MonicaMonique MonicaMonique komentáře u knih

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Miluju její knihy. Dlouho se mi nestalo, že bych se mohla smíchy přetrhnout u knih. Jenom mě mrzí, že nevyšly další díly téhle série. Byla jsem zvědavá na Vlada a asi nejvíc na Iana. Za mě každopádně plný počet hvězd

05.07.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na styl psaní a než jsem se zorientovala v postavách. Nakonec jsem se začetla. Kniha nebyla nejhorší.

05.07.2017 4 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Kniha byla dobrá. Jediné, co bych knize vyčetla, je přístup komisařky. Přišlo mi,že se hlavní komisařka víc věnovala pití, kouření a příjemně straveným nocím, než řešením případu. Na druhou stranu, pachatel a jeho život včetně dětství, byly rozsáhle popsány. Proto za mě 4 hvězdy a zkusím další knihu od této spisovatelky

02.07.2017 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Na knihu jsem se moc těšila, ale nakonec jsem byla zklamaná. Rozhodně jsem od toho čekala víc.

27.06.2017 1 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Moje první kniha od autorky a musím říct, že za mě takový průměr. Hlavní hrdinka mě občas štvala svojí nerozhodností a chováním. Nejspíš ale dám ještě šanci nějaké jiné knize této autorky.

27.06.2017 2 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Přemýšlím, co jenom k téhle knize napsat. Nápad skvělý, ale zpracování mě moc nenadchlo. Za mě 2 hvězdy, čekala jsem mnohem víc

27.06.2017 2 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Oproti předešlým knihám trochu slabší. Přesto jsem se nemohla odpoutat. Jakmile jsem začala číst, nemohla jsem přestat. Knihy tohoto autora jsou prostě návykové. Už teď se těším na další díly.

20.06.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nemám slov. Poprvé jsem musela zhluboka dýchat, abych knihu rozdýchala. Pro mě nejčtivejší spisovatel. Nevíte, jestli se plánuje dotisk knihy Jeden za druhým a Zloba? Nikde nemůžu sehnat

16.06.2017 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Ke knihám tohoto spisovatele je se dostala před pár dny a naprosto jsem mu propadla. Za mě super

07.05.2017 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

S těmito autory jsem začala od konce. První jsem přečetla Lovce králíků. Příběh mě chytil už od začátku. Nakonec jsem během týdne přečetla i všechny předešlé knihy. Za mě super

17.04.2017 5 z 5