Pajic21 Pajic21 komentáře u knih

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Za mě bohužel nejnudnější kniha od této autorky. Zklamání.

28.02.2022 3 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tohle se povedlo. Kniha mě bavila. Děj byl skvěle vymyšlený a zpracovaný.

18.10.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Díky pozitivním recenzim jsem od knihy očekávala mnohem více. Nakonec za mě bohužel zklamání. Děj na mne působil zbytečně překombinovaně a ani styl psaní mi nesedl. Tato kniha mě jednoduše nebavila.

10.10.2021 2 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tahle knížka nešla odložit. Napínavé, místy až dechberoucí a děsivé. Tohle se povedlo!

01.10.2021 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Pohodové čtení, ideální na podzimní večery. Kniha dokáže velice vtáhnout svoji atmosférou.

26.09.2021 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Zábavná a napínava kniha, stejně jako předchozí od autorky. Sice možná trochu pomalejší rozjezd, ale poté už nešla odložit.

17.09.2021 4 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Tento typ knížek mám rada, děj mě moc bavil. Pasáží z minulosti tam bylo na můj vkus až moc, zajímala mě primárně současnost, ale jinak za mě moc milé překvapeni! Těším se na další knihu.

07.09.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Po dlouhé době opravdu kvalitní thriller.

29.08.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Tak tohle by mohl být autorky konec v mé knihovně. Měla jsem co dělat, abych dočetla do konce a to se mi předchozí knihy líbily. Velké zklamání. O ničem, nuda, kvalitou spíše působí, jako by to byla autorky první kniha.

08.08.2021 1 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Jedním slovem zklamání. Myšlenka dobra, ale dej negradoval a byl neskutečne vleklý, kniha by mohla být poloviční.

12.03.2021 1 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Místy trochu zmatek, ale velmi příjemná kniha na zimní večery.

22.01.2021 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tato autorka si drží svůj standart. Pokud chce člověk něco nenáročného, ale zároveň napínavého, je jasnou volbou. U této knihy jsem se však zhruba od půlky začala lehce nudit. I tak to ale bylo příjemné čtení.

26.10.2020 3 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Kniha na mě zapůsobila jako velmi povedené psychologické drama. Děj měl spád, v knize nebyly zbytečné zdlouhavé pasáže a neustále docházelo k novým událostem. Z trochu jiného soudku, ale za mě příjemné a zábavné čtení.

26.09.2020 4 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Do kvalitního thrilleru má tato kniha opravdu hodně daleko. Spíše psychologické drama, které nabádá k zamyšlení. Na můj vkus táhlé a nezáživné pasáže. Celkový dojem z děje mám takový, že kniha vlastně byla skoro o ničem.

04.09.2020 2 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Tahle knížka mne velmi příjemně překvapila. Moc hezké čtení!

23.08.2020 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Kvalitní a promyšlená kniha. Děj mě však nezaujal. Jednoduše řečeno mne prostě nebavila.

11.08.2020 3 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Od knihy jsem očekávala něco trochu jiného, nicméně je to příjemné oddechové čtení, ve kterém nechybí napětí. Avšak některé pasáže byly na můj vkus zbytečně zdlouhavé. Kniha by mohla mít větší spád.

28.07.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knihy od této autorky se mi velmi pěkně čtou. Pro někoho, kdo nemá náladu na nic náročného a drastického, je to ideální volba. Oddechové čtení, které je ale zároveň napínavé.

25.05.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

K mému překvapení mi nová vyšetřovatelka Kate vůbec nevadila. Zajímavý námět na začátek nové série. Avšak přijde mi, že autor už začíná hřešit na faktu, že se stal známým a oblíbeným. Vydávání knih, jak na běžícím pásu, za mě spěje k tomu, že se v knihách objevuje čím dál více nepravděpodobných a nepromyšlených pasáží. Což by se u kvalitního thrilleru stávat nemělo. Následkem toho ve mně kniha nic nezanechala a nedotkla se mě, bohužel.

12.05.2020 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Thriller z edice světový bestseller....Jako vážně? Vůbec nechápu, že stejná autorka napsala Dokonalého cizince, který se mi moc líbil. Když pominu to, že dle mého názoru, nemá kniha s thrillerem vůbec nic společného, nemůžu na ní najít vůbec nic, co by se mi líbilo. Nudné, předvídatelné, bez originální myšlenky, absolutní antipatie k hlavní postavě a zase jenom nuda. Dočetla jsem jenom ze zvědavosti, zda budu mít takový pocit až do konce. A bohužel jsem ho měla. Pocit, který ve mne převládá z přečtení téhle knihy je akorát ten, že to byla škoda času stráveného nad touto knihou. Z mého pohledu jedna z nejhorších knih, co jsem vůbec kdy četla...Velké zklamání! Ráda bych rozdala víc hvězdiček, ale nevím za co....Tohle se nepovedlo od začátku, až do konce...

31.03.2020 1 z 5