Pauvka Pauvka komentáře u knih

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Po prvnich 3 strankach jsem myslela, ze knizku odlozim, alr vydrzela jsem a jsem za to rada. Knizka me opravdu bavila, jen ten konec.. Tesim se na druhy dil

19.10.2023 4 z 5

Těla Těla Klára Vlasáková

Kniha mě nebavila.

13.10.2023 1 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Na druhy dil Bohu jsem se vazne moc tesila. Kniha nezklamala, ale prvni dil byl o neco vic lepsi. Dobre napsana a ctiva.

09.10.2023 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Me se kniha moc libila. Cetla se svizne a je pekne napsana.

30.09.2023 4 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Tak ale toto me moc bavilo. Musela jsem furt cist a cist abych vedela, jak to vsechno dopadne. Tesim se na dalsi dil!

15.09.2023 5 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Za me knizka pekna. Mela jsem teda strach z kapitol na preskacku, ale vubec mi to nevadilo. Kniha se dobre cetla

02.09.2023 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Další kniha od Darcy a musím říct, že mě osobně zklamala. Děj mě moc nebavil a nebyla jsem napnutá jak u Černé zimy :(. Ale přesto je Darcy topka a nezanevřu nad ní!

20.08.2023 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Za me nejlepsi dil z cele serie. Furt se neco delo. Kniha dobre napsana. Jsem zvedava, jak to bude dal se Sagou.

10.08.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Me teda kniha neoslovila. Precetla jsem ji teda aby se nereklo.. ale...

31.07.2023 2 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Toto me fakt bavilo! Chtela jsem furt cist a najednou konec.. uz se tesim na druhy dil!

28.07.2023 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Tohle byla pecka. Dej napinavy a cetlo se to samo. Za vraha jsem povazovala uplne nekoho jinyho a pak sok. Jen Saga mi chybela no. Doporicuji.

23.07.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Tato kniha mi dloouho lezela na polici a jsem rada, ze jsem ted po ni sahla.

Pribeh se mi opravdu libil a uplne me pohltil. Jediny co me osobne vadilo byly kapitoly s Nei. Uz se tesim a druhy dil.

15.07.2023 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Dalsi skvely dil s Joonou.

30.06.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha je velmi dobre napsana a cte se jednim dechem. Dej smutny az depresivni. Zadny prijemny poctenicko..

20.06.2023 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Na toto tema jsem precetla uz hodne knih, tato patri (bohuzel) mezi ty slabsi.

11.06.2023 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Tak toto jsem slupla jako malinu. L.Kepler to proste umi. Jen je pro me tezky uhodnout, kdo je vlastne vrah :D

05.06.2023 5 z 5

Žert Žert L. V. Matthews

Myslela jsem si, že to bude nějaká ptákovina, ale mě to jako fakt bavilo. Konec teda takovej rychlej, ale jinak za mě dobrý. Jen jsem myslela, že s Bobbym nějak náváže kontakt.. ale velký prd no, to jediný melě štve

28.05.2023 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Za mě zatím nejlepší díl ze série! Jako bala jsem se a ten konec byl neskutečně napínavej!

16.05.2023 5 z 5

Rusovláska z Osvětimi Rusovláska z Osvětimi Nechama Birnbaum

Mam rada knihy na toto tema a ze jsem jich precetla. Tuto radim mezi ty slabsi. Rozhodne ale stoji za precteni.

30.04.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Za me nejlepsi dil, ktery jsem zatim ze serie cetla!

20.04.2023 5 z 5