orangerose orangerose komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

pěkně akční od začátku do konce , 1 knížka od Chrise Cartera co jsem přečetla, našla jsem ji v levných knihách , nelituji toho že ji mám knihovně . :)

02.08.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

další díl od Chrise Cartera, pěkně akční, napínavý - už se těším na další díl :)

05.08.2021 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Pěkně akcni, husí kůže jak popisovány vrazdy, dokonalost :)

10.08.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásně popsaná Kodaň, knížka je jiný žánr než já čtu, ale to nevadí, knížka mně bavila, jdu na další díl :)

07.01.2022 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

další díl Roberta Huntera - napínavý od začátku do konce , jsem zvědavá na další díly, už sahám 5 díle :D

18.08.2021 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Asi nejsem jediná kdo je smlsany že série Robert Huntera od Catrera, sice neříkám tato detektivka je špatná, je jiná, akční, jiný pachatel - jiný příběh, bavila mně :)

25.04.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Knížka je od ní skvělá, jen ty chutě přes čokoládu a dorty - to málem byla knížka oslintana od mne, je konci dojemna , sakra chci ty dorty ochutnat se Švýcarska, bože to byla sranice u mně :D

17.12.2022 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Knížka se četla dobře, pěkně nabitá akcí od začátku do konce, prostě dokonalost :)

09.09.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

další akční plný surovosti, morbidnosti ,ještě víc brutální než předešlé díly, ani jsem neuhádla kdo je vrah , dokonalost z detektivek- celá série Roberta Huntra od Chrise Cartera ( co jsem přečetla 1-7 díl , ještě mi zbývají 3 - přečíst je :) )

31.08.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Další díl ze série Roberta Huntera, pěkně akční od začátku do konce, knížka mně bavila, těším se na další díl této úžasné krimi série Roberta Huntera :)

28.08.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Pěkně napínává knížka - hodně akce, ještě víc brutálních vražd - až morbidně popsané - což mně připomíná celá série Dexter. Pro mně čtenářku i fanynku série Dexter, mně ta morbidnost až brutalita vražd nevadila, naopak jsem ráda že jsem našla sérii Roberta Huntera v levných knihách, nelituji toho že ji mám doma :)

23.08.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Knížka byla akční, strašidelná, od této spisovatelky je to první knížka ze strašidelných domů, super čtení :)

22.03.2022 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

pěkně zamotaný leč strašidelný příběh Sherlocka Holmese, knížka je plná zvratů, akce, strašidelné atmosféry , stojí si ji za to přečíst- ideálně při kávě a nebo u Capučína a s sušenkami :D

24.10.2016 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

další pěkně napínavá akčně , ještě víc brutální vraždy, kdo je vrah ,to mně ani nenapadlo kdo to je, už sahám po 9 díle této úžasné série Roberta Huntera :D

04.09.2021 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

pěkně strašidelná , akční , dobré pokračování :)

05.03.2013 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Tak to je vrah v tomhle díle - bych fakt nehodla, knížka je plná napětí, akce, mně bavila, jsem zvědavá na další díl :)

13.05.2023 5 z 5

Kouzelná knížka o sirotčinci slečny Peregrinové ,liší se od filmu, což má knížka své kouzlo že není jako děj v filmu, byla plná akce, podivných dětí - každé dítě má jinou podivnost a svůj talent , nestvůr, netvoři, už se těším že si přečtu vsechny díly ze serie sirotčinec slečny Peregrinove :)

09.09.2022 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

klasika od Stephena Kinga, je akční, bylo mi líto Carrie, jak se k ní chovali , že byli potrestáni Carrie, líbila se mi, určitě půjdu do dalších Kingovek :)

29.04.2022 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

pěkně dlouhá ,napínavá , konec je skončí dobře , celá série Harry Potter je vynikající :)

05.03.2013 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

pěkně napínává knížka, honička na neznámou (hon kočka na myš ), je plná akce , je jiná než předchozí díly ,bavila mně :)

14.06.2023 5 z 5