi velmi libila, napinave od zacatku az do konce.Skoda,ze je jenom jedna knizka od toho spisovatele v cestine.Vim, ze s Trecy napsal 5 knizek.

01.12.2020 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Nemohla jsem se od knizky odtrhnout a tez mi ukaplo nekolik slzicek. Byl to silny pribeh. Pak jsem si vyhledala na googlu tu zrudu Georgina Tann, jak vypadala a co se o ni psalo.Kdyz to bylo podle skutecne udalosti.Bylo to sokujici.

29.11.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jak v takove krute valce, muze byt tolik lasky....

24.11.2020 5 z 5

Dopisy od mrtvého Dopisy od mrtvého Steve Robinson

Tak jsem precetla vsechny knizky a byly opravdu moc pekne a zajimave. Doporucuji

23.11.2020 5 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Tak to byl krasny pribeh, na konci knizky me ukapla slzicka, konec byl velmi dojemny

19.11.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Nevim co rict, byla proste super ...dobre se to cetlo

16.11.2020 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Krasny pribeh, nebylo to lehke cteni, ale nejvic se mi libila zapomenuta zahrada a tajemstvi letniho odpoledne.

14.11.2020 4 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Pribeh se mi hodne libil, ale kdo mi byl nesympaticky, tak ta nova agentka Irene.Samozrejme pujdu na dalsi dil.

09.11.2020 4 z 5

Růže a čokoláda Růže a čokoláda Teresa Simon (p)

Krasny pribeh, tolik lasky a smutku, ale na konec se vse vyjasnilo.Doporuciji.

07.11.2020 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Nebyla spatna , ale trosku me nudila byla to jeji prvni kniha co napsala ,casem se jeji knizky zlepsovali, ale zapomenuta zahrada byla nejlepsi.Jeste mi schazej precist 2 knizky ,sepot vzdalenych mist a hodinarovou dceru si davam naposled.

16.10.2020 4 z 5

Labyrint duchů Labyrint duchů Carlos Ruiz Zafón

Prave jsem docetla celou serii.Je to nejlepsi serie co jsem kdy cetla.Jednou si to prectu znova, abych to znova prozivala.Prectu si tez dalsi knizky od zafona mam vsechny jeho knizky.

11.10.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak to bylo super,jedna z nejlepsi serie.

05.10.2020 5 z 5

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Krasna kniha, cetla jsem to jednym dechem celou noc.

04.10.2020 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Krasny pribeh, cetlo se to velmi dobre.Konec byl pro me velke prekvapeni. Mam rada knizky od te spisovatelky.

30.09.2020 5 z 5

Andělská hra Andělská hra Carlos Ruiz Zafón

To je pan spisovatel,nechame vtahnout do knizky natolik, jak kdybych to prozivala tam snima a je tezko se odtrhnout od toho.

27.09.2020 5 z 5

Písařka ze Sieny Písařka ze Sieny Melodie Rose Winawer

Krasny pribeh, nemohla jsem se od te knizky odtrhnout,Beatric me byla velmi sympaticka y jeji pratele.Skoda , ze neni pokracovani jaky mela zivot
ve 14 stoleti a jestly se vratila do soucasnosti.

25.09.2020 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Krasna knizka.Jdu na dalsi dil.Mimochodem ziju nejakou dobu v Barcelone a znam ty mista co uvadi ten autor v te knize ulice,namesti,universitu atd. Doporucuji

23.09.2020 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Nejlepsi dil z cele serie.Konec me prekvapil.Doporuciji

23.09.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Uz jsem precetla skoro vsechny detektivky od toho autora,
vsechny jsou vyborne, ale tenhle dil me zaujal nejvic.Bylo me lito niny co si musela prodelat.Doporucuji.

22.09.2020 5 z 5