Niki08 Niki08 komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

Hustý! Hustýý! Hustýýý! Tolikrát jsem si v tomto díle myslela, že vím, kdo je vrah a tolikrát jsem se zmýlila... Naprosto strhující a nepředvídatelný díl! Za mě od autora jeden z nejlepších. Lidi, pokud vám můžu poradit.. Dejte si tu práci a díly o Harrym Holeovi si přečtěte pěkně popořadě a nepřeskakujte. Opravdu to stojí za to.

16.08.2023 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Vůbec, ale vůůůbec jsem v tomto díle nepoznala, kdo je vrah. Hodně napínavý díl, který jsem téměř na konci ani nechtěla dočíst že samého napětí... Ale to prostě nešlo.. Musela jsem to dočíst.

12.04.2023 4 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Konečně díl, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Bavilo mě to, skoky do minulosti taky skvělý. Rychle na další díl!

19.10.2022 4 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Woow! Tak tohle byl nářez!! Knihu jsem hltala doslova s otevřenou pusou. Sakra silný příběh po jehož přečtení si už pomeranče nikdy nedám :D

28.08.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Páni.. To by se mi líbilo, kdybych si mohla projít různé verze mých životů. Strašně by mě zajímalo, jaký bych vedla život, kdybych se v něčem rozhodla jinak.
Kniha se mi četla velice dobře a proto dávám 4*.

31.10.2023 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha zajímavá hned od samého začátku, ale NĚCO mi tam chybělo...

28.09.2023 3 z 5

Skoro celou knihu jsem četla s naprostým zděšením. Opravdu nechápu, jak může být Matthew stále mezi námi, po takové náloži léků a alkoholu. Šílený.... Tak snad se ti to už tentokrát podaří překonat a dál pomáhat ostatním. Držím palce!

20.03.2023 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Harry Hole je velice zajímavá postava. Možná jsem od této knihy očekávala trochu víc, ale jsem si jistá, že následující díly budou jen a jen lepší. Snad se mu brzy přestane lepit smůla na paty. Good luck Haryy!!!

05.09.2022 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Musím znovu smeknout nad autorovým uvažováním... Když už si člověk myslí, že odhalil, jak vše ve skutečnosti bylo, nebo když si myslíte, že se už nic zlého nemůže stát.. BUUUM!! Je to přesně naopak! Skvělé čtení, skvělá knížka.

05.03.2024 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Po přečtení prvního dílu jsem nadšená. Hlavní hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah, za což má ode mě autor obří palec nahoru!

16.02.2024 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Asi deset minut už přemýšlím, co vlastně napsat.. Kniha mě celkem bavila, líbil se mi námět LOUTKA a NÁVNADA. Jen Baxterovou bych místy nakopala už do zadku, za to její chování, ale když se pak nad tím zamyslím, vlastně se nedivím, že se tak chová... Třeba změním názor po přečtení dalšího dílu.

04.10.2023 3 z 5

Je opravdu vidět, že sláva je vrtkavá mrcha, kterou nee každý ustojí. Jako například tady Tom. Budu mu dál držet palce a nezapomeň... Máš obrovskou rodinu a spoustu přátel, JSI BOHATÝ!! Takže máš velkou motivaci dál bojovat.

04.04.2023 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Tento díl nebyl vůbec špatný!! Nemůžu se dočkat, až si Harry podá Waalera. Snad už to bude brzo...

08.11.2022 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Bylo to napínavé, svižné, čtivé... Za mě 4*

20.08.2022 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Myslela jsem si, že už autor nebude mít skoro co nabídnout, aby další díl měl šmrnc a pořádně jsem se přepočítala... Toto byl zatím nejnechutnějši díl, ale bylo to sakra skvělý!

22.10.2023 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Tento díl splnil má očekávání. Bylo tam všechno... Drama, napětí, láska, smutek a za mě i sem tam nějaká ta slza. Skvělý díl!!

17.07.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Na další díl s Erikou Fosterovou jsem se těšila, ale musím přiznat, že více fandím Kate Marshallové. Je to napínavější, má to spád a děj se tolik nevleče jako tento s Erikou.. A vraha jsem také uhodla celkem brzy. Dobrý, ale mohlo to být lepší.

23.01.2023 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

To byl zase díl!! Napínavý a smutný.. A ten konec?! Sakraa..

17.01.2023 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Nádherný příběh. Knihu jsem přečetla během dvou dnů. Nemohla jsem ji odložit a zároveň jsem nechtěla, aby skončila. Určitě po ní sáhnu znovu. Doporučuji všemi deseti!

18.04.2022 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Další zajímavý a složitější příběh na vědeckém podkladě. Hračkář byl děsivý a jeho konec celkem rychlý... Theo to opět '' zázračně'' vyřešil a je o dalšího sociopata méně

26.01.2023 3 z 5