Nikusscha Nikusscha komentáře u knih

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Knížka je naprosto luxusní!! :) už jsem ji kdysi četla a teď jsem se k ním znovu dostala a přečteno jedním dechem :) za mě 5 hvězdiček :)

31.01.2017 5 z 5

Rukojmí Rukojmí Robert Crais

NAPROSTÁ PECKA!!!! Kniha přečtena jedním dechem. Vřele doporučuji. I film byl slušný.
Za mě palec nahoru :) po dlouhé době opravdu povedená knížka :)

22.12.2016 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Kniha je opravdu hodně emotivní. Přečetla jsem ji za dva dny. Je velice čtivá a opravdu až zarážející, že tohle mohla Bára vůbec prožít a přežít. Nevycházím z údivu z lidské naivity a hlouposti. Tady se ukazuje, že lidé jsou nepoučitelní a dělají pořád ty samé chyby. Četla jsem už X příběhů s podobným nebo obdobným tématem a scénář je vždy stejný. Opravdu paní velice obdivuji, že si svoji svobodu vybojovala a je pro mě hrdinka. Proto dávám 5 hvězdiček.

30.05.2014 5 z 5

Jistá oběť Jistá oběť John Sandford (p)

opět naprosto perfektní zápletka..jedním slovem : dokonalost! doporučuji :-)

21.04.2014 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Naprosto nepopsatelné. Je hrozné, co si autorka musela prožít a v žádném případě jí to nezávidím, ale i tak klobouk dolů, že o té hrůze co prožila dokázala napsat tak poutavou knihu. Některé scény až nemyslitelné. Naprosto dokonale a mě se to četlo jedním dechem. Doporučuji!! :-)

13.03.2014 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Naprosto excelentní kniha. Nemám jedinou připomínku, sebemenší kritickou poznámku.
Mohu jen a jen chválit a nejen to. Kniha se prakticky sama četla. Už dlouho jsem nečetla tak skvělou knihu.
Zápletka prostě neskutečná a když už jsem si myslela, že bude konec přišlo rozuzlení celého díla a já byla příjemně překvapená a hltala jsem každou stránku.
Přála jsem si jediné, a to aby ta knížka nikdy neměla konec. Jedním slovem: Nádhera a můžu jen doporučit!
Určitě nebudu příště váhat při koupi další knížky od Jefferyho Deavera :) :)

03.12.2013 5 z 5

Ukradená oběť Ukradená oběť John Sandford (p)

Autor opět nezklamal :-) výborné čtení :-)

10.10.2013 5 z 5

Oběť v pasti Oběť v pasti John Sandford (p)

Opět jsem byla nadšená dějem a děj opět nezklamal!! doporučuji, kdo má rád detektivky :-)

25.09.2013 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Knihu jsem četla pouze kvůli maturitě. Děj zajímavý, ale jak se říká jednou a dost ;)

27.08.2013 3 z 5

Pohřbená oběť Pohřbená oběť John Sandford (p)

Naposledy přečtená kniha a ani tentokrát jsem nezaváhala, když jsem si koupila další :-) Knížky Johna Campa prostě luxus!

27.08.2013 5 z 5

Tajuplná oběť Tajuplná oběť John Sandford (p)

Úplně první knížka, co jsem od tohoto autora četla a byla to trefa do černého. Líp jsem si snad ani vybrat nemohla a kniha se četla úplně sama. Bezva čtení na cestu do školy :-)

27.08.2013 5 z 5

Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti John Sandford (p)

Výborná knížka a mě jako čtenáře ,, Obětí" nezklamala :-)

27.08.2013 5 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

hodně zajímavá knížka. Nikdy bych nechtěla nic z toho prožít. Doufám že teď už je konečně štastná :-)

22.07.2013 5 z 5

Jméno hvězdy Jméno hvězdy Maureen Johnson

Knižka je dobře napsaná a děj je zajímavý. Oceňují nápad a myšlenku.

18.07.2013 4 z 5

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou, i když vím, že se tenhle hnus děje všude ve světě. Listovala jsem internetem a narazila jsem na tenhle titulek, který mě doslova přikoval k zemi. I hned jsem si šla knížku koupit a jedním dechem přečetla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj je pro mě osobně neuvěřitelně popsaný, jako bych já snad sama ten příběh nebo chcete-li krutost prožila. Ta slova, ten příběh, ty emoce a pocity, to se nedá popsat, co to se mnou udělalo. Upřímně se přiznám, když řeknu že jsem na konci té knížky brečela. Dojetím a celým příběhem, nestydím se za to!! Opravdu kniha jen pro silné žaludky, ale je moc dobře, že s tím Sarah vyšla na světlo a že existuje naděje pro další takové ženy. Opravdu všem doporučuji si ji přečíst a jistě tak jako mě i Vás chytne za srdce.

18.07.2013 5 z 5

Převtělený mstitel Převtělený mstitel Craig Russell

Zajímavá knížka. Moc dobře se četla :-))

01.07.2013 5 z 5

Vraždy podle Grimmů Vraždy podle Grimmů Craig Russell

Výborná knížka :-) přečtená jedním dechem. Už dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu. Všem, kdo má rád tajemství,zvraty, krimi a hlavně detektivky můžu jen doporučit, rozhodně si zaslouží 5 hvězdiček :-) jdu číst další díl ;)

04.05.2013 5 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

zatím nic moc a stále váhám zda to dočíst či nikoli !
Už jsem četla hodně knížek i na podobný motiv, samozřejmě nesrovnávám ale tohle mě zatím moc nenadchlo. Tak snad mě neco nakopne to dočíst až do konce. ;)

22.04.2013 2 z 5

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Knižku jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila. Nechybělo napětí, láska a akce :-)
Těším se na další díl :-))
Ale musím nechat fakt, že první díl se mě osobně líbil nejvíc ale je škoda, že se děj rozvinul až asi po 100 stranách mno.

11.03.2013 5 z 5

Rychlé Šípy Rychlé Šípy Jaroslav Foglar

Výborná knížka, četla jsem ji snad 10 krát :-)

06.03.2013 5 z 5