Pajic21 Pajic21 komentáře u knih

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Tato kniha má vše, co má správný thriller mít....Napětí, zápletku, sympatického vyšetřovatele, příjemný styl vyprávění, chytrého vraha a ještě přiměje k zamyšlení. Za mě velmi milé překvapení.

04.03.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Tak oproti Kridakovi za me byla Jama zklamanim. Hodne depresivni, bez smysluplneho deje a konce. Nez se zacala dejova linie prolinat s minulosti, mela jsem co delat, abych knihu neodlozila.

08.02.2020 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Předešlá kniha série s Erikou "Chladnokrevně" pro mne byla zklamáním. Ovšem co se týče knihy Smrtící tajnosti, tak zde už je za mě Robert Bryndza opět zpátky u svého obvyklého standardu. Velmi čtivé a nepředvídatelné. U této knihy se nudit nebudete.

11.01.2020 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Od této knihy jsem čekala mnohem více.

14.09.2019 2 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knihy od tohoto autora mne baví. Za mě ale bohužel kniha Chladnokrevně byla slabá. Nepromyšlená s předvídatelným koncem. Působila na mě "odfláknutým" dojmem. Ani v osobním životě hlavních postav nebyl žádný posun. Bohužel zklamání.

05.02.2019 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Milé překvapení! Nešla odložit.

29.12.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Po přečtení prvního dílu mi bylo jasné, že Sovu musím mít. Tento autor je pro mne totiž velkým překvapením a musím říct, že ani tato kniha mě nezklamala. V prvním díle jsem vytýkala knize především věčně zdeptanou a prášky nadopovanou Miu a ne příliš bystrého Muncha, což se v této knize nezlepšilo. Bohužel i nad některými dialogy jsem kroutila hlavou. Ale co oceňuji je, jak si autor hraje s dějovými liniemi, což neustále upoutává čtenářovu pozornost a alespoň já jsem vážně téměř do poslední chvíle netušila, kdo je opravdu vrah a to je pro mě nejpodstatnější u dobré detektivky. Dle mého názoru zde najdeme vše, co má správná detektivka mít. Tudíž i přes drobné nedostatky hodnotím plným počtem. Velmi mě tento autor baví a už se těším na další knihy.

22.02.2017 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Souhlasím, kniha se četla sama. Ani na chvíli jsem se nenudila, což mě překvapilo, vzhledem k počtu stran. Nejvíce mě bavil pohled psychiatra Joa. Moje první kniha od tohoto autora a jistě nebude poslední.

28.01.2017 5 z 5