Nikola_ Nikola_ komentáře u knih

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

Dokonalost! Tak moc mě mrzí, že je to poslední kniha téhle neskutečně skvělé série.. Moc jsem si všechny čtyři knihy užila a naprosto je miluju!

15.02.2023 5 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Nejdříve jsem si nedokázala představit, kde se ty dvě dějové linie spojí, ale nakonec to všechno do sebe zapadlo. Vůbec bych se nezlobila, kdyby měla kniha více stran. Moc se mi líbila. Doporučuji

07.11.2021 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Tak tohle? Dokonalost! Nutně potřebuji další díl.. Naprosto jsem si zamilovala svět, který autorka vystavěla. Skvělá kniha.

02.11.2021 5 z 5

Dámský gambit Dámský gambit Walter Tevis

Velmi zajímavý a poutavý příběh.

03.10.2021 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Opět skvělá kniha. Autorka umí dokonale vystavět postavy i zápletku.. Každá její kniha chytne od první stránky...Moc ráda si přečtu další knihy z pera Sandie Jones

03.10.2021 5 z 5

Pořád jsem tady Pořád jsem tady McGarvey Black

Skvělá kniha, která Vás chytí a nepustí

07.08.2021 5 z 5

Mexická gotika Mexická gotika Silvia Moreno-Garcia

Čekala jsem více. Docela zklamání..

02.07.2021 3 z 5

Žena obchodníka s příběhy Žena obchodníka s příběhy Steve Robinson

Já ani nevím, co si o této knize myslet..Zpočátku mi byla Angelika sympatická a fandila jsem ji, ale postupem času, jsem ji víc a víc nesnášela.. To co všem provedla.. hlavně Effie, která ji tak milovala.. Dost mě mrzel konec, že to Angelice úplně všechno prošlo.

22.06.2021 4 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Čtení jsem si moc užila a díky seriálu jsem si vše dokázala krásně představit. Temnyj je prostě skvělý jak v knize, tak v seriálu :)

13.06.2021 5 z 5

Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost Tisíc dokonalých tónů - Když se vášeň změní v posedlost C.G. Drews

Tohle bylo vážně něco! Je to kniha, která Vás chytne a nepustí, kniha, která Vás zasáhne a nutí číst dál a dál, kniha, která Vás donutí se zamyslet.. Rozhodně doporučuji!

01.04.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Darcy opět nezklamala :)

27.02.2021 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Rozjezd mi přišel trochu zdlouhavý, více mě kniha začala bavit až z ve druhé polovině...Námět se mi líbil moc, zajímavé.. Co všechno může být pod našima nohama..

17.11.2020 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Moc hezká, napínavá kniha

27.09.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Za mě snad nejlepší kniha ze série.. Už se moc těším na další díl. Líbilo se mi propojení hororu a happy endu, neobvyklé spojení, ale skvělé napsané.. Darcy Coates očividně ví, co dělá :)

30.06.2020 5 z 5

Přej si opatrně Přej si opatrně Hallie Ephron

Začátek mi připadal docela nudný a chtěla jsem knihu odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala...Konec to krásně vyrovnal :)

28.06.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Taková rychlovka na dva večery, ale mě se líbila. Nebylo tam zbytečně moc okecávání, mělo to spád.. Za mě dobrý

08.04.2020 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

J. E. Malpas za mě píše moc dobře, první kniha, kterou jsem od ní přečetla byl Ochránce a ta se mi líbila MOC. Kontroverzní princezna je za mě o něco málo slabší, ale pořád moc dobrá, ale ten konec.. To by mělo být trestné nechat konec takhle otevřený! No můžu říct, že se rozhodně těším na pokračování a doufám, že bude co nejdříve.
Rozhodně stojí za přečtení.

06.04.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Za mě moc pěkná kniha :) doporučuji

19.01.2020 5 z 5

Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Hodinový strojek aneb Příběh na jedno natažení Philip Pullman

No.. ani nevím, co k této knize napsat.. za mě bohužel nic moc..

17.01.2020 2 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Stejně dobrá kniha, jako Tatér... podle mě mají tyto knihy smysl..

14.01.2020 5 z 5