Nelin Nelin komentáře u knih

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Vážně dobrá kniha. Líbila se mi o něco víc než Proroctví, ale stejně Riordan je jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Už se mooc těším na další díl.

03.01.2013 5 z 5

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Trilogie Poselství Jednorožců nezklamala. I když se mi zdála trochu slabší než Křišťály moci a konec mohl být trochu veselejší, ale i přes to mě všechy díly velmi zaujaly a ráda se k nim vrátím, všechno nemůže mít Happy End :))

28.12.2012 5 z 5

Kaštanový král Kaštanový král Nathan David Wilson

No, kniha m

30.11.2012 2 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Tenhle díl mě zaujal ze všech nejvíce. Napínavé blouďění v bludišti bylo úplně skvělé. Autor má u mě poklonu. :)

06.11.2012 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Tahle 2. série mě tolik nezaujala jako ta 1. Percy Jackson, ale stejně je to pěkně napsané a dobře se to čte. :))

06.11.2012 5 z 5

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Úžasná kniha. Chytí vás a nepustí. Je to taková oddechovka, ale přece v ní je něco víc. :)
Rozhodně si příběh Elis přečtěte, stojí za to. :)

23.02.2015 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Přečetla jsem kousek a pak knihu odložila, neboť jsem usoudila, že jsou lepší knihy a že se k Panice časem vrátím. A vrátila jsem se. Těch 308 stran jsem přečetla asi za dva dny, což je u mě v poslední době dost dobrý! Zjistila jsem, že není moc lepších knih, než je tato. Určitě by se nějaké našly, ale není to konkurence. Je to úžasná a napínavá kniha plná tajemství.

Doporučuji! Ale prosím, nelámejte nad tím ze začátku hůl, jako já. Nevyplatí se to. :)

17.02.2015 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Tahle kniha se mi líbila a nelíbila zároveň, je to takové průměrné fantasy, které se jistě zalíbí nenáročným čtenářům, ale mě, jakožto knižní bloggerce, se moc nelíbila. :) Tři hvězdičky myslím postačí, zas tak bezradné to nebylo. :)

23.04.2014 3 z 5

Válečná nevěsta Válečná nevěsta Jiří Svetozar Kupka

Možná jsem knize jen nedala šanci, ale nijak mě neoslovila. :I

23.04.2014 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Vůbec nevím, jak knihu popsat. Svým způsobem byl příběh o ničem, ale stále je co číst.
Opravdu dokonalá práce spisovatele.

27.12.2013 5 z 5

Ilúzie Ilúzie Aprilynne Pike

Nic tomu nechybí. Autorka umí překvapit. Věřím, že Osud bude ještě lepší.

27.12.2013 5 z 5

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Tenhle díl jsem doslova hltala. Avšak jsem se občas zlobila na Laurel a její chování. Jinak skvělá knížka.

17.11.2013 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha je to úžasná.

09.11.2013 4 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Očekávala jsem něco velkolepého... ale bohužel. U čtení jsem pomalu usínala.

04.11.2013 2 z 5

Sedmička Sedmička Veronika Burgerová

Tahle knížka je úžasná. Malinká, roztomilá a úžasná. Skvělý příběh.

31.10.2013 5 z 5

V moci démonů V moci démonů Michaela Burdová

Troufnu si tvrdit, že tento díl je mnohem lepší a čtivější, než Vlčí krev.
Líbilo se mi to, a jsem moc ráda, že tato kniha má místo v mé knihovně, neboť je opravdu dobrá.

18.10.2013 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Téměř celá kniha bez Edwarda :/// No, přežila jsem to a nenesu žádnou kritiku. Opět byla kniha velice čtivá a jednoduše úžasná. Musím se ale přiznat, trochu mě vyděsil konec... ne, nebudu spoilerovat :D

16.09.2013 5 z 5

Filmová fotografie Filmová fotografie Jan Kuděla

Podle mě je tato kniha na nic. Vcelku moc naučné to není

18.03.2013 2 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Eldest se mi líbil o něco víc než Eragon. Všechny důležité děje se v té knize mísí a proplétají se mezi sebou. Když jsem začala číst, musela jsem se potom přemlouvat, abych přestala :))

21.02.2013 5 z 5

Ségra, prober se! Ségra, prober se! Thomas Brezina

Doma mám čtyři díly. Ty jsem je četla jako malá, ale baví mě i teď. :)) Je to sranda. :DD

10.02.2013 4 z 5