Cesty osudu přehled

Cesty osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474030/bmid_cesty-osudu-awe-474030.jpg 5 47 47

Grandhotel Schwarzenberg série

Bad Reichenhall, rok 1905. V exklusivních lázních v bavorských Alpách se mladá Anna Gmeinerová zamiluje do Michaela. Oba touží po lepším životě. Michael se rozhodne hledat své ve světě a Annu si později přivézt. Pak však dojde k hroznému zločinu a Anna je přinucena provdat se za jiného muže. V mondénním lázeňském místě Bad Reichenhall si musí vybojovat místo mezi solnými barony, hoteliéry a bohatými lázeňskými hosty z celého světa…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Der Weg des Schicksals , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesty osudu. Přihlašte se a napište ho.

85098211
11.02.2024 5 z 5

(možné drobné spoilery)
Neměla jsem vůbec žádná očekávání, pokud jde o tuto knihu. A možná i z tohoto důvodu jsem byla opravdu mile překvapená? Přestože autorka nejde do hloubky, pokud jde o vykreslení jednotlivých postav, jedná se o příjemné, i když zároveň neveselé čtení. Příběh Anny Gmeinerové, které osud do vínku nadělil velkou porci neštěstí, mne nejen zaujal, ale doslova vzal za srdce. Říkala jsem si, že to snad ani není možné, aby někdo měl takovou smůlu jako ona. Anna je sympatická žena, která v hodně mladém věku zůstane na světě úplně sama, protože její bratr a později také otec zahynou za tragických okolností, přičemž matka je mrtvá již delší dobu. Předtím se sice zamiluje do Michaela Schwarzenberga, toho si ovšem nesmí vzít, protože si to nepřeje její otec. Její milý se tedy rozhodne vydat se do světa, kde si chce vydělat tolik potřebné peníze, vrátit se a Annu pojmout za manželku. K tomu ovšem nedojde, protože Michael zůstane pryč mnohem déle, než plánoval. Mezitím se Annin život od základu změní - a aby těch pohrom nebylo málo, přihodí se jí něco strašného...
Kniha je neskutečně čtivá, proto jsem ji jen těžko odkládala. Hodnotím tedy plným počtem a jsem opravdu hodně zvědavá na pokračování ;-).

angelika29
28.01.2024 5 z 5

Tak tuto knihu jsem přečetla na jeden zátah. Velmi napínavé i romantické. Psané velmi čtivě, téměř se nadá od knihy odtrhnout. Všem skutečně moc doporučuji.

Ivanule
23.10.2023 4 z 5

Poslední dobou si opravdu vybírám jakto tak vypadá knihy ze sérií a ještě k tomu jsou většinou vždy zasazeny do začátku 20.století a ještě v Německu:) Ale to vůbec nevadí, tyto romány mě baví a i tento není vyjímka, děj rychle plyne, a už se těším na pokračování

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Cesty osudu v seznamech