OnlyFour OnlyFour komentáře u knih

Králova řeč Králova řeč Peter Conradi

Ale hej, ako literatúra faktu fajn, nenechať sa zmiasť obálkou :)

24.07.2018 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Nedočítané, mám za sebou necelých 200 strán a nechytlo ma to

28.06.2018 1 z 5

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Taká milá knižka, konečne som siahla po niečom inom než je detektívka, triller alebo kn. z nacistického obdobia. Príjemne som si pri čítaní oddýchla, pobavila na Felixiných príhodách. A som rada za fotky, hneď to bolo uveriteľnejšie

18.06.2018 4 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Pre mňa to bolo utrpenie. Asi som nebola s tej správnej nálade, ale kniha sa mi nenormálne vliekla, stránky som preskakovala....No možno jej niekedy ešte šancu dám

12.03.2018 2 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Horko - ťažko dočítané.....chvíľami som sa nudila a Julia ma neskutočne štvala, záver ale celkom fajn

01.03.2018 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Výborná knižka! Dostala som sa k nej vo forme audio a počúvala som, kedy sa len dalo. Pekný a zároveň smutný príbeh o neľahkom živote Anny, ktorá ho rozpráva formou spomienok.

25.02.2018 5 z 5

Mramor a plátno Mramor a plátno Stephanie Storey

Knižka na 2 poobedia, oddychová, krásny príbeh. Hneď mám chuť vidieť tie majstrovské diela na vlastné oči :)

19.02.2018 5 z 5

Titáni Titáni Leila Meacham

3,5/5, asi som už rozmlsaná....príbeh pekný, oddychový ale mohol byť kľudne trochu kratší. Dokopy sa tam nič moc nedialo, ale čítalo sa to fajn :)

18.02.2018 3 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Thomas Harding

Príbeh, doplnený o historické fakty, sa mi páčil, autor získaný materiál premenil v čitateľnú formu, ktorá nenudila.

14.02.2018 4 z 5

Prečítané rýchle, ale rozhodne z nej nie som \"odvarená\"... Nuda to nebola, ani sa nebolo treba do čítania extra nútiť, ale jedenkrát stačí.
No učarovalo mi toto: \"Každý příchází do knihovny nahý. Proto se sem přece chodí, obléknout se do knih.\"

04.02.2018 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Knižka z Levných knih, dobre sa čítala, dej napínavý, svižný a neuspávajúci.

04.02.2018 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Prvé stretnutie s Carterom a chcem viac !!! Fakt super knižka :)

23.01.2018 5 z 5