paprika75 paprika75 komentáře u knih

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Na jednu stranu se mi moc líbila mytologie původních obyvatel Ameriky, ale na druhou stranu mi v tomto díle něco chybí nebo přebývá ... Nevím. Asi je to něco osobního. Ubírám jednu hvězdičku, i když ostatní díly mají ode mne plný počet. 4*

07.03.2017 4 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Výborná. 5*

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Mercedes se mi moc líbí a Stefana žeru. 5*

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

K této knize jsem se dostala vloni v létě a to až po Znamení vlka od M.T.Majar, kde jsem narazila na poznámku o Patricii Briggs v komentářích. Letos jsem se k nim vrátila a přečetla jsem opět celou sérii Mercedes Thompson i Alfa a omega. Nenudila jsem se ani podruhé. Moc se mi líbí celý tento nadpřirozený svět a moc se těším na další díly. Za mně 5*

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Tak druhý díl byl lepší než první. Dala jsem to na jeden zátah. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. 5*

Knihu mi doporučila kamarádka a rozhodně nejsem zklamaná. Za mně 4*

06.03.2017 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Kolegyně v práci byla naprosto pohoršena, že mi tyto knihy v portfoliu chybí ... a tak jsem se hecla a zmákla jsem to. Už mi není 15, takže asi nebudu cílovka. Taky jsem nejprve viděla filmy, takže jsem to nehltala s tím, že potřebuju vědět, co bude v další kapitole. Ale OK ... dozvěděla jsem se pár novinek, např. že Bella pracuje v obchodě a tak. 3* pro celou sérii.

05.03.2017 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Upírské téma ani navázání na Gabriela mi nevadí, ale čekala jsem trochu víc. I když vlastně asi ne, protože jsem podobné očekávání a pak mírné "nenadšení" měla i u Gabriela. Četlo se to dobře a hlavní hrdinka konečně nebyla drobná štíhlá křehule. Takže 4* ... Jsem zvědavá kam se to vyvine.

05.03.2017 4 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Beru to jako přechod od Gabriela k Raven a jako takový úvod k odlišnému žánru. Upíři ani jiná nadpřirozená stvoření mně baví (Mercedes Thompson, Alfa a omega, Sukuba, Znamení vlka a spol), takže OK. Těším se na Raven. 4*

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Tenhle typ knih mne baví, proto je čtu. Každá série je samozřejmě podobná a zároveň odlišná od té jiné, ale tahle patří k těm lepším. Bavilo mně to. 4*

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

A to je taková sladká tečka za tím dnešním programem ... Klasické téma třetích dílů tzn. svatba event. těhotenství, i když tady to prožívá nejen hlavní hrdinka a její kamarádky, ale ještě k tomu její koucour ... naštěstí je kastrovaný. Co dodat ... 3*

04.03.2017 3 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Děj zasazen do zajímavého prostředí. Kombinace bývalé miss, dvou útěků ze svatby, sexy veterinář a psí útulek byla opravdu překvapivá a v porovnání s jinými knihami tohoto druhu celkem osvěžující. Bavilo mně to 4*

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Předvídatelný děj, ale nejsem zklamaná. Bavilo mně to. 4*

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Slabší než 1. díl, ale to tak bývá. Čekala jsem nějakou větší zápletku než ztraceného kocoura, ale OK. 3*

04.03.2017 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Celkem vtipná a čtivá záležitost. Trochu mi to kazila ta romantika ve Španělsku, ale celkově OK. 4*

Trápení Trápení Richelle Mead

Netušila jsem, do čeho jdu ... a nelituji. Fantasy mám ráda a erotiku taky, takže cajk. 4-5* pro celou sérii.

03.03.2017 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Zápletka je rozhodně uvěřitelnější než v prvním díle. Konec je trochu přehnaný, ale to se tohoto druhu literatury dá čekat. 3-4*

03.03.2017 3 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Hlavní hrdinka nemůže být blbka, když se živí simultánním překladem. Jinak je to celkem sympatická holka ... Ale jak si mohla proboha splést v posteli Itala a Skota??? To by musel celou dobu mlčet ... nechápu. Je to hlavní zápletka knihy, ale nezkousnu to. 3* max

03.03.2017 3 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Tato trilogie mi moc nesedla. V nejlepším případě 2-3* a to jsem dneska v dobrém rozmaru.

03.03.2017 2 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Opět jsem dostala všechny tři díly jako dárek, takže jsem je přečetla. Až na závěrečnou sex scénu se mi první díl celkem líbil. Danta znám jen z hodin literatury ze střední školy a to už nějaký ten pátek ... takže asi neocením hloubku některých záměrů autora. Klasicky je první díl asi nejlepší 4*, dvojka ujde 3-4* a trojka kulhá 2-3* ...

03.03.2017 4 z 5