nina3905 nina3905 komentáře u knih

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Perfektná romantikuš kniha. Sebastian je playboy a ani vo sne by mi nenapadlo, že sa zamiluje do nenápadnej, zajakávajúcej sivej myšky Evie, ale stalo sa.

30.07.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Vydarený začiatok novej detektívnej serie. Je to napínavá detektívka a jej čítanie neoľutujete.

30.04.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Pre mňa nová autorka detektívnych príbehov ma príjemne prekvapila. Dej je svižný, postavy prepracované a sympatické. Určite si prečítam pokračovanie.

14.04.2023 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Kráľovná pomalej romantiky nesklamala! Opäť parádny knižný počin autorky. Za mňa som veľmi spokojná. Príbeh Vanny a Aidena si určite zamilujete. Jednoznačne parádne čítanie!

30.05.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Parádne čítanie. Kniha v sebe zahŕňala všetko, čo podľa mňa mala mať - dobrodružstvo -krimi zápletku - chytľavé iskrenie medzi hlavnými predstaviteľmi a trošku dávku erotiky. Určite si prečítam pokračovanie série.

08.05.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Romantikuš oddychovka z muzikantského prostredia. Myslím si, že autorka si toto sériou získa mnoho fanúšikov.

19.11.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Najlepší diel série o policajnej veliteľke Josie Quinn. Príbeh odhaľuje traumatizujúce, temné, neľahké detstvo Josie, o ktorom sme niečo v náznakoch tušili už z predošlých častí série. V knihe sú krátke kapitoly, početné dialógy, ale dej je dynamický a rýchlo odsýpa. Zápletka príbehu je napínavá, uveriteľná, kvalitne prepracovaná a zachádza ďaleko do Josienej minulosti. Autorka si určite našla svojich fanúšikov a čitateľov.

27.10.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Kniha je prekrásna a určite by si zaslúžila viac ako "5 hviezdičiek". Nachádza sa v nej veľa krásnych myšlienok, ktoré pohladia každú romantickú dušu. Na druhej strane sa pri čítaní tohto príbehu aj zasmejete pri doberaní hlavných hrdinov, ich incidentoch, ale pri niektorých pasážach knihy budete dojatí. Je to krásny príbeh o láske, emócií, odpustení a nehe.

12.09.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Knihu S Láskou, Lukov si zamilujete na plnej čiare. Príbeh sa odohráva v krasokorčuliarskom prostredí a so svojskými hlavnými postavami (ich vzájomné hašterenie a doťahovanie je božské). Mariana Zapata sa sa opäť predviedla ako kráľovná pomalej romantiky.

24.08.2021 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Kniha sa čítala ľahko, mala predvídateľný priebeh ako iné romantikuš knihy. Avšak z toho dielu som trošku sklamaná, pretože som očakávala od neho trochu viac. Nevadí, určite siahnem aj po pokračovaní.

21.04.2023 4 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Najlepší diel celej série. Určite stojí za prečítanie.

14.04.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Parádna kniha! Krásny romantikuš príbeh, pri ktorom sa určite nudiť nebudete. Určite odporúčam na prečítanie:-)

09.11.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Waw - veľmi dobrá romantikuš kniha. Musím sa priznať, že autorku som nepoznala a nemôžem uveriť, že je pôvodom Češka. Myslela som si, že čítam knihu americkej autorky. Nemôžem inak, len a len celú knihu vychváliť.

18.09.2022 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Za mňa najlepšia časť z celej série. Parádne romantikuš čítanie s veľmi sympatickými hlavnými hrdinami, v ktorom nechýbali ani zábavné prvky.

23.05.2022 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Našla som ďalšiu obľúbenú detektívnu sériu. Obľúbila som si aj hlavnú postavu, inšperktorku Rosalind Krayovú, ktorá je svojrázna, problematická, psychicky nevyrovnaná, ale zároveň policajtkou každou bunkou svojho tela. Určite si prečítam pokračovanie.

16.01.2022 5 z 5

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Romantický príbeh so zápletkou, v ktorom sa prelína prítomnosť s minulosťou. V knihe je spracované nielen prostredie konzervatívneho malomesta, ale aj motív tajomstva, viny. Opäť vydarený počin autorky.

29.12.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Príbeh vás vtiahne do deja po pár prečítaných stranách, pretože je pútavý, napínavý, s mnohými neočakávanými dejovými zvratmi. Za zmienku stojí aj originálne prepracovanie hlavných postáv, ktoré si zamilujte vďaka ich povahovým vlastnostiam. Myslím si, že viacerí čitatelia si obľúbia svojskú itečkárku Tilly Bradshawovú, ktorá pracuje v tandeme so zásadovým policajtom Washingtonpm Poaom. Rozhodne si prečítam ďalšie pokračovanie.

29.12.2021 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Ak máte radi túto autorku, knihu si určite prečítate a budete nadmieru spokojní. Určite odporúčam.

20.12.2021 5 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Autorka Vi Keeland nikdy nesklame. Príbeh prináša romantiku, ale aj trápia hlavných hrdinov, medzi ktorými ste mohli zachytiť od prvého momentu vzájomné iskrenie. Postavy Nat a Huntera si rýchlo obľúbite aj vďaka ich vtipným dialógom, ktoré vás rýchlo vtiahnu do deja. Kniha je výborná a určite stojí za prečítanie.

28.08.2021 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Kniha sa zaraďuje medzi detektívne thrillery, ktorého hlavnou hrdinkou je psychologička Zoe. Jej pracovnou náplňou je vytváranie zločineckých profilov. Spolupracuje s agentom FBI Tatumom, s ktorým tvoria vyvážený vyšetrovací tím. Príbeh poskytuje aj vtipné situácie, ktorých aktérom je Marvin, starý otec agenta Tatuma. Kniha si podľa mňa ľahko nájde svojich nadšencov a autor Mike Omer čitateľov. Jediným negatívom bolo, že príbeh skončil "otvorený" a ja ako čitateľka musím čakať na pokračovanie série.

25.08.2021 5 z 5