Niki08 Niki08 komentáře u knih

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Přečtený další díl a další překvapivý konec... Autor mě dokázal znovu dokonale oblbnout. Klobouk dolů.

27.02.2024 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Pan autor je prostě třída. Další velice propracovaný díl s překvapivým koncem. Honem na další díl!!

30.06.2023 3 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Kniha nebyla špatná. Překvapilo mě, jak daleko je Theo schopný zajít ve svém životě, aby chytil sériovou vražedkyni...

17.03.2023 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Nebylo to špatné čtení, ale ani dechberoucí. Věřím, že autorka má ještě esa v rukávu a příjemně překvapí v následujících příbězích.

22.08.2022 3 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Druhý díl stejně rychle plynulý, jako první díl. Pořád se nemohu rozhodnout, zda mi to tak vyhovuje nebo ne. Kapitoly jsou krátké a stručné. Kniha neurazí, ale ani neuchvátí. Ale i přesto se chystám na další díl.

02.05.2022 3 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

První polovina knihy nebyla špatná, stránky mi ubíhaly, ale druhá polovina knihy už pro mě byla takové těžké vycucání z prstu...

27.08.2023 3 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Knihy od tohoto autora mám ráda a převážně příběhy o Kate Marshallové. Tento díl byl dobrý, ale pro mě zároveň nejslabší. Děj se celkem vlekl a nic moc zajímavého se tam nedělo. Jsem od autora zvyklá na více napětí a akce, a toho jsem se v této knize moc neužila....

24.08.2023 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Co nový díl, tak jsou knihy lepší a lepší. Kniha se četla moc dobře a stránky ubíhaly jedna báseň.

11.08.2023 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

(SPOILER) Konečně ten zmetek dostal, co si zasloužil, i když jsem trochu doufala, že se mu trochu pomstí i Beáta. Kniha napínavá od začátku do konce. Smekám.

08.01.2023 4 z 5

Temnota na okraji města Temnota na okraji města Adam Christopher

Bohužel jsem celkem trpěla při této knize a to ani nemluvím o době než jsem ji přečetla.. Oproti Temnému experimentu byl tento příběh velmi slabý a únavný.

03.01.2023 2 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Za mě bohužel jen dvě hvězdy.. Kniha se zdála zpočátku napínavá a vypadalo to na zajímavý příběh, který mě nakonec zklamal..

08.08.2022 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Asi jsem čekala o trošičku vííc... Mrzelo mě, že se hlavní postavy setkali až téměř na konci knihy a to jen opravdu na chvilku... A Werneruv konečný příběh mě překvapil, vůbec jsem to nečekala. Jsem zvědavá na seriál.. Snad to bude stát za to.

06.05.2024 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

(SPOILER) První polovina knihy na mě působila jako prášky na spaní.. Po dvou stránkách jsem okamžitě usínala.. Teprve až v druhé polovině se začalo konečně něco dít a nastaly i chvíle, kdy jsem se opravdu bála. Divné děti v knížkách mi nahánějí hrůzu... Takže když se v příběhu objevil malý kluk v modré větrovce úplně sám někde v lesích, šla jsem raději spát a pokračovala další den za světla.

12.02.2024 3 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Pan Nesbo teda umí překvapit... Takový konec jsem opravdu nečekala. Chudák Harry...

07.07.2023 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Vlastně ani nevím, co bych k tomuto dílu napsala... Asi jen varování.. Kdo si chce přečíst oddechovou knihu, tak po této nesahejte. Tady se musí skoro pořád dávat pozor a přemýšlet :D

03.02.2023 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

U tohoto dílu jsem docela trpěla... Na mě mooc politiky a obchodních věcí. Bohužel musím dát nelichotivé 2*

10.10.2022 2 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha nebyla špatná, zajímavý příběh při kterém mi sem tam přeběhl mráz po zádech. Jedna z lepších knih od autorky.

06.08.2022 3 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Začátek knihy vypadal velice slibně, ale postupem času jsem po knize sahala ve stále delších intervalech. Knihu jsem přečetla za poměrně dlouhou dobu. Nejprve jsem si myslela, že kniha bude něco na ten způsob jako strašidelné domy od Darcy Coates, ale bohužel. Pokud si chcete přečíst pohodovou duchařinu, tak knihu doporučuji. Tady vám mráz po zádech jen tak nepřejede.

09.06.2022 3 z 5

Krysí král Krysí král Pascal Engman

Druhý díl a další zajímavé téma. Kniha je velmi čtivá, zajímavá a sem tam mi z ní naskakovala i husí kůže. Těším se na další díl a hlavně jsem zvědavá, jak to bude dál s hlavními postavami.

20.05.2022 4 z 5

Pach krve Pach krve František Niedl

Že začátku jsem měla problém zapamatovat si všechny postavy a jména.. V knize se hodně skákalo mezi postavami, které rozjížděli svůj vlastní příběh, ale po začtení jsem se docela rychle zorientovala a bylo to velmi čtivé. Příběh byl velmi dobrý a kolikrát se s postavami autor vůbec nemazlil. Už se chystám na druhý díl.

15.05.2022 3 z 5