novakovaterka22 novakovaterka22 komentáře u knih

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tohle byla bomba. Líbily se mi hlavní hrdinové, ale nejvíc samostná Sera. Byla to bojovnice, ztřeštěná a paličatá :) Nasmála jsem se hrozně moc a to se mi u žádné knihy ještě nestalo. Situací klišé je tu sice dost, ale hlavní hrdinové se poznávají pomalu a to se mi líbilo. Kniha je čtivá, příjemná oddychová romantika, nenásylná. Můžu určitě 100% doporučit. :) Zamilovala jsem se :)

15.01.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Tuhle knihu si podle mě musí lidi přečíst, aby chápaly emoce, které to na mě zanechalo. Plakala jsem, trnula do poslední stránky aby všichni přežili, ale hlavně jsem hrozně soucítila s hlavními hrdiny. Není to jediná nemoc, která znemožňuje žít normální život, ale je to boj. Silný příběh o touze žít, bojovat, milovat, překonat to, že se druhého nesmíme dotknout ač sebevíc chceme. Tohle bylo úžasné počtení a láska rodící se mezi hlavními hrdiny byla kouzelná. Mít někoho kdo tu s Vámi bude až do konce je nezbytné. Doporučuji..

11.05.2021 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Tohle byla naprostá pecka, dlouho se mi u knihy nestalo, že bych se tak začetla. Ano je to jednoduchý příběh a melancholický, nabitý Vánocemi, ale já si ho zamilovala. Dávám pět hvězd a těším se na další autorky počin a to Vánoční tábor. Doporučuji!!!

16.11.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Co říci k této knize. Ze začátku se tváří jako obyčejná přestřelka mezi budoucí snachou a matkou snoubence, ale graduje to takovým způsobem, že nakonci zatajíte dech a konec vás rozmete. Pokud máte rádi Ví o tobě doporučuji.

18.02.2020 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tahle knížka byla další pecka od autorky. Přijde mi, že knihy od J.C. mají vzestupnou tendenci :) doporučuji.

24.09.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha byla všude opěvovaná a já se na ni moc těšila. Za mě bohužel zklamání. Čekala jsem mnohem víc. Hlavní hrdinka byla nesympatická a přišlo mi že si o sobě hodně myslela. Děj za mě byl až moc překombinovaný až trochu méně chápavý. Myslím si že určitě vybočuji z řady, ale na mě zanechala spíše negativní pocity. Knihu si podle mě mohou přečíst jak ženy tak i muži. Uvidím jestli se do další knihy autorky pustím, ale pokud jo snad bude lepší než tato. Hodnotím průměrem. Neurazí ani nenadchne. Je to škoda.

31.01.2021 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Je neuvěřitelné jak dlouho jsem se Harrymu vyhýbala. Bála jsem se, že se ztratím v postavách a přitom ten příběh je úžasný. Jsem zvědavá na další díly. :)

16.01.2020 4 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Knížka mě ze začátku dost pohltila, ale postupně už mi to přišlo moc zamotané na ten konec. Čekala jsem šok a ten se za mě bohužel nedostavil. Autorka ale umí čtenáře napínat. Kniha mě bavila, ale asi jsem čekala ten konec víc šokující. Takže za mě takový lepší průměr. :)

10.01.2021 3 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Tahle knizka byla úžasná. Pokud mate radi knihy ktere Vas donuti premyslet nad vztahy a zaroven nejsou plne omilajicich klise scen tak urcite do knihy bezte bez vahani. Hlavni hrdinka je sympaticka a ma srdce na pravem miste. :)

08.10.2020 5 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Pokud máte rádi pejsky, myslím si že si přijdete určitě na své. Hlavní hrdinka je sympatická a trochu hubatá. To se mi moc líbilo. Děj je odpočinkový, ale má takový krásný nádech přesně jako Pýcha a předsudek. Jestli jste romantické duše určitě tuhle knihu vyzkoušejte, třeba Vás i dojme jako mě :)

21.07.2020 4 z 5

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Knížka mě hrozně překvapila, nečekala jsem, že autor se dokáže tak skvěle a s citem vcítit do 40. leté matky. Je tu krásně vyobrazená mateřská láska, ikdyž je kniha kratší tak mě neskutečně pohltila a musela jsem číst dál. V knížce je ale i humor a babička Louise je správná a umí o rozjet svými řečmi :D Za mě super kniha a já nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami :) Zbožňuju to jak autor vložil nakonec dopis, který i mě přinutil přemýšlet.

21.01.2019 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Pokud chcete knžku, kde je velké rodinné pouto obyčejné rodiny a chcete se naladit na Vánoce, tohle je moc dobrá volba. Já se u knihy zamyslela, a dokonce jsem díky ní našla odpověď na otázky :) Doporučuji. Dávám 4.5 hvězdičky

10.12.2017 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížka mě ohromně bavila. Stala semojí oblíbenou sérií erotických knih. Hlavní hrdinka Caroline se mi líbila a Simon byl snem každé dívky, samozřejmě až po tom co spal s dalšíma holkama. Kniha byla i vtipná a kocour Clive mě dostával :D Doporučuji :)

02.07.2016 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Kniha má pomalejší rozjezd. Hlavní hrdinka se mi líbila. Pro všechny by se rozkrájela a jak pomáhala zvířatům :) Myslím si ale že se z knížky dalo více vytřískat :) Byla místy trochu nudná. Ale jestli nejste nároční čtenáři a chcete si přečíst lehký thriller tak můžu doporučit.

03.03.2021 3 z 5

30 dní touhy 30 dní touhy Christine D’Abo

Tak tohle byl moc zajímavý příběh nabitý erotikou a sexem. Nechyběly, ale ani emoce. Hlavní hrdinka se snažila vyrovnat se smrtí svého manžela prostřednictvím dobrodružství s jiným. Moc zajímavý koncept. Přála jsem jí to. Kniha se četla velmi rychle a v jistých okamžicích byla hoodně pikantní. Od autorky si moc ráda ještě něco přečtu jestli u nás něco dalšího vyjde. Pokud máte rádi příběhy plné těchto hrátek a dovádění určitě vyzkoušejte. Trochu mi to připomnělo sérii The Coctail :)

18.01.2021 4 z 5

Všechno je lež Všechno je lež Michelle Sacks

Já se asi budu u názorů trochu rozcházet, mě se právě příběh z pohledu Dolly hodně zamlouval. Dolly byla prostě ještě dítě a to bylo na tom to kouzelné, jak to vše vnímala. Obdivovala jsem ji a přála ji aby to pro ní dopadlo co nejlépe.

28.12.2020 4 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Tahle knížka byla kouzelná. Líbily se mi charaktery Bell a jejich kamarádů. Hodně jsem si zamilovala tu Ottovu vděčnost. Krásné zpracování známé pohádky :)

26.05.2020 4 z 5

Krásná knížka plná myšlenek a lásky ke knihám. Zákazníci mají každý svůj osud, své problémy a odkazují na to, jak problémy řešit nebo jim předcházet. Hlavní hrdinka Natálie je skromná a snaží se jim prostřednictvím knih ukázat, že každý problém má řešení a jak najít správnou cestu.

27.12.2019 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Knížka je trochu podobná Cinder a Elle ale byla super a četla se rychle :)

28.09.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Já tuhle knížku a autorku prostě zboňuju. Kniha byla lepší než jsem očekávala. Bála jsem se jí dávat naděje a přitom byla naprosto skvělá a určitě se k ní někdy vrátím. Jojo se pro mě stala nejlepším objevem za rok 2016 a já smekám. Mám ráda styl jejího psaní a líbí se mi, že přemýšlí co vlastně psala. Pro mě úžasný postavy a zapeklitý příběh jedné rodiny. Musím dát 5 hvězdiček i když ze začátku mi moc nesedla Jess. Přišla mi hodně arogantní a místy i namyšlená, ale člověk aspoň vidí co je možné udělat pro rodinu i když to není zrovna správný čin. :)

18.12.2016 5 z 5