NicaCola NicaCola komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Kniha si opravdu tak krásné hodnocení zaslouží!

31.05.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Bylo to oddychove a vtipné ;-) po dlouhé době jsem vzala do ruky erotický román a moc děkuji kamarádce za doporučení :-*:-)

27.05.2019 4 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Pecka! Prostě... Pecka!
Doufám, že další díl bude brzy ;-) a rozhodně se těším na film!

22.05.2019 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Úžasné zakončení úžasné série :-)

15.03.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Naprosto boží! kniha mě neskutečně vtahla do děje, líbilo se mi hádání kdo je princ a kdo zabiják... Samozřejmě jsem si myslela pravý opak.. hned jdu sáhnout po druhém díle :-)

12.02.2019 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Brandon Sanderson

Pro mě zatím nejslabší kniha, kterou jsem od Brandona četla. Chvílemi mi přišlo, že kniha vůbec nenavazuje na předchozí díl...co se stalo s unesenými dívkami? No, treba se to dozvím v posledním díle. Co mě ale bavilo byl starý dobrý TenSoon a celkove rozuzlení s Mrchou! To byla pecka :-)

15.01.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Do knihy jsem se pustila především proto, že jsem o ní hodně slyšela a četla. Přiznám se, že moc nečtu knihy českých spisovatelů...no ale jsem ráda, že jsem udělala změnu a knihu jsem si přečetla. Nějak moc jsem se nikde nepídila, o čem kniha vlastně je, takže jsem byla opravdu překvapená! A super...od poloviny jsem se nemohla odtrhnout...

29.08.2018 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Knize jsem ubrala jednu hvězdu, protože jsem chvílemi nevěřila, že ji vypráví 13ti leta holka... Jinak byl příběh zajímavý :-)

25.08.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

"...byl to dar. To všechno."

19.04.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Co se týká detektivek, tak nejsem moc náročný čtenář, takže...mně se líbilo :D Další díl si rozhodně přečtu :)

27.01.2018 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Prostě B.O.Ž.Í.! :)

01.01.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Známé rčení: "To je jasný, vrahem je zahradník!"
No, tak mě to teda jasný nebylo! Celou knížku jsem nepředpokládala, že vrahem je "zahradník"! :D Ale díky tomu jsem si děj knihy nádherně užívala:) Naprostá pecka! Rozhodně bych uvítala i film!:)

15.11.2017 5 z 5

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Prostě zase nářez!! :-O Knihu jsem přečetla jedním dechem. Strašně se mi líbilo, že se v tomto díle opravdu hodně objevovala Kate s Curranem...nasmála jsem se, bála jsem se, prožívala jsem každou kapitolu!
A ten konec? Jako vážně?? :D Potřebuju další díl!

08.11.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Na knihu jsem se těšila a opravdu mě nezklamala. Úžasně zpracované nové pojetí Popelky, které mě hrozně bavilo číst! Hlavní hrdinka mi byla sympatická, stejně tak Kai:) Rozhodně se chystám kupovat další díly:)

02.11.2017

Kniha mě bavila od začátku až do konce. Oddechové čtení, které vás s každou kapitolou nutí číst dál a dál. Měla jsem radost, že jsem si konečně koupila knihu, která není ze série. No, na konci jsem nadávala, proč není další díl!! :-D

16.10.2017 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Četla jsem všechny knihy od Jojo M., takže můžu porovnávat. Tato se mi líbila ze všech jejích knih nejméně. Ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, kniha se mi začala líbit až ke konci.

25.09.2017 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

...a moje srdce téměř puklo.

22.08.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha vlastně úplně bez děje. Všichni bohatí a krásní. Ze dne na den se hlavní hrdinka stane bodem vesmíru. Ale víte co? Já tu knihu přečetla během chviličky! :D Asi jsem takovou nenáročnou oddechovku potřebovala :)

16.08.2017 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Super:) Jestliže máte chuť a náladu na historický román, můžu jedině doporučit :)

28.07.2017 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Přiznám se, že knihu jsem měla několik měsíců doma a ne a ne se do ní pustit. Vždycky mě odradilo hodnocení, které jsem tu viděla. Nakonec jsem ale ráda, že jsem knihu přečetla, protože se mi opravdu líbila!:) Napínavé, čtivé. Taky chválím rozdělení kapitol. Zajímavý příběh a těším se na další díl :)

17.07.2017 5 z 5