mona.benny mona.benny komentáře u knih

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Kniha mě chytla hned od začátku. Vtáhla mě do děje, kapitoly ubíhaly a stále jsem byla napnuta,jak to vyřeší ,já žádné řešení opravdu neviděla. Konec zanechal pár nezodpovezenych otázek .... Prostě čtivá knížka, doporučuji.

03.07.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Knížka se četla jedním dechem, rozuzlení mě hooodne překvapilo. Více nebudu prozrazovat.Kazdopadne doporučuji,je to něco na způsob případů Kim Stoneove ;-)

29.06.2020 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Za mě? Cetlo se to dobře,za den bylo hotovo.....Prirovnani ....takovy horsi Patrik Hartl. Ten měl aspoň smysl pro humor a dynamičtější příběhy ????

20.05.2020 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Četla se dobře, určitě bych doporučila dal. Líbilo se mi vyprávění příběhu že třech úhlu pohledu, hlavně od Isabelle. Klidně bych i více rozepsala jake měla Isabelle dětství, myslím, že by to bylo příjemné rozšíření knihy. Občas mě nudila a rozčilovala Stella.

18.12.2020 4 z 5

Poslední akt lásky Poslední akt lásky Cathy Rentzenbrink

Před čtením této knihy se připravte na vlnu smutku, bolesti, slz, beznaděje.... zároveň na příval emocí a spoustu lásky. Nejde popsat jak na mě kniha působila, musíte ji přečíst abyste pochopili. Dlouho mi zůstane v hlavě ....

27.11.2020 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Nemohla jsem se zakousnout do děje, přišel mi zdlouhavý úvod do příběhu jako takového. Překousla jsem to. Občas jsem měla problémy se orientovat v letopočtech, kdy se příběh odehrává a musela jsem se vracet, abych si to ujasnila. Příběh jinak moc pěkný, i rozuzlení super. Taková byla doba, zde je ukázáno, že ani domorodí Němci si nežili za války v bavlnce, což se obávám, že si někteří lidé myslí dodnes.4*

10.11.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Zatím nejlepší kousek od autorky.Vermotske psycho bylo pro me zkalamanim a zimni lide takovy prumer. Pozvaní se cetlo samo, napětí nechybělo a konec mě překvapil,že sem to opravdu nečekala. Vřele doporučuji.

11.10.2020 5 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Zakoupená kvůli líbivé obálce, občas tuto "chybu" udělám :-) Nicméně, příběh měl potenciál, myslím, že se to dalo lépe využít. Přišlo mi to nemastné neslané. Když už něco začalo být zajímavé, autorka to nerozvedla a utla to. Škoda

26.09.2020 2 z 5

Z písku a popela Z písku a popela Amy Harmon

Musim rict,že mě mile překvapila. Není to knížka označená nalepkou bestselleru a propagována tuny reklam.... (asi i díky bohu).... A přitom je to krásný a dojemný příběh dvou lidí v okupované Itálii. Paradoxně díky válce vše dopadne tak jak dopadne :-) Samozřejmě jsou v knize i pasáže velmi smutné, týkající se osudu Židů ..... to už k těmto knížkám patří. Doporučuji

24.09.2020 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Musim napsat, ze mě kniha mile překvapila, dle zdejšího hodnocení, jsem neměla velké očekávání. Kniha mě bavila,příběh byl čtivý, hlavní vyšetřovatelé zajímavé protiklady a Alice prostě psycho :-D Za mě 75% ;-)

28.08.2020 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Líbil se mi způsob vyprávění příběhu, povedený vykonstruovaný dej vyprávěný matkou, na konci když se blížilo rozuzlení a konečně ta PRAVDA, očekávala jsem naprostou pecku která mě rozseka.....a bohužel konec mě dost zklamal, skoda, taková námaha a přišla vniveč.

03.08.2020 4 z 5

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Chybělo mi napětí,nějak mě celkem nezajímalo jak to vlastně bude pokračovat,ale dočetla jsem. Autorka má lepší knihy. Zklamaní.

08.03.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knihu jsem právě dočetla. Myslím že ten konec byl uspěchaný a takový šitý horkou jehlou,čekala jsem nějaké složitější a duchaplnejsi rozuzlení.Ale četla se dobře, rychle,líbily se mi jednotlive náhledy všech postav.Mam od autorky přečtené všechny knihy.

12.01.2020 4 z 5

Život s panikou Život s panikou Alžběta Bublanová

Panické ataky máme v rodině, kniha mě zklamala. Bylo to neustále dokola to samé. Čekala jsem nějaký vývoj, jak se naučit s panikou žít, nějaké tipy jak si pomoci.

24.03.2023 2 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Knihu jsem zhltla za jeden den. Příběh mě zaujal, odhalování děje bylo napínavé, některé pasáže lehce mrazivé. Za mě čtivý thriller.

25.05.2022 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Těšila jsem se, zaujalo mě téma knihy i obálka. Po 80 stránkách, které mě nezaujaly, jsem knihu odložila. Očekávala jsem spíš příběh z pohledu obyčejných lidí (rodin) , co by pro ně znamenal Blackout.

20.06.2021

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Hlavní hrdinka mě štvala od samého začátku, nechápu že s ní chlapy v knize vůbec mohli žít :-) Děj se táhl a táhl jako žužu a konec naprostá scifi :-D takže tak

26.02.2021 3 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Od druhé poloviny už víte kdo je ten zlý, což mě moc nepotěšilo. Poté už kniha ztrácela napětí a momenty překvapení. Poslední třetina knihy už mě tolik nebavila a dočetla jsem jen abych věděla jak kniha nakonec dopadne. Připadalo mi to zbytečné protahování ničeho podstatného.

23.01.2021

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Za mě chudší kniha oproti knize "V úkrytu". Zde mi chybělo více napětí a konečné překvapivé rozuzlení. Hodně postav a jejich střetnutí s Oliverem mě občas nudily. Ale jinak fajn čtení.

21.01.2021 3 z 5

Noční můra Noční můra John Saul

Super námět, dobře pojatý příběh. Doporučuji, pro silnější povahy. Představa co dívky zažívají bylo opravdu psycho.

29.12.2020 5 z 5