Nicole_picole Nicole_picole komentáře u knih

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Popis života v 90. letech. Pro někoho, kdo to zažil, je tato kniha totálně nezajímavá a ztráta času. Není napsaná ani nijak zajímavě nebo humorně.

22.01.2021 odpad!

Cesta vojáka Cesta vojáka Michal Černý

Pěkná kniha o misi jednoho vojáka.

22.01.2021 4 z 5

Treblinka, slovo jak z dětské říkanky Treblinka, slovo jak z dětské říkanky Richard Glazar

Příběh z Treblinky, kde málokdo přežil. Kniha byla popsána tak detailně a pro mě až moc zdlouhavě, že mě vlastně nebavila. Čímž nechci snižovat utrpení, které autor zažil.

22.01.2021 3 z 5

Vendulka: Útěk za svobodou Vendulka: Útěk za svobodou Ondřej Kundra

Smutný příběh jedné židovské holčičky. Stojí za přečtení.

22.01.2021 5 z 5

Vakcíny jsou nebezpečné - a nefungují Vakcíny jsou nebezpečné - a nefungují Vernon Coleman

Bez podložených vědeckých výzkumů...šíří pouze své názory..

14.04.2024 odpad!

To je to, co dělám To je to, co dělám Lynsey Addario

Zajímavá, nechápu její práci, ale kniha stojí za přečtení.

13.11.2023 3 z 5

Hledání domova: Ada a Jiří v neklidném století Hledání domova: Ada a Jiří v neklidném století Hana Lamková

Ne moc zajímavý životní příběh (hlavně konec), zajímavé bylo pouze to, v jaké době se to odehrálo. Ale takových příběhů bylo...bohužel. Zaujaly mě pouze historické fakty, například popis Sametové revoluce...ale v knize toho bylo málo..

13.11.2023 2 z 5

Mise Hygge Mise Hygge Caroline Franc

Takový průměr, příběh nic moc..Bylo to takové milé a to je vše.

13.11.2023 2 z 5

Svatba ve městě Chambéry Svatba ve městě Chambéry Klára Notaro

Tak tohle byla tak špatná kniha, že prostě nechápu, že to někdo napsal a hlavně, že to někdo vydal. Příběhy úplně o ničem. Například příběh o tom, že šly spolu do divadla a kamarádka si tam povídala se sousedem o sýrech. Nechápu, nechápu...

13.11.2023 odpad!

Ztracená dáma Ztracená dáma Jude Deveraux (p)

Vůbec nerozumím, proč je kniha tak dobře hodnocena..bylo to dost otravné a zdlouhavé...chvílemi dost pornografické a nakonec i zamilované...ale to až ke konci. Do té doby byla hlavní hrdinka neskutečně naivní a hloupá..Kniha nestojí za přečtení..

11.08.2023 1 z 5

Skutečná Skutečná Petra Nesvačilová

Ztráta času.. nezajímavé.

05.08.2023 1 z 5

Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali Dějiny lidských průserů aneb Co všechno jsme podělali Tom Phillips

Psané vtipně a s lehkostí. Dobře se to četlo, některé kapitoly byly opravdu zajímavé, jiné mě trochu nudily. Dobrá kniha k zamyšlení.

27.06.2023 4 z 5

Pohodové rodičovství Pohodové rodičovství Milan Studnička

Skvělé, nemám co dodat, opravdu pěkná a poučná kniha.

16.06.2023 5 z 5

Lesk a bída kurtizán Lesk a bída kurtizán Honoré de Balzac

Hodně komplikované, až předplacené, ale rozhodně ne prvoplánové. Posledních 100 stran trochu nuda a utrpení, ale překvapivý závěr... osobně mě naštval.

30.10.2022 3 z 5

Aby dětem chutnalo Aby dětem chutnalo Petr Fořt

Nedoporučuji. Kromě mateřského mléka by dítě do jednoho roku ideálně do 18 měsíců nemělo jíst nic jiného...aha...

06.01.2022 odpad!

Deset let se ségrou Deset let se ségrou Nicole Ehrenbergerová

Pěkná kniha pro ty, co mají tyhle prima holky rádi (rády).

23.05.2021 3 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Doporučuji! Jinak psaná než ostatní, prakticky, zajímavě a vysvětlující fakta ne je jen konstatující.

23.05.2021 5 z 5

Jak drahé je zdarma? Jak drahé je zdarma? Dan Ariely

Četla jsem 2x a potřetí už bych to číst nechtěla. Zas taková pecka to není. Neřekla bych, že mi to něco dalo.

23.05.2021 3 z 5

Břicho Paříže Břicho Paříže Émile Zola

Půlka knihy jen popisy - trhu, lidí, vybavení.. Příběh dost předvídatelný a nudný. S hlavním hrdinou nesoucítíte, protože je to chudák, hlupák a naprosto nezajímavý charakter, který vlastně myslí jen na pomstu (což je pochopitelné). Kniha se zabývá hlavně klevetami hloupých ženských. To mě naprosto znechucovalo. Kniha se mi vůbec nelíbila.

23.05.2021 2 z 5

Psohlavci Psohlavci Alois Jirásek

Prostě ne. Vím, že je to slavná klasika, ale nuda nuda nuda. Dobrý byl konec, ale smutný.

17.05.2021 3 z 5