Niky20 Niky20 komentáře u knih

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Tato kniha mě úplně odrovnala a dostala se mi hluboko pod kůži. Při čtení mě doslova mrazilo a můžu říct, že tento příběh z hlavy nikdy nedostanu. Rozhodně je to jedna z nejlepších knih, které jsem zatím četla. Skvělé!

02.11.2013 5 z 5

Jak jsem vyhrál válku Jak jsem vyhrál válku Patrick Ryan

Tak u téhle knížky jsem se opravdu pobavila :-)

29.12.2010

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Knížka mě opravdu příjemně překvapila, netušila jsem, že se mi bude až tak líbit. Bylo to milé a vtipné, místy smutné, a od příběhu jsem se nemohla vůbec odtrhnout. Moc krásná kniha, ke které se někdy určitě vrátím.

29.07.2014 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Já Patricii a její knihy prostě miluju, píše skvěle a tahle kniha opět nezklamala :) A navíc má opravdu nádhernou obálku :)

08.04.2012 5 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Tak tento díl byl úžasný, od začátku do konce. Zase jsem se skvěla pobavila nad hláškami Kate a Currana :) A ten konec neměl chybu ;)

08.02.2012 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Oproti prvnímu dílu docela zklamání. Pořád se to příjemně čte, ale přišlo mi, že se v tomto díle vlastně nic pořádného nestalo a k tomu mě hlavní hrdinka tak neskutečně lezla na nervy, až se to chvílemi nedalo vydržet a měla jsem chuť ji pořádně profackovat. Každopádně se těším na další díl a doufám, že bude mnohem lepší.

02.06.2015 3 z 5

Magie střelného prachu Magie střelného prachu Ilona Andrews

Andrea a Rafael mě neskutečně bavili, ty dva si nejde nezamilovat :-) Skvělá kniha, přelouskala jsem ji během dne a byla jsem z ní nadšená. Autoři opět nezklamali, těším se na další díl Kate, a snad někdy bude i další kniha o Andree a Rafaelovi :-)

29.07.2014 5 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Jsem nadšená, bylo to naprosto úžasné, napínavé a strhující! Od čtení jsem se téměř nemohla odtrhnout. Už se nemůžu dočkat, až vyjde další! Opravdu skvělá kniha...

26.11.2012 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Neskutečně nádherná kniha...

10.04.2011 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Taková příjemná oddechová knížka, nic převratného, ale četlo se to dobře.

29.07.2014 3 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Mercy je skvělá, jedna z mých nejoblíbenějších sérií :) Všechny knížky jsou úžasné :)

24.04.2011 5 z 5

Opilé banány Opilé banány Petr Šabach

Pohodové, dobře se čte a pobaví...

20.02.2011

Konečná stanice Bagdád Konečná stanice Bagdád Andy McNab (p)

Napínavá knížka, přečtená jedním dechem....

29.12.2010 5 z 5

Syn Londýna Syn Londýna Tom Pollock

Po delší době skvělý originální příběh, který mě dokázal překvapit, a to hned několikrát. Rozhodně stojí za přečtení!

02.06.2015 4 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Opět jsem se ujistila v tom, že knihy od Patty mě nikdy nezklamou. Kniha se četla jedním dechem, byla napínavá od začátku do konce, a nešlo ji zkrátka odložit, dokud jsem nepřečetla poslední větu. Už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu, pořád je tu mnoho věcí k vyřešení. Perfektní, já jsem maximálnlě spokojená. Série Mercy Thompson je prostě má srdcová záležitost... :-)

03.12.2013 5 z 5

Zlaté město Zlaté město John Twelve Hawks

Tento poslední díl mě zklamal, zasloužilo si to určitě lepší zakončení.... A souhlasím s Lenkou, Temná řeka byla nejlepší :)

27.04.2012 3 z 5

Říše slunce Říše slunce J. G. Ballard (p)

Úžasná kniha :)

29.12.2010 5 z 5