mysanda20 mysanda20 komentáře u knih

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Moc pěkný příběh.Bavil od začátku do konce. Těším se na další knihu

24.04.2021 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Perfektně napsaný příběh.Toto je jeden z románů,který mi zanechal na duši otisk.
Je to velmi emotivní příběh,který se zabýval ponurým tématem ,ale přesto mě to uchvátilo. Přečetla jsem ji za necelé 3 hodiny,nešlo prostě přestat číst.A ještě teď mám v hlavě Tristana a Elizabeth.
A ta krásná obálka,ty peříčka tam perfektně sedí.

"Každou vteřinu. Každou minutu. Každou hodinu. Každý den."

04.05.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Jedním slovem krása,moc se mi kniha líbila

18.04.2021 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

(SPOILER) Tak za mě třetí díl nic moc. Předchozí dva jsou mnohem lepší.Tady je nádherný hlavní hrdina,který je tak úžasný,že nemůže být ani smrtelník a
ještě nádhernější hrdinka.Kimber byla hrozný sobec a věčně ubrečená,zahleděná do sebe,Mateo ten ji pořád nadbíhal i když ho posílala docela slušně do háje.A epilog sladký jako lízátko.Prostě plochý příběh o popelce,knihu znovu číst nebudu,bylo to zklamání

01.07.2022 2 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Tahle kniha byla jako pohlazení po duši.Moc se mi líbila

01.07.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Opět krásná kniha. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Překvapilo mě,že autorky vložily do příběhu těžší tématiku.Epilog byl úžasný a dojemný.

28.11.2019 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Tak tohle byla jízda.Myslela jsem že druhý díl nic nepřekoná a tohle bylo ještě lepší
Doufám že u nás vyjde více knih od autorky

10.08.2023 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Ve většině knih je panenská hrdinka a muž co spí s každou,tady v té knize je to zrovna obráceně.Bella má sex moc ráda a moc ráda ho provozuje tedy do té doby než se jí něco stane a na chlapy zanevře.Ale proto je tam Rafe,který ji moc pomáhá a hezky se o ní stará,je to takový její hrdina a ještě jak mluví španělsky to je boží. Líbila se mi i Lianne,o které určitě uslyšíme v dalším díle.Takže za mě povedená knížka

15.04.2022 5 z 5

Cesty osudu Cesty osudu Sophie Oliver

Tak tohle je po dlouhé době knížka od které jsem se nemohla odtrhnout,líbily se mi osudy hrdinů i když místy to bylo smutné,ale konec mě moc potěšil a jdu hned na druhý díl

23.01.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Tak tahle kniha pro mě byla utrpení,po dlouhé době jsem knihu nedočetla a to mám jiné romány od Melanie moc ráda

06.08.2021 2 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Z celé série je pro mě nejlepší Maddox a Reid.Opravdu úžasný příběh.V jednu chvíli jsem se moc nasmála,hlavně když tam byl Aiden,ty jeho hlášky jsou boží.

24.04.2021 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Nádherná kniha.
Ke konci i slza ukápla...Už se těším na další díl

30.04.2020 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Mia Sheridan je skvělá spisovatelka,má krásný způsob psaní.Miluju všechny její knihy,ale toto nebude moje oblíbená kniha.Ramsay je pohádka o epické lásce,která trvá ještě po přečtení příběhu.Je to příběh a lásce a nenávisti,druhých šancích a odpuštění.

22.09.2022 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Podle komentářů jsem čekala něco jiného.Nebylo to úplně špatné,ale velmi nereálné,jak se poznali tak to bylo pořád jen krásné skoro žádný děj nic,po měsíci vztahu hned svatba a happyend.Takže za mě nízký průměr,četla jsem mnohem hezčí knihy

18.09.2022 2 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

(SPOILER) Jejda tahle kniha byla úžasná,je to díl od dílu lepší.Máme tu zase manželství z rozumu,Megs se po dvou letech oddělení vrací za manželem,aby s ním žila,protoze touží po miminku.Megs byla úžasná postava plná lásky,smíchu a trpělivosti.Godric byl ze začátku moc uzavřený a smutný,ale pomalu se začal projevovat,líbilo se mi jak měl schované Megginy dopisy.K Maggie se choval moc laskavě a vstřícně a pokud někoho miluje tak miluje navždy.Spolu tvořili moc krásný pár.Ja chci další díl:-)

"Godriku?"Stála zcela nehnutě až na jemné chvění,jež ji probíhalo rameny.
"Lásko?"Zvedl její vlasy v ruce a sledoval,jak ty lokny filtrují sluneční paprsky, pronikající okny.
"Co..."V jejím hlase zazněla podivná odtažitost.
"Jaký druh práce po mně chceš,abych udělala?"
Usmál se a zvedl její vlasy je rtům "Pro začátek mi můžeš pomoc se svlékáním".

10.06.2022 5 z 5

Zloděj stínů Zloděj stínů Elizabeth Hoyt

Tahle série je díl od dílu lepší:-)Kdo by to byl řekl že Winter bude tak úžasná postava,moc se mi líbilo jak se chtěl oddat pouze jedné ženě,kterou ze začátku nechtěl.Isabel byla skvělá, zkušená a silná.Jejich příběh se tak krásně odvíjel až nakonec byl konec.
A teď jen vzpomínám na tuto krásnou knihu, úsměvy, polibky, doteky a super dialogy.
Tahle kniha mě zahřála u mého romantického srdíčka:-)
Myslím,že tohle bude můj nejoblíbenější díl a určitě si ho přečtu znovu,
jen doufám, že baronet nám vydá všechny knihy série:-)

21.04.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Tak já nevim.Podle komentářů jsem čekala úplně něco jiného.Zápletka nebyla špatná,tohle jsem ještě nečetla a ani mi to moc nesedlo,ale přijde mi že to nebylo dotaženo do konce.Divím se že Mickey nebyla víc v šoku když to zjistila a ve finále to vypadalo jako kdyby se prostě nic nestalo a všechno fungovalo úplně normálně,což tomu prostě nevěřím,že je to tak jednoduché ,takže za mě kniha ne a číst ji znovu nebudu

11.04.2022 1 z 5

Ďábel v přestrojení Ďábel v přestrojení Lisa Kleypas

Moc povedená kniha. Měla jsem velkou radost,že se tam objevili postavy z čekanek,hlavně Sebastian,ten je prostě boží a ty jeho hlášky.Příběh rychle plynul,a u některých scén jsem se nasmála,hlavně hlášce:Vy jste mrňavý tyran:-).
Doufám,že od Lisy u nás vyjdou další knihy

24.03.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Za mě kniha nic moc.Ke konci už mě to moc nebavilo.Je to jedno klišé za druhým.

24.09.2021 2 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Ze začátku mě to moc bavilo,nasmála jsem se,ale trochu mě štvalo,že Taylor pořád řešila svoje velký prsa a špeky.Konec knihy byl moc sladký až mi to trošku zkazilo dojem z celé knihy.

06.05.2021 4 z 5