Ukradená oběť

Ukradená oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/158371/ukradena-obet-158371.gif 5 37 5

Lucas Davenport série

V luxusním domě výstavní čtvrti Minneapolisu jsou nalezeni čtyři mrtví členové rodiny. Jejich těla nesou známky krutého mučení. K případu je povolán i Lucas Davenport, přestože vyšetřováním je oficiálně pověřen jeho kolega z oddělení vražd. Otec rodiny byl majitelem softwarové firmy, která zřejmě prala špinavé peníze mexické narkomafie. Někde v bankovním systému se však ztratilo dvaadvacet milionů dolarů a Mexičané vyslali své řezníky, aby se peněz dopátrali. Na zdejší adrese byli zjevně neúspěšní, takže hrozí, že budou mučit a zabíjet další podezřelé, dokud se k penězům nedostanou. Rozjíždí se komplikované pátrání po ztracených penězích a po mexických vrazích.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Stolen Prey , 2012

zdendula31
20.01.2020 5 z 5

Tento díl se povedl.

hana4834
24.01.2018 4 z 5

dobré čtení do postele před spaní

vterinka
05.07.2016 5 z 5

Kniha se četla dobře. Nenudila mě. Bylo v ní napětí, překvapení, trochu humor. Jediné, co mi vadí je otevřený závěr, že nechytli všechny zločince. Takže u mě na 4,5 hvězdy za závěr, jinak super. :-)

čef
23.03.2014 5 z 5

Akční oddychová detektivka, která nemá chybu. Děj naprosto netuctový, metody hlavního detektiva svérázné, logika důsledná. Styl psaní je bez kudrlinek a okázalých zvratů, což dává tím více vyniknout napínavému ději a konečnému rozřešení.

Nikusscha
10.10.2013 5 z 5

Autor opět nezklamal :-) výborné čtení :-)

John Sandford (p)
americká, 1944