Pauvka Pauvka komentáře u knih

NeMáma NeMáma Sarah Turner

Kurňa, ono je to všude vážně stejný :-D. Hračky, drobky co chroupou pod papučema, vypínání programu když pračka pere a samé NE a Néni :-D. A výčitky že nejste skvělá máma? Jo, ty mám taky :/. A jo, někdy bych svoje dítě nejradši někam zavřela. ALE jen jak se zaculí, tak bych ho zase hned umačkala a ňuňala.

27.11.2020 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Videla jsem nekolikrat film a az ted jsem precetla knihu. Musim rict, ze pro me jsou obe dila TOP. Ja proste Hostitele zeru ❤.

14.11.2020

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Kniha se mi moc libila. Napinavy pribeh od zacatku do konce. Doporucuju

24.10.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Zacetla jsem se poradne, az kdyz uz byl konec a ten stal jakoze fakt za prd :-O. Nicmene se k autorce vratim :)

12.10.2020 2 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Po dlouhe dobe zase knizka u ktere mi telky proudy slz. Hlavne u kapitoly Mengele a chlapecek. To jsem fakt nedavala, jelikoz mam doma taky takovyho malyho chlapecka. Zpracovani pribehu TOP. Vsem doporucuju!

02.10.2020 5 z 5

Krasna kniha :-)

21.09.2020 3 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Knizek s timto motivem se v posledni dobe roztrhl pytel. Nerikam ze je to spatne, naopak. Je dobre ze vime, jake to tam bylo. Jake ohavnosti se dely... Ja si nedokazu predstavat, ze bych vydrezla fotit to, co musel Wilhelm.. No, nikdy nepochopim, ze toho byl nejaky clovek schopen..

09.09.2020 4 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Tahle kniha se mi do rukou dostala jen diky CV a jsem za to neskutecne rada! Ja moc na takoveto romany nejsem, ale tento pribeh me pohltil od sameho zacatku. Vubec jsem necekala, ze se neco stane Barbare, typovala jsem to na Chris skrz Tonyho (toho bych jebla po hlave panvickou, zmetka jednoho tfuj) , ale toto jako?! Doporuciji si precist!

21.08.2020 4 z 5

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Rozhodne lepsi dil nez Ruda volavka, nekdy jsem cetla dlooho do noci a ne a ne prestat. Dej napinavy, ale ty konce nedavam.. ty jsou na ????

19.07.2020 4 z 5

Každé dítě může dobře spát Každé dítě může dobře spát Annette Kast-Zahn

Veta opakujici se na kazde treti strane "I VASE DITE SE MUZE NAUCIT SPAT" me pekne vytacela. Radi, ze se nema nechat deti vyplakat, ale kontrolovany plac (ci jak to nazyvaji) je v poradku. Takze se dite stejnak musi nechat vyplakat..
Jediny plus je, ze se mi hodi do vyzvy.

12.06.2020 odpad!

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Za me kniha jedno velke zklamani. Dej me nechytil a musela jsem se az nutit to cist. Jediny co se mi na tom vse libi, je obal knihy.

07.06.2020 2 z 5

Pohádky a povídky 1 Pohádky a povídky 1 Hans Christian Andersen

Ja mam H. Ch. Andersena jako autora pohadek rada, ale nemohla jsem se vubec zacist. Prala jsem si, abych uz byla u konce knihy ????‍♀️????‍♀️

13.05.2020 2 z 5

Byla jsem doktorkou v Osvětimi Byla jsem doktorkou v Osvětimi Gisella Perl

Nikdy asi nepochopim, ze byl (je) clovek schopnej delat takovy zverstva. Precetla jsem uz hodne knih o holokaustu ale tato me moc neoslovila :/

22.04.2020 2 z 5

Pátek třináctého Pátek třináctého Sandra Chastain

Ke knize jsem se dostala jen diky ctrnarske vyzve a jako bavila me :-)! Dej byl napinavy a zaver prekvapujici.

16.04.2020 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Krasny a smutny pribeh o zene, ktera do uplneho konce neztratila odvahu skrz sve deti. Miluju takove knihy kdy udalosti z koncentracnich taboru vyplouvaji na povrch. Doporucu vsem precist!

11.04.2020 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Naprosta TOPka!! Pribeh me hned od zacatku pohltil a pri kazde volne chvili, kdy mimi spalo jsem cetla! Vsem doporucuju

07.04.2020 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Jako prvni jsem videla film, ktery se me moc libil. Kdyz jsem ale zacala cist knihu, tak jsem z toho tak odvarena nebyla. Nerikam ze je to spatny cteni to ne, jen me to tak neoslovilo jak ten film. Nekterou tu omacku kolem bych uplne z knihy vypustila a misto 484strankove knihy bych mela tak 300strankovou :D

23.03.2020 3 z 5

Jako cool v plotě Jako cool v plotě Karel Plíhal

K teto knize bych se asi nedostala kdyby nebylo CV. Neni to muj calek kavy, takze jednou a dost.

05.03.2020 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Uz jsem cetla lepsi knihy, ktere me zaujali vic svym deje ale dobre se cetla o tom zadna :)

05.03.2020 2 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Velice zajimava kniha, kterou jsem nechtela odlozit a jsem rada, ze diky ČV jsem se k ni dostala! Vypraveni povalecnych udalosti se mi libil nejvic.

21.02.2020 4 z 5