Nikolka001 Nikolka001 komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Doporučuji.

23.02.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nádherný příběh. Doporučuji. :-)

15.02.2016 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Velice pěkná kniha.

11.02.2016 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Velmi vtipné a krátké dílo. :)

29.01.2016 5 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Velice povedené a vtipné dílo. :-)

26.01.2016 5 z 5

Farma zvířat / Animal Farm Farma zvířat / Animal Farm George Orwell (p)

Velmi příjemná povinná četba.

14.01.2016 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Velmi příjemná kniha o mladém za milovaném páru. :-)

12.01.2016 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Cinder je velice pěkná a napínavá kniha, která se čtenáři vryje pod kůži. Rozhodně se těším na další díly a knihu doporučuji! :)

14.05.2015 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Na knihu Důvěřuj mi jsem se velice těšila a jsem nadšena, že opět autorka splnila má očekávání. Počkám na tebe bylo velice skvělé počtení a stejně tak kniha Důvěřuj mi byla úžasná. Příběh o mladé dvojici, která k sobě navzájem nalézá cestu je úžasný a já ho mohu pouze doporučit. :)

09.05.2015 4 z 5

Povídky z jedné a druhé kapsy Povídky z jedné a druhé kapsy Karel Čapek

Několik měsíců mi trvalo, abych přelouskala alespoň 50 stran. Bohužel tento styl četby mi nevyhovuje a u povinné četby se stále setkávám s více knihami, které nejsem schopna přečíst. Knihu odkládám nedočtenou na poličku a snad se k ní jednou vrátím.

21.04.2015 3 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Jakmile jsem se dozvěděla, že má kniha vyjít, tak jsem věděla, že bude zdobit mou knihovnu. Kniha nezaujme pouze svou obálkou, která je nádherná, ale také velice lákavou anotací.
Jakmile jsem začala knihu číst, byla jsem zklamaná. Prvních 60 stran překypovalo pouze nudných a nezáživným dějem. Pak ale následoval zvrat, který z děje vytvořil něco nečekaného a velice poutavého. Kniha obsahuje mnoho překvapivých momentů a otevřený konec, který láká čtenáře na pokračování, které bude zajisté skvělé, jelikož konec byl z celé knihy nejvíce překvapivý. Knihu můžu jedině doporučit, jelikož dobrodružství hlavních hrdinů je plné tajemství a krásného prostředí, které je úžasné si představit. Postavy si ihned oblíbíte, ačkoliv na ně v průběhu knihy změníte názor. :)

17.04.2015 4 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Dle mého názoru je Hrej férově zatím nejlepším dílem této série. Abbi přináší čtenáři neuvěřitelný příběh plný bolesti, zoufalství, prohry, boje a znovu objevení světla. Velice poutavý příběh zanechá ve čtenáři rozporuplné pocity a je mu velkou inspirací. Za mě rozhodně doporučuji! :)

03.04.2015 4 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Probouzení opět nezklamalo. Již první díl byl pro mě velkým překvapením a bavil mě od začátku do konce. O druhém dílu jsem slýchávala horší hodnocení, takže jsem se četby docela bála. Nakonec mě kniha bavila od začátku do konce, stránky ubíhaly rychle a než jsem se nadála byla jsem na konci. Na závěrečný díl se moc těším a jednou se k této sérii rozhodně vrátím! :)

21.03.2015 4 z 5

Posedlost Posedlost James Patterson

Kniha Posedlost vtáhne čtenáře do děje již na prvních stránkách. Autor knihy píše velice čtivě a napínavě. Děj ubíhá rychle, jelikož kniha obsahuje krátké kapitoly. Jedinou připomínku mám k chybám v textu. :)

11.03.2015 4 z 5

Stín Stín Johana Tichá

Stín je velice čtivá kniha, která mě zaujala již na prvních stránkách svým humorem a smyslem pro humor. Johana Tichá napsala na svůj věk velice povedenou knihu, nad kterou by se měl pozastavit každý milovník fantasy knih, který se rád zasměje a podpoří českého autora. :)

01.02.2015 4 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Královna Tearlingu je velice čtivá kniha. Hlavní hrdinka knihy Kelsea je velice statečné děvče, dokáže změnit celé království a přivede vše k lepšímu. Tento příběh je o hrdosti, přátelství a oddanosti.

15.01.2015 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Vzkaz v láhvi je první přečtená kniha od Sparkse. Musím říci, že jsem velice překvapena, jelikož tento nádherný, ale bohužel smutný příběh mě hodně poznamenal, dal mi skvělý čtenářský zážitek a donutil mě, abych uvažovala o dalších autorových knihách. Knihu vřele doporučuji všem čtenářům, kteří mají rádi zamilované příběhy.

25.11.2014 4 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Čtivá, vtipná a velice příjemná kniha, která své čtenáře jistě nezklame. Hlavní hrdinka je velice milá slečna, která si své čtenáře získá především povahou. Čtení na večery, odreagování se.

05.10.2014 4 z 5

Polibek stínů Polibek stínů Laurell K. Hamilton

Polibek stínů je skvělá, akční, čtivá, erotická kniha, která mě velice překvapila a bavila po celou dobu čtení. Rozhodně doporučuji všem milovníkům fantasy žánrů, jelikož je to skvělý čtenářský zážitek. :)

30.09.2014 4 z 5

Polibek stínů Polibek stínů Laurell K. Hamilton