P3_tis P3_tis komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Další skvělý díl!

23.03.2024 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha napínavá, ale přišlo mi to všechno nějakým způsobem zdlouhavé a překombinované. Další díly číst nebudu.

15.03.2024 3 z 5

Dívka v mlze Dívka v mlze Barbora Bernátová

Napínavé a čtivé od začátku do konce. Příběh zavražděné dívky se střídá s osobními životy hlavních detektivů, kteří jsou ohromně sympatičtí.
Určitě se těším na další díly!

03.01.2024 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Další skvělý díl, i když mi všechny připadají dost podobné. Trochu mi tam chybí něco víc ze života Huntera.

13.10.2023 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Velmi čtivý příběh - krásný, ale i plný bolesti tak, jak jsme u Colleen zvyklí.

05.08.2023 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Mezi prvním a druhým dílem jsem si nechala pauzu a určitě to bylo dobře. Přestože člověk již zná děj a ví, co ho čeká, tak do sebe všechno krásně zapadne i co se týká Holdera a jeho sestry Les.

26.07.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tak tohle bylo opravdu psycho
Krátké kapitoly z pohledu jednotlivých postav velmi rychle odsýpají a vy si říkáte, tak sakra, jak spolu všichni souvisí.

05.07.2023 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Super oddechovka, která se četla sama. Žádná hluchá místa a nabitý příběh.

15.06.2023 5 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Kniha se čte od začátku sama a vy ji nechcete odložit, dokud ji nepřečtete :-)
Je to první kniha, kterou od autorky čtu, ale určitě se těším na další.

04.05.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Moc nerozumím tomu nízkému hodnocení, ale přiznám se, že mi také trvalo, se začíst. Ale určitě vydržte, rozjezd je pomalejší, ale pak se už neodtrhnete a jenom hltáte stránky, abyste se konečně dozvěděli, kdo je Kopírák. A těch 50 stran ke konci je vážně jedna velká jízda!

30.04.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Krásný příběh plný emocí i bolesti. Téměř každá postava se potýká s nějakým vážným problémem - ať už to jsou drogy, znásilnění či chuť žít dál, což dává knize přidanou hodnotu a odlišuje ji od klasických romantických příběhů.
Závěrečný epilog 1 a 2 mě prostě a jednoduše dojal.

28.03.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Podruhé bych si knihu už nepřečetla, ale na druhou stranu jsem od ní mnoho nečekala. A jako oddechovka mě bavila, i když mi některé pasáže připadaly omílané stále dokola.
A Weston byl ohromný sympaťák s citlivou duší.

20.03.2023 3 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Myslím, že má autorka lepší díla. Tady jsem některá místa přeskakovala.

18.03.2023 3 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Jakmile jsem objevila tuto knihu od autorky série Dokonalá, tak jsem se těšila, jak si ji přečtu. Recenze mě však od toho odradily. Nakonec jsem jí dala šanci a dobře jsem udělala!
Prolog mi sice nedával moc smysl a u 1.kapitoly jsem se tolik nesoustředila, ale poté přišlo seznámení s hlavními vyšetřovateli a ti mě ohromně bavili! Příběh to byl zajímavý, místy jsem se opravdu nemohla odtrhnout. Místy jsem si naopak říkala, že je to zbytečně zdlouhavé (proto jedna hvězda dolů). Ale celkově kdo váhá, ať knize dá určitě šanci. A já doufám, že s Connie vyjde další díl :-)

06.03.2023 4 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Začátek knihy mě utvrzoval v tom, ze první díl - Našeptáváč už žádný další nepřekoná. Ani mě ty první kapitoly příliš nebavily. No, hluboce jsem se spletla. Konec je geniální a díky němu budu netrpělivě čekat na pokračování.

Jak již byly níže zmíněny psychologické hrátky, tak kniha je jich plná. A je až děsivé, jak se vám někdo může dostat do hlavy.

Doufám, že v dalších dílech dostane více prostoru Alice. Přece jen s ní byly některé okamžiky jako např. z druhého dílu takové otevřené.

17.11.2022 5 z 5

Drž se blízko Drž se blízko Harlan Coben

Chlapec z lesů mě trochu zklamal, ale tohle je zase ten starý Harlan Coben.
Člověk se rychle začte do děje a jednotlivé kapitoly vám ubíhají pod rukama.
Jedna hvězda dolů za chybějící konečný wow efekt na posledních stránkách, jak jsem u něj zvyklá a jak to Harlan umí. A teď hurá na Říkejte mi Win :-)

05.10.2022 4 z 5

Nezvaný pár Nezvaný pár Sarah J. Naughton

Dobrý námět a zápletka. Líbilo se mi propletení postav, které se na konci knihy dozvíme. Ale jak je psáno níže - žádný wow efekt.

23.05.2022 3 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Na jedné straně nás kniha seznámí s manželským párem Marcy a Johnem. Na straně druhé se Shannon, která se stala oběti únosu.
Ze začátku jsem se nemohla začíst. Kapitoly, které střídaly život manželů s unesenou Shannon, mi nedávaly moc smysl.
Ale pokud vydržíte, tak konec skutečně stojí za to!

28.04.2022 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Kniha, která vás chytne za srdce…
Přestože si raději přečtu detektivku či triller, nemohla jsem se od tohoto příběhu vůbec odtrhnout. Čtenář čeká klasiku, kdy ona je ta hodná, šedá myška a on je ten lover boy, kterému není nic svaté. Přesto tam Laura Kneidl dokázala přidat prvek, ze kterého mi nebylo vůbec dobře…
400 stran vám uteče jako nic. Konec vám vyrazí dech a vy musíte okamžitě sáhnout po druhém dílu.

16.04.2022 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Oproti ostatnim dílům, jsem se zpočátku ztrácela ve velkém množství postav. Přesto i tato kniha dokáže vtáhnout do děje. Dokonce se mi i podařilo odhalit vraha.

25.03.2022 5 z 5