Nikusscha Nikusscha komentáře u knih

Drákula Nesmrtelný Drákula Nesmrtelný Dacre Stoker

Knižka se mi líbila :-)

06.03.2013 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Podle toho, co tady čtu tak většina lidí na tuhle knížku narazila náhodou tak i mě se to stalo :D :-)) a rozhodně nelituji, že jsem ji koupila v levných knihách ! :-) Moc se mi líbila, že jsem si dneska koupila i druhý díl :-)
Samozřejmě, že jsem četla i lepší knížky, ale moc se mi líbilo jak to bylo napsané :-) Do poslední stránky jsem nevěděla jak to celé dopadne a jsem ráda, že je i druhý díl :-) doufám, že bude stejně napínavý a zajímavý :-)))
Chválím za originalitu a nápad :-)
Doporučuji!! :-)) alespon at si to člověk přečte a udělá si na to svůj názor :-)

06.03.2013 4 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

knizku jsem dostala na Vanoce s tim, ze jsem si ji vybrala sama. Zaujal me jak obal knizky tak i text o cem kniha je. Zacala jsem ji cist a musim rict, ze me to vtahlo a musela jsem ji precist az dokonce :) knizku doporucuji, je to takove lehke cteni s troskou tou fantazie ale jinak moc hezky napsane. Zadne slozite zapletky ani nesmyslne ,,okecavani" okolo takze dam 100% za dobry napad a myslenku, take ctivy text a za dobre pocteni u krbu. :)

09.01.2013 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Knížka se mi moc líbila. Náhodou jsem šla do obchodu a zaujal mě obal této knihy a název. Začetla jsem se a byla jsem nadšená. Hned jsem si jí koupila a přečetla jedním dechem. Každý má rád něco jiného, a řekněme si rovnou, všem tahle knížka sednout nemusí. Tak to prostě je. Každý má rád něco jiného. Mě osobně se tato knížka moc líbila a přečtu ji jistě ještě raz.. :-)

30.10.2011 5 z 5

Smrtelné odhalení Smrtelné odhalení Leonard S. Goldberg

Doporučuji, pokud máte rádi napínaví trillery :-)))

17.04.2011 5 z 5

Smrtící praxe Smrtící praxe Leonard S. Goldberg

Opět mě tahle knížka nezklamala:-)spokojenost.Napínavé, akční a občas brutální vražedné scény.Doporučuji!

03.04.2011 5 z 5

Virus Virus Leonard S. Goldberg

Knížka se mi moc líbila a taktéž jako knihu Vražedné procedury jsem ji prečetla za týden,jednim dechem. Doporučují všem!

29.03.2011 5 z 5

Vražedné procedury Vražedné procedury Leonard S. Goldberg

Knihu jsem četla a musím říct, že se mi moc líbila. Přečetla jsem ji za týden a musím říct, že se četla jedním dechem. Musím se přiznat, že ne vždy jsem rozuměla těm lékařským poznatkům či nějakým medicínským názvům, ale vždy to v této knize bylo pěkne objasněno a vše bylo srozumitelné. Doporučuji všem!!!

29.03.2011 5 z 5