Pakuna Pakuna komentáře u knih

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Zajímavý děj i námět, 20. léta, charleston, duchové.. Kniha mě zaujala a přečetla jsem ji jedním dechem. Doporučuji!!!

11.09.2013 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Knihu jsem si chtěla přečíst po tom, co jsem viděla film. Jsem zklamaná, oproti jiným knihám od SK jsem se u Shopaholika nudila a děj se strašně táhnul. Další díl číst nebudu.

11.09.2013 2 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Knihu jsem si vybrala v knihovně náhodou, moc jsem od ní nečekala. První díl jsem přečetla rychle, ihned jsem si půjčila i ostatní díly série Mediátor.
Nenáročná kniha, sympatická Suze a duchové. :)

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Kdyby autorka napsala pouze jeden díl, tak bych se nezlobila. Nedoporučuji! Natahování nijakého děje..

16.11.2014 2 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Že se jedná o "další erotický román" jsem zjistila asi u třetí kapitoly.. :-D Některé popisy scén byly opravdu zdlouhavé, občas jsem je přeskakovala. Zaujaly mne postavy, Hamiltona bych určitě chtěla potkat! Doporučuji, Grace Sharidan vás určitě pobaví!!

25.06.2014 5 z 5

Dvojí hra Dvojí hra Robert B. Parker

První kniha od Roberta B. Parkera, která se ke mě dostala. Oddechová záležitost, nic náročného, zápletka byla jednoduchá a postavy zábavné. Určitě si přečtu i předchozí díly.

25.06.2014 3 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Děj knihy mne příliš nezaujal. Styl psaní Katie Price mi připadal moc jednoduchý a nudný.

17.02.2014 1 z 5

Vášeň Vášeň Louise Bagshawe (p)

Příjemná kniha, děj měl rychlý spád. Proměna hlavní hrdinky byla místy neuvěřitelná, ale je to jen fantazie autorky. :)
Děj se dal předvídat, ale účel kniha splnila.

05.01.2014 4 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Souhlasím s AllieM - prakticky jsi napsala všechno, co se mi nelíbilo.

Na knihu jsem se docela těšila, první díl jsem přečetla kdysi dávno, ale líbil se mi. Tahle kniha mě nebavila od začátku, četla jsem ji, protože jsem si říkala, že určitě přijde moment, kdy to dostane spád a bude mě to bavit. Ten moment bohužel nepřišel.

S Mirandou to má opravdu společného jen minimum. Autorka si asi chtěla přilepšit pokračováním, tak psala, co jí napadlo a proto vymyslela jednoduchý příběh, v jehož centru je jedno mimino, jeho ufňukaná máma a pár nudných detailů.

05.01.2014 1 z 5

Po setmění Po setmění Tilly Bagshawe

Velmi zajímavá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. :)

25.12.2013 5 z 5

Keď preskočí iskra Keď preskočí iskra Meg Cabot

Líbí se mi styl, jakým byla kniha napsána. Známé prostředí se opět osvědčilo, do knihy jsem se rychle začetla a nemohla jsem se odtrhnout. :)

30.11.2013 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Kniha mě zaujala svým námětem, po dlouhé době jsem četla něco originálního! Originální, svěží a vtipné čtení, doporučuji.
Pokud bude druhý díl, tak si ho ráda přečtu. :)

09.10.2013 4 z 5

Jak zabít milionáře Jak zabít milionáře Nancy Martin

Stylová detektivka pro ženy.. sestry Blackbirdovy, vražda, tajemství, zábavné situace a sympatické postavy (Nora, Abruzzo).

16.09.2013 4 z 5

Všechny důležité kontakty Všechny důležité kontakty Lauren Weisberger

Nenáročné, oddechové čtení.

Honička za Harrym Winstonem Honička za Harrym Winstonem Lauren Weisberger

Ďábel nosí Pradu mi připadá zajímavější, ale i tato kniha měla něco do sebe.

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Oddechové, nenáročné čtení.

Matrix podle Manola Matrix podle Manola Julie Kenner

Zajímavá, čtivá kniha. Rébusy, šifry, hádanky, napětí, sex!

Šifra Givenchy Šifra Givenchy Julie Kenner

Zajímavá, čtivá kniha. Rébusy, šifry, hádanky, napětí, sex!

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Docela zábavná nenáročná četba. :)

11.09.2013 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Po Miléniu od Larssona jsem se dostala k této knize a byla jsem spíše zklamaná.

11.09.2013 2 z 5