Nikol681 Nikol681 komentáře u knih

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Moc krásná knížka, hrozně čtivý příběh :)

23.05.2023 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Zuzanin dech je krásná knížka. Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem si navykla na styl psaní, ale pak.. pak mě knížka úplně pohltila a přečetla jsem jí na jeden zátah :)

23.02.2023 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Ty brďo - tak tohle byla jízda od první do poslední stránky! Mám ráda knížky od pana Bryndzy, ale tohle jsem přečetla doslova jedním dechem. Tak napínavý, čtivý, paráda!

08.02.2023 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Hodně povedená knížka, napínavý děj od začátku až do konce - nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout. Bergman je opět skvělý! :)

26.01.2023 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

To čekání na další Keplerovku je strašný, o to víc mě pak mrzí, když jí přečtu na jeden zátah, stejně jako tuhle. Opět pecka! :) Nic tomu nechybělo, napětí, Joona, Saga i to, že mě některé postavy vytáčely (z řad policistů :D). Rozuzlení skvělý. Skvělá knížka. Skvělá.. SKVĚLÁ! Už aby byla další.... :)))

15.12.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Další skvělá knížka, pan Brynda opět nezklamal! Děj má spád, napínavé čtení. Jen, abych se přiznala, rozuzlení na mě bylo strašně rychlý, ale nevadí :) hned se pouštím do druhého případu Kate Marshallové :)

15.11.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Knížka přečtena jedním dechem na dovolené - opět skvělá oddechovka od pana Hartla

13.10.2022 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Pan Bryndza opět nezklamal - výborná detektivka, napínavá, četla se úplně sama :)

21.09.2022 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Knížku jsem přečetla jedním (často zatajeným) dechem. Tak krásná knížka, ale zároveň tak moc smutná.. rozhodně stojí za to, aby si jí každý přečetl.

09.09.2022 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Zmizela v mlze, je trochu odbočka z Čech, ale opět velmi pěkně napsané, napínavé. Skvěle popsaná příroda, parádně vykreslené postavy. Knížka má spád a opět stojí za přečtení :)

18.08.2022 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

..budu se zase opakovat - další skvělý dílo od paní Klevisové! Napínavé, čtivé, svižné. Určitě stojí za přečtení! Já hned sahám po další knížce :)

25.07.2022 4 z 5

Hra na pavoučka Hra na pavoučka Zuzana S.

...fíha, asi ani nevím, co říct. Zuzky je mi upřímně líto a opravdu mě zaráží, že si toho, že něco není v pořádku, nikdo moc nevšímal a když už si toho někdo všiml, přišlo mi, že s tím nikdo moc nic neudělal... Strašně smutný a taky až neuvěřitelný, kolik toho jedna ženská za tak, zatím krátký život, musela zažít.. Zuzko, upřímně doufám, že už žijete lepší život!

11.04.2022 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Parádní detektivka - paní Klevisová prostě umí :)) napínavý, rychlý spád. Jediné, co se nepovedlo byl film, na který jsem se hrozně těšila a bylo to něco příšerného, ale to pochopitelně není chyba autorky naopak je vidět, že knížky jsou prostě daleko lepší, než pak jejich filmové zpracování :)

07.03.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Další skvělá knížka od paní Klevisové :) knížka má spád, je napínavá, má prostě všechno, co správná detektivka má mít :)

03.03.2022 4 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Takovýhle knížky by se neměly psát, protože by se tohle nemělo dít! Když řeknu, že to bylo hezky napsaný, tak to bude znít dost bláhově- zkrátka- od začátku až do konce jsem měla husí kůži a nechápu, že se něco takovýho mohlo kdy stát. Knížka, co opravdu stojí za to, si přečíst!
Snad už bude líp, Jaycee..!

30.11.2021 5 z 5

Ty jo, mám rozporuplné pocity, knížka byla pěkně napsaná, hodně lidsky, upřímně, sem tam i vtipně, ale asi jsem čekala o trošku víc z "letuškovskýho" života, chyběly mi hrozně nějaké vtipnopsti a zajímavosti přímo z paluby...

27.10.2021 2 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Ty jo, další DO KO NA LÁ knížka od Helen Fields. Opět knížka, co má, za mě, parádní napínavý děj, rychlý spád. Těším se, až vezmu do ruky další dokonalou knížku od této autorky - nikdy nezklame :)

19.10.2021 5 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Knížka je skvělá! Parádní oddechovka, moc hezky napsané, hezky se čte :)

29.09.2021 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Ty jo, od knížky jsem měla velká očekávání a kromě krásných ilustrací, pro mě byla bohužel zklamáním..

08.09.2021 2 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

První knížka od Sandy Brown a musím říct, že se mi velmi líbila :) takový konec jsem nečekala, pěkné počtení :)

31.08.2021 4 z 5