Nikol681 Nikol681 komentáře u knih

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Velmi pěkná knížka, chvílema o ničem, chvílema o všem, co je v životě nejdůležitější - rodina. :)) Moc hezky a velmi mile napsané, pěkné oddechovka :)

05.08.2021 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další super čtení od pana Bryndzy. Trochu mne překvapilo, že byl odhalen vrah hned "z kraje", ale vlastně mi to nijak nebránilo knížku dočíst - možná naopak :)) Knížka je velmi čtivá a těším se další případ Eriky - snad Sparksovi natrhne prd*l :D :))

21.07.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super knížka, děj měl spád a moc mě bavil.

22.06.2021 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Další parádní knížka od paní Klevisové :)) Opět velmi čtivé ! Jen tak dál, těším se, až se pustím do další knížky.

26.05.2021 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Na paní Klevisovou jsem slyšela chválu ze všech stran. Kroky vraha je moje první knížka od ní a... byla jsem nadšená !! :)) prostředí, postavy, rychle plynoucí děj, knížka se četla skoro sama.. co se vraha týče - asi jsem čekala trošku větší zvrat, ale i tak se mi knížka moc líbila :)) (už otvírám Zlodějku příběhů :))))

12.05.2021 4 z 5

S láskou, Nina S láskou, Nina Nina Stibbe

Knížku jsem i přes ne moc kladné recenze dočetla, ale nebudu lhát - dost jsem se trápila.. Nezajímavé, žádný pořádný děj..

23.04.2021 1 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

Docela dobrá oddechovka, ale tak nějak jsem od toho čekala asi trochu víc, nějaký zásadní zvrat nebo tak něco, co bohužel nepřišlo.. :))

08.04.2021 2 z 5

Ztracená v Galábii Ztracená v Galábii Marie Formáčková

Přečteno jedním dechem, velmi čtivá a také velmi zajímavá, rozhodně stojí za to, si jí přečíst.

19.03.2021 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Abych pravdu řekla, ze začátku jsem měla trochu problém se začít, ale pak.. Pak jsem se nemohla odtrhnout, napínavý, svižný, parádní ! :) Co se vraha týče, neměla jsem ani páru a za mě teda fakt šok.

16.03.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Lars - moje srdcovka a opět neklamali. Svižné, čtivé, napínavé, zkrátka parádní od první do poslední stránky. Co se vraha týče, za mě totální šok, jak už to u Larse bývá :))

26.02.2021 5 z 5

Koukej, bude to oukej Koukej, bude to oukej Michaela Dočkalová

Pěkná oddechovka, četla se úplně sama, jen je škoda, že příběhy jsou smutné. Ale určitě stojí za to si jí přečíst.

03.02.2021 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Knížka se mi četla pěkně, z pár postav jsem byla zmatená, hlavně kvůli stejným iniciálům, ale to byl záměr knížky. Závěr mě překvapil. Za mě docela dobré čtení :)

28.01.2021 2 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Za mě bohužel jen průměr, přišlo mi to místy dost zdlouhavé a občas až moc "přitažené za vlasy"..

22.12.2020 2 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Na knížku od paní Třeštíkové jsem se hrozně těšila, ale byla pro mě velkým zklamáním...Poprvé nevím, co přesně ke knížce říct, jak to vyjádřit.. Začetla jsem se do ní asi až po sté stránce, přišlo mi to hrozně neuspořádané, zmatené, ale tak to asi mělo být. Dočetla jsem jí jen s velkým přemlouváním, bohužel...

10.12.2020 1 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Knížka se mi, navzdory ne příliš kladným recenzím moc líbila. Hned jsem se začetla, přečteno za dva dny :) Lehce depresivní, ale občas jsem se zasmála :))

02.12.2020 3 z 5

Druhá šance Druhá šance Renáta Petříková

Hezká, oddechová, čtivá knížka :).

15.09.2020 4 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Parádní oddechovka :))

28.07.2020 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Knížka se mi navzdory ne moc kladným recenzím líbila, i když byla občas příliš zdlouhavá, ale za mě pěkné čtení :)

24.07.2020 4 z 5

Helix - I ty budeš nahrazen Helix - I ty budeš nahrazen Marc Elsberg (p)

Popravdě to úplně nebyl šálek mé kávy, ale i tak mě knížka dost pohltila - velmi zajímavý příběh, při pomyšlení, že to v dnešní době je, mě úplně mrazí...

26.06.2020 2 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Další dokonalé dílo od Helen Fields !!

15.04.2020 4 z 5