Pajic21 Pajic21 komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Kepler je prostě mistr oboru. Zrcadlový muž a Pavouk jsou za mě opravdu topovky.

03.01.2023 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Rozhodne jedna z těch lepších knih od autora. Návrat Eriky mě potěšil a nezklamal.

03.01.2023 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tak tohle byla jízda! Marsonsová je sazka na jistotu. Brilantní.

18.07.2022 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Po dlouhé době kniha, která mne nadchla. Skvěle propracované, je vidět, ze autorka odvedla skvělou práci. Rozhodně si přečtu i další knihy od této autorky.

10.07.2022 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Za mě velmi předvídatelný a celkem nudný děj, který by se dal zpracovat mnohem lépe. Slabší průměr.

03.07.2022 3 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

V této knize si autorka opravdu brilantně pohrává se čtenáři. Za mě možná nejlepší kniha od autorky.

25.06.2022 4 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Slabší prumer, rozjezd byl opravdu nudný.

21.06.2022 3 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Za mě kniha postrádala napětí. Celkem zklamání.

01.06.2022 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Nesmírně čtivé, znepokojivé a promyšlené. Tahle kniha mě vážně chytla. Konec mohl být více propracovaný, ale i tak to je skvělé čtení, které vás nepustí.

28.05.2022 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Průměr, který nenadchl, ani neurazil…

24.05.2022 3 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Kniha mne chytla, v první půlce jsem se i bála, ale ke konci už to bylo slabší.

24.05.2022 4 z 5

Společenství Společenství Bentley Little

Jediné co mohu za mě vyzdvihnout, je atmosféra knihy, která mě dokázala vtáhnout. Konec ale totálně knihu zabil. Vzhledem k hororovému žánru by mi ani nevadila nereálnost, ale tohle byl vážně nesmysl.

13.05.2022 2 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Kathleen Barber

Myslela jsem si, ze mě tato kniha bude bavit mnohem víc. Bohužel. Za mě málo propracované.

02.05.2022 3 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Chápu, ze autorův záměr byl spíše šokovat a odlišit se, ale na můj vkus moc překombinované a scény o kanibalismu spíše úsměvné a nerealistické. Závěr mě zklamal. Ale velké plus bylo, ze se v knize pořad něco dělo.

25.04.2022 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Velmi čtivá kniha s originálním námětem.

20.04.2022 4 z 5

Greenwich Park Greenwich Park Katherine Faulkner

Super. Tahle kniha mne vážně bavila. Velké překvapeni!

12.04.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Za mě jedna z nejlepších knih od autorky. Jediné mínus shledavam v tom, ze vrah byl předvídatelný, ale stejně mne konec překvapil a kniha mě moc bavila.

30.03.2022 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super. První kniha od autorky a rozhodně nebude poslední.

25.03.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tahle kniha bohužel nebyla můj šálek kávy. Pasáže “tehdy” mohly být za mě mnohem kratší a hlavní tema příběhu více propracované. Takto mě to bohužel nudilo a celkově působilo spíše jako červená knihovna. Hvězdičky dávám především za nápad zpracovat tak silné téma.

17.03.2022 2 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

U této knížky mne zklamal závěr, který byl na můj vkus hodně předvídatelný, což nemám rada. Ale jinak mne příběh bavil a rozkrývání minulosti bylo napínavé.

12.03.2022 3 z 5