Musím to vědět přehled

Musím to vědět https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373981/bmid_musim-to-vedet-IAc-373981.jpg 4 227 227

Vivian pracuje jako analytička CIA. Dlouhá léta se snaží s týmem kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Na první pohled pět obyčejných lidí. Jenže stačí pár kliknutí a vše, na čem Vivian záleží, je náhle v ohrožení – práce, manžel i její čtyři děti. Vivian slíbila, že bude chránit vlast před nepřáteli. Ale komu teď může věřit?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Motto

Need to Know , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Musím to vědět. Přihlašte se a napište ho.

ZoeChaya
03.04.2024 2 z 5

Velmi naivní a předvídatelný příběh.

KnihoSny
27.02.2023 3 z 5

Kniha byla průměrná ale napínavá byli tam věci co mi neseděly ale to je jen když se člověk nad tím pořádně zamyslí knihu ale můžu doporučit líbila se mi

Miška74
30.01.2023 3 z 5

Poslouchání jako audiokniha. Byla jsem na knížku hodně zvědavá. Nebylo to sice špatně, ale pořád tomu hodně chybělo. Rozhodně to nebyl tak úplně thriller. Námět byl sice zajímavý, ale kniha mi prostě nesedla.

Knižní novinky (7.5. - 20.5.)

07.05.2018

Kniha Musím to vědět v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x

thrillery pro ženy americké romány špionážní romány

Autorovy knížky

2018  71%Musím to vědět