NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Bentley Bentley Melanie Moreland

Takova lehká oddechovka,. Ve ktere snad každému dojde, po první kapitole jak bude probíhat děj. Jsem ale zvědavá na pokračování,.. Teším se až zjistím co přesně trápí Aidna. :)

30.03.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Emotivní příběh. Rozhodně doporučuji, jednu chvíli jsem se fakt bala že to Rossie nezvládne. Tuhle serii mam ráda, jejich návraty do minulosti mě baví. Nikdy nevim co mam čekat. A už se těším na pokračování s Trentem. :)

29.03.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Doporucuji. :) Za me je cela serie Božských jedna z nejlepsich “eroticko-romantickych” serii!! :)

11.03.2020 5 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Baaajecnyyy!!! Jsem spokojena! Nemuzu se dockat pokracovani s Hazel. :)

14.11.2022 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Jezis, to byla parada!!!! :) Nemohla jsem se odtrhnout! Po dlouhe dobre zase pribeh ktery me uchvatil! Tesim se na dalsi dil. :) Ze bych nasla svoji novou oblibenou serii? :) :)

30.10.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

V knize byly chvilky kdy jsme bulela jak zelva! Opravdu krasna knizka. ktera me dostala! Vim ze se k ni jeste nekdy vratim a jednoznacne vim ze si zaslouzi misto v me knihovne!! Jsem natesena na dalsi dily serie!!

22.09.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Musim rict ze ani nevim proc ale teto knize jsem se vcelku vyhýbala. A BYLA TO CHYBA! Jsem nadcena, kniha mela prijemny dej, hltala jsem stranku za strankou! Za me jednoznačně stoji za precteni! :)

15.08.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Hezký příběh. Na plny pocet za me neni ale myslim ze se k teto knize jeste nekdy vratim. Prijemna oddechovka :)

05.08.2022 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Parada! L.J. me opet nezklamala! Bulela jsem jak zelva pri vypraveni Rosie a Deana! A co se tyce Luny a Knighta? Prijemny pribeh. Uz jako deti si rozumely. Kdyz si vzpomenu na myslim posledni dil serie- Hrisniku - kde on ji chranil a bylo jasne ze z toho neco bude..
Kdyz jsem to tenkrat cetla nevedela jsem jeste otom, ze bude tahle serie.. a jsem za ni neskutecne vdecna! Pripomenout si vsechny ty predchozi pribehy a pridat k tomu dalsi? Co vis si muze knihomol jako ja prat ?!

22.07.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Tak v teto knize se opravdu nic nedelo. A kdyz rikam ze nic tak proste nic.. Zadna akce, drama ani nic podobneho. Najednu stranu, no a co? Kazda kniha nemusi byt nabusena dramatem. Ale tato byla aspon teda pro me, vyslovene nudna. Znova se k ni jiz nevratim.

10.05.2022 2 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Velka, velka, velka rychlovka. Vsechno slo az moc rychle,.. Knihu jsem objednavala jako predprodej spolecne s jinou takze jsem musela chvilku cekat a odmitala jsem kouknout dopredu na recenze ostatnich tady.. protoze Elle nikdy nezklame.. ovsem, spletla jsem se .. :( Pribeh nijaky a kniha VELMI krátká,.. ale budu v serii pokracovat protoze dalsi dily maj o cca 100 stranek vic, tak snad me Elle znovu nezklame! :)

23.02.2022 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Za me druhy nejlepsi dil z cele serie!! Nemuzu se dockat pokracovani - Jeji keř! Libi se mi ze jsou tak trochu soucasti i páry z predchozich dilu! :)

02.02.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Zatim nejlepsi dil z cele serie!! Moc me kniha bavila! :)

10.01.2022 5 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Na plny pocet tato kniha bohuzel nema. Je to klasicka oddechovka s lehce předvídatelným dejem. Víc dle mého psát netřeba :)

30.11.2021 4 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Hm…Tato kniha se řadí mezi romantické oddechovky. Neni tam žádný extrémní zvrat a je již na začátku jasné jak to dopadne. Bohužel se tento příběh ani neřadí mezi unikáty..stejných příbehů je jíž spousty. Takže, asi takto..kniha mě neurazila ale ani nijak extrémně nenatchla.

15.10.2021 3 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Kniha me moc bavil. :) Byla si docela podobna s predchozim dilem S pozdravem,Carter ale v necem byla preci jen jina :) Za me tedy ano, rozhodne stoji za precteni :))

28.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Vtipka knížka! Penelope je solidně praštěná. Přečetla jsem jí na jeden dech ale na plný počet hvězd to není.. Děj byl velmi jednoduchý s prakticky žádnou zápletkou.. Je to takova ta klasická oddechovka která nijak nepřekvapí.

16.09.2021 4 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Oddechovka. Kniha je celkove docela poutava ale necekejta zadnej oslnujici pribeh. Je to spis takova ta klasika. To ale neznamena ze by kniha nestala za precteni. Ja urcite doporucuji :)

30.07.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Joooooo, konecne zase neco lehce pikantniho. :)) Ja jsem naprosto spokojena! Vim 100% ze se ke knizce jeste nekdy vratim! Doporucuji!! :)

12.02.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Krasna kniha! Nechybela romantika, vtip ani zajimavy dej!!! :) Od teto spisovatelky jsem cetla jiz spoustu knih a snad nikdy me nezklamala!! :) DOPORUCUJI!!

10.11.2020 5 z 5