Nymfadora.T. Nymfadora.T. komentáře u knih

Hop nebo trop Hop nebo trop A. A. Fair (p)

Klasická stará detektivka, trochu zmatené, ztrácela jsem se v postavách . Ale jinak se to celkem dalo přečíst, ovšem další vyhledávat nebudu.

07.07.2021 3 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

První kniha od tohoto autora ( doporučena kamarádkou-díky Míšo) a hned pecka. Čtivá, napínavá, zajímavé téma. Pokud je tato podle některých slabší, tak to se těším na další.

28.01.2021

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Je to kniha na jedno odpoledne, trochu pohádka, ale doporučuji k přečtení...

09.01.2021 3 z 5

Některá z povídek za mě trochu slabší, ale jinak opět starý známý Miko...čtivé, svižné, někdy i humorné ...dobrá oddechovka , ale radši mám ucelený příběh

28.06.2020 3 z 5

Zlatá vařečka Zlatá vařečka Jessa Maxwell

Klidné oddechové čtení, žádné veledílo, ale četlo se hezky.

13.03.2024 4 z 5

Alan Rickman: Deníky Alan Rickman: Deníky Alan Rickman

Podle komentářů nevím, co od knihy kdo očekával, ale za mě velmi dobré. Byl to pan herec, úžasně pracovitý, určitě si vyhledám další jeho filmy. A pro ty, co ho mají rádi ,doporučuji přečíst.

10.02.2024 5 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová

Nebylo to špatné, ale taky nic úžasného. Trochu jsem se ztrácela ve všech těch nemovitostech a majitelích, a ta krimi zápletka tam asi taky nebyla nutná. Nicméně, hodí se do výzvy, tak proč ne?

04.06.2023 3 z 5

Vodní meloun Vodní meloun Marek Otta

Za mě trochu divné, nečekala jsem , že se to až tak vyhrotí. A linka vyšetřovatele mi nesedla už vůbec. No, nevím...

28.05.2023 2 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

V rámci Výzvy jsem si knihu přečetla znova- humorná, milá oddechovka . A to, že jsem několikrát viděla i film je jen bonus, protože herecké obsazení nemá chybu.

15.05.2023 4 z 5

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Kniha stejně dobrá jako film, scény z filmu jsem viděla před očima:-)) Příjemná oddechovka.

08.05.2023 4 z 5

Sešit s tátovými recepty Sešit s tátovými recepty Jacky Durand

Milá oddechovka, trochu mi vadila forma, ale zvykla jsem si. A trocha nostalgie taky občas nezaškodí ...

04.05.2023 3 z 5

Kulinárium Kulinárium Zdeněk Pohlreich

I když vařím už dlouho :-) , pořád se ráda nechávám inspirovat . V knize se najde spousta dobrých rad... a pak, Pohlreich je za mě jednička.

02.04.2023 4 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Čtivé, zajímavý příběh, za mě dobré.

27.03.2023 4 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Dobrý relax, jako téměř všechny od EB...

20.02.2023 4 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Nečetlo se mi to dobře, asi nejsem ta správná cílová skupina.

18.02.2023 2 z 5

Kriminální případy a aféry z Plzně a okolí: Od roku 1377 Kriminální případy a aféry z Plzně a okolí: Od roku 1377 kolektiv autorů

Zajímavé čtení, a vzhledem k tomu, že se vše odehrává v okolí mého rodiště, tak si některé novodobé kauzy i pamatuji.

26.11.2022 4 z 5

Soukromá tajemství Soukromá tajemství * antologie

Příjemné čtení, některé povídky se mi líbily, u některých mi vadí autorův styl, ale to je asi u povídek od různých autorů normální. Ale celkově dobré.

06.06.2022 3 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Nebylo to špatné, ale asi jsem to čekala trochu lepší...myšlenka zajímavá, jen mi nesedly některé pasáže ( přeci jen Eileen bylo témeř osmdesát)...ale jinak vcelku dobré.

26.02.2022 3 z 5

Můžeme si vykat? Můžeme si vykat? Luisa Binder

Až tak, jako ostatní, jsem nadšená nebyla. Celkem čtivé, zajímavý námět, ale Ellen mi nebyla moc sympatická a ani Ronny mi úplně nesedl... no, víc jak na tři hvězdy to za mě není.

02.11.2021 3 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

No tak přečíst se to dalo, ale na 5 hvězd ani náhodou. Začátek docela ušel,ale konec byl na mě moc přeslazený...Mám ráda romantické příběhy, ale tohle mě nějak nesedlo.

28.06.2021 3 z 5