Má ji rád, nemá ji rád

Má ji rád, nemá ji rád

I sérioví vrazi mají své fankluby. Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, ab... celý text

I sérioví vrazi mají své fankluby.

Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů.
Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem.
A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324808/ma-ji-rad-nema-ji-rad-Wj3-324808.jpg 4.743

Daisy in Chains (2016)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

ElenaM
včera

Moje první kniha od této autorky a prostě bomba! Výborně vystavěný příběh a skvělá psychologie postav. Zápletka je skvěle vymyšlená, i když místy mi přijde lehce překombinovaná. Kniha mě chytla hned od začátku a bavila mě až do samotného konce, který mě šokoval, ale zároveň docela naštval. Po skončení děje tu zůstává i pár nezodpovězených otázek, což mi nevadí, mám ráda, když si jako čtenář mohu něco domyslet. Autorce se hlavně povedlo vykreslit postavy, jejich charaktery, touhy, smutky, hříchy... zkrátka skvělé. Pár věcí jsem uhodla dopředu, ale myslím, že to nebylo nic proti ničemu a knize to na kvalitě určitě neubralo.
Co bych ráda podotkla na závěr - tato kniha by si určitě zasloužila větší propagaci a taky nějakou výraznější obálku, která by více zaujala návštěvníky knihkupectví.

Cari

Další skvělé dílo.... Tuhle autorku vážně miluju! Od začátku mě kniha držela v napětí, ačkoliv jsem hlavní zápletku odhalila asi v polovině knihy? Já nevím proč, ale hlavní hrdinka mi svým způsobem byla nesympatická a čtenář dostává určité nápovědy - ten pozorný si dá jedna a jedna dohromady. Jediný, kdo mi byl skutečně sympatický byl právě Hamish. :D Výborně propracovaná postava. Kniha byla skvělá, čtivá, úžasně se četla... napínavá od první stránky až do konce. Ale jsem jediná, komu něco na tom konci vadilo? Ani nevím tak úplně, co. Spíš mi ta vadila jedna postava ještě víc, než hlavní hrdinka. No jo, my ženy... když se zamilujeme, tak jsme schopné jít za mužem našeho srdce i do pekla. :D

JustWomen

Nebylo to špatné, trochu méně akční, konec mě opravdu překvapil. Ty modré vlasy mi byly od počátku podezřelé... protože, kdo nosí modré vlasy, že?

HaHa11

Darebáci mají pro nás ženy své nepopiratelné kouzlo. Ale v případě sériového vraha už to přeci jenom neplatí tak úplně plošně ... Nebo ano? Hamish Wolfe je dle mínění všech zúčastněných neoddiskutovatelný fešák a právnička Magie se od začátku jeví býti lehce mimózní. Příběhů, ve kterých je děj posouván kupředu formou dopisů, ve světové literatuře pár najdeme (kdo by neznal Nebezpečné známosti?). Skvěle to funguje i v detektivce a čtenář si celou dobu láme hlavu, kdo z pisatelů je vlastně větší cvok. Příběh temný jako nejhlubší místo jeskyně, kde to všechno končí. Ovšem nesmíme zapomenout, že ..."po..... těle se neustále pátrá" - že by pootevřená vrátka k návratu na scénu?
Pěkně napínavé, zvláštně ujeté a vůbec skvěle čtivé. Těch hvězd dám prostě plný počet - a to i za moudrost, kterou pronesla jedna z epizodních postav: "Chci říci, na vysoké se každý čas od času zachová jako kretén, no ne?"
Svatá pravda ...

michaela.ne

Bylo to brilantně vymyšlený. Pointa příběhu se mi postupem čtení začala rojit v hlavě, ale byl to jen takový ubohý nákres toto všeho, jak to nakonec dopadlo.
Konec je výborně vykreslený a spousta věcí díky němu krásně zapadla na svý místo. Žádný příběh není dokonalý, ale malé nesrovnalosti patří ke každý knize.
Moje první a určitě ne poslední kniha téhle autorky.

petulienka126

Na dovolenku pod slunecnik idealne

Inari

Má první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Kniha se mi četla velmi dobře, dokázala bych ji zhltnout hned. Konec mě rozhodně překvapil, ačkoli jsem se celou dobu snažila vymýšlet různé teorie a myslela si, že aspoň v jedné z nich se musím trefit.
SPOILER

Ovšem neubránila jsem se mírnému zklamání, že to neskončilo nějakým pěkným happy endem, ve který jsem začínala doufat. Takhle byl pro mě ten úplný závěr hůře uvěřitelný.

jana3099

tak opravdu zajímavá kniha, koupila a začla ji číst sice na zakladě hodně vysokého hodnocení, ale souhlasím s tím a u čtení jsem se rozhodně nenudila......určitě doporučuji ;-)

Marluksa

Musím říct, že mi velmi dlouho trvalo, než jsem se začetla. Dle mého názoru patří tohle dílo mezi "nejslabší" které S. J. Bolton napsala. Závěr mě hodně překvapil. Možná mi vadilo i sem tam trochu té zbytečné omáčky. Řekla bych, že měla autorka při psaní nějaké méně pozitivní období. Každopádně i tak se moc těším na její další knihu. :-)

DeadUnicorn

❤️❤️❤ ️Skvělý dojem zanechá, o tom žádná. Od začátku mě čtení hrozně bavilo, bylo to propracované a byla jsem nucena číst pořád dál, neboť mi na mysl neustále vyskakovaly nové a nové teorie, jak to celé tedy je. Každou chvíli jsem přicházela s novou a šílenější. Čekala jsem grandiózní velkolepý závěr, nějaké nečekané bum, které jsem taky dostala a to se vší parádou! *Spoiler* Moc jsem doufala, že to pro ně dopadne dobře ve sluncem zalitém happy endu. A závěr mě vskutku vydeprimoval :D Podle mě to mělo skončit jinak, ale i tak dávám 110%, skvělá kniha ❤️❤️❤️

ankaras

Na knihu jsem se těšila a nezklamala, když prostě začnete číst "topky", už nemůžete přestat.

kneslova

Je to teda dost psycho, jak knihy od p. Bolton bývají, precizně napsáno, tak trochu odlišné od jejich ostatních knih. Chápu, že se to může zdát někomu málo akční, nicméně dílo je to velice slušné..a nadprůměrné

Jane417

V tomto případě je 5* málo! Naprosto skvělý psychothriller, ve kterém do posledních stránek netušíte, jak to všechno vlastně je a pak jen koukáte s otevřenou pusou! Výborně napsané, čtivé, co vás nenechá jít spát. Charismatický vrah čtyř žen, tajemná advokátka, bláznivý funclub pachatele a sympatičtí vyšetřovatelé... originální zápletka, strhující děj... Bylo mi líto, že už mám knihu přečtenou, ale nešlo přestat!

irva

Dobře napsaná krimi, která se četla jedním dechem.

Jana77

Zvrácené a děsivé. Právnička s modrými vlasy je prdlá ženská, trpící samomluvou, ale mi učarovala. Tedy, dokud jsem ji neprokoukla. Já rozhodně doporučuji!

andrea4053

Zamilovala som si Lacey Flint a po docitani poslednej knihy som to nevydrzala a kupila si Ma ji rad, nema ji rad ... knizku som zhltla za chvilku (vlastne vsetky knizky od autorky) a je proste skvela. Autorka ma vyborny styl pisania, strhujuci dej, tak napinavy a vzrusujuci, gradujuci , do poslednej chvile neviete co a jak, nuti vas premyslat ... no urcite doporucujem a budem sa tesit na dalsie vydane knihy

Selinute

Má ji rád, nemá ji rád - tak to zjistíte až na úplně samém konci a to si pište, že budete překvapeni... Já tedy byla. Závěrečné odhalení je tak šokující a pravda tak nečekaná, že veškeré vaše teorie úplně rozcupuje. S. J. Bolton nenechá nikoho na pochybách, že psát prostě umí...

hs777

Neuvěřitelný, překvapivý a unikátní thriller, kterému nechybí absolutně nic. Málokterý autor mě dokáže udržet v nepřetržitém napětí a vodit za nos tak, že s každou kapitolou měním diametrálně názor s přesvědčením, že tentokrát už jsem si stoprocentně jistá ..... nechci nikoho podceňovat, ale myslím, že rozuzlení bude šokovat každého.
Někde jsem zahlédla informaci, že tato kniha je pro nakladatelství Domino "prubířským kamenem", zda i nadále překládat a vydávat tuto ve světě velmi oblíbenou a čtenou autorku. Velmi by mne mrzelo, kdybych si nemohla od Sharon J.Bolton žádnou další knihu přečíst - tak prosím čtěte a doporučujte!

Šánka

Já tentokrát chválit nebudu, neboť knihu jsem začala číst v sobotu a skončila v neděli. Tudíž téměř celý krásný víkend jsem byla nepoužitelná a rodina dostala pouze základní péči (jídlo) :-).
A může za to S. J. Bolton, která napsala další napínavý, senzačně vystavěný krimiromán, od kterého skutečně nešlo odejít !!!
Budete pochybovat, budete neustále měnit svůj pohled na to, jaká je pravda, co skrývá nekonvenční advokátka Maggie za tajemství......a je ten charismatický vrah skutečně pachatel nebo oběť?
Brilantně napsané a doporučuji !!!!

kate333

Jedným slovem bomba! Skvěle propracované charaktery postav, nepředvídatelný děj. Miluju, když mě knížka takto vtáhne, že ji musím vytáhnout a začíst se při každé volné chvilce. Neustále vás to nutí číst, protože po celou knížku nevíte, kdo je sakra vinnen a když už myslíte, že víte, je to stejně jinak.... Doporučuji!!!

psychologické thrillery sérioví vrazi soudní procesy

Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton