paprika75 paprika75 komentáře u knih

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Tohle už je trochu větší divočina než 1.díl. Dějově OK, hlavní postavy se libily, ale co stále nedokážu skousnout je to strašné množství vaty, kt. Maya používá. Asi je to můj osobní problém, ale opravdu mi vadí, když někdo položí otázku ... pak se někdo na dvě stránky roznimrává v minulosti, kt. mu to evokovala, nebo v pocitu,kt. z toho má ... a pak odpoví. Několikrát jsem se musela v textu vracet, abych si uvědomila, na jaký dialog vlastně je navázáno. Taky mám problém pochopit, proč poslal Gavin Ari právě za Calebem a Beauem, vzhledem k vztahu k jejich otci. Celkově je to čtivé, má to spád a napětí, takže OK. 3-4*

23.03.2017 4 z 5

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Od Mayi Banks jsem už četla lecos, ale tohle jsem nečekala. Podle komentářů jsem čekala nějakou fantasy, ale tady šlo "pouze" o napojování do jiné mysli, takže to není až taková fantasy. Příběh se mi líbil, i když té temnoty, lítosti a sebelítosti, pláče a chvilkami až sebemrskačství tam bylo fakt až až ... Caleb nakonec ukázal, že má koule na to, aby to dotáhl do konce a to oceňuji. Za mne je to jedna z lepších prací, co Maya Banks pustila do světa. 3*

21.03.2017 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak ... Přečteno opět na jeden zátah. Bavilo mně to od začátku do konce, podobně jako 1.dil. Dvojka byla předvídatelná a trochu přeslazená. Dean je přesně ten typ grázla, kterého by holka chtěla poznat, zachránit, trochu předělat a milovat. Je to strašné klišé, ale funguje to. Fakt. 5*

18.03.2017 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jako první jsem omylem začala "Omylem" a z toho jsem moc nadšená nebyla. Přemýšlela jsem, jestli se mám k "Návrhu" vrátit nebo si najít něco lepšího na dlouhé večery ... Nakonec jsem mu dala šanci a rozhodně jsem nelitovala. Bavilo mně to od začátku do konce. Na rozdíl od dvojky má tohle lepší spád, vtip i zápletku. Takže 5*

17.03.2017 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Ale jo ... fantasy není problém. Ať jsou to vlci, upíři, čarodějové, andělé, sukuba nebo jiné nadpřirozeno - pro mne OK. Není to TO nejlepší, co jsem kdy četla, ale ani nejhorší. 3*

16.03.2017 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

No ... co napsat. Není to úplně marné, jsou tam fakt hezké momenty, ale je to místy moc roztahané občas až nudné. A navíc ... 3 orgasmy během deflorace ??? 3* max

08.03.2017 3 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Nějak se tím nemůžu prokousat. V půlce jsem ji odložila a nemůžu se k ní nějak vrátit ... a to jsem předchozí díly téměř vdechla. Že bych už měla dost toho překrásného neomylného nafoukaného Taity ??? Nevím ...

07.03.2017 3 z 5

Lijavec Lijavec Zdeněk Svěrák

Herbert, onuce, Štětináč ... To prostě nemá chybu. 5*

Vnitřní oko Vnitřní oko Wilbur Smith

U kamarádky, kt. četla sérii přede mnou, jsem viděla lehké zklamání ... prý to bylo na ní "moc". Na mně ne. Já mám mysl otevřenou a vůbec mi nevadí, když někdo z historického románu udělá v dalším díle fantasy. U mně 4-5*

07.03.2017 4 z 5

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Nečekala jsem nic menšího než další skvělou knihu ... A dostala jsem ji. 5*

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Po přečtení prvního dílu jsem se vrhla na druhý. Těšila jsem se na pokračování ... a to jsem se spletla. Když mi došlo, že jsem v současné době, tak jsem byla dost zklamaná, ale nevzdala jsem to ... vyplatilo se. Skvěle postavený příběh. Byla jsem nadšená. 5*

07.03.2017 5 z 5

Super čtení, i když místy ne pro slabší povahy. Krásný příběh ... láska, magie, politika, intriky ... opravdu povedená záležitost. 5*

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Kniha byla trochu slabší než 3 předchozí, ale i tak přesahovala lecos jiného, co jsem četla. Moc se těším na pokračování, pokud nějaké bude. Nadhozené téma dětí se nabízí, že? Ale to je nakousnuté i u Mercedes, tak se nechám překvapit. 4-5*

Dvojí spravedlnost Dvojí spravedlnost Patricia Briggs

Nezklamala. Líbilo se mi čarodějnické téma i spojení FBI, Cantripu a fae. Povedený kousek. 5*

Loviště Loviště Patricia Briggs

Pouto mezi Charlesem a Annou ... kdo by to nechtěl ??? Jsou super a celá jejich série taky. Jsem ráda, že je tady větší prostor pro Brana a jeho smečku. 5*

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Jsem nadšená. K této sérii mně přivedla povídka v knize Mihotavé stíny a jsem za to moc ráda. 5*

Mihotavé stíny Mihotavé stíny Patricia Briggs

Jsem ráda, že tahle kniha je. Moc se mi líbil příběh o Arianě a počátcích Samuela a Brana ve vlčí kůži. Příběh Charlese a Anny mně přivedl k sérii Alfa a omega. Díky. 5*

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Pořád mně to baví, ale brala bych trochu posun dopředu mezi Mercedes a Adamem. Baba Jaga (i když v ruském podání je nenahraditelná) se mi tady taky líbí. 4-5*

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Opět výborná. Stefana fakt žeru. 5*