mischinka mischinka komentáře u knih

Cizí dítě Cizí dítě Alan Hollinghurst

hrozný! nudný, šíleně utahaný, prostě o ničem..možná se mýlím a ta pointa mi uniká, ale může mi někdo říct o co tam šlo? moje očekávání, že bude do hloubky probírat, jaké to bylo ve viktoriánské anglii být gay, bylo velmi, ale velmi zklamáno :( až mě teď mrzí, že jsem koupila i jeho Linii krásy a vůbec se mi do ní po týhle hrůze nechce..

21.02.2013 1 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

skvělé, úžasné, nejlepší co jsem zatím četla !

18.01.2013 5 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

kniha je super! po prvních pár stranách jsem měla pocit, že čtu románek pro dívky, ale po dalších pár stranách se všechno zvrtne a vše je jinak (tak jak v životě), proto jsem knížku přehltla za pár hodin a chtěla jsem číst dál a dál a dál :) zkrátka po dlouhé době knížka, kterou jsem potřebovala přečíst najednou! :)

03.01.2013 5 z 5

Virus Virus Robert Liparulo

nebylo to úplně to, co jsem si od této knížky slibovala..místy až lehce nudná, snažila jsem se přelouskat, ale občas dokáže napnout..

21.08.2012 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Autorka si me získala ihned - věděla na co cilit- na moji zvědavost. Musim rict, ze verzi jsem vymyslela nespočet - co bude v dopisu, ale to co tam bylo! Jsem nečekala.. Skvělá kniha, dostala me neskutecne

27.12.2015 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

zajimavě se tento příběh vyvíjí, ale je pravda, že první díl byl lepší..čekám na to velké rozuzlení, tak snad to bude mít tu šťávu..

16.10.2013 4 z 5

Konec punku v Helsinkách Konec punku v Helsinkách Jaroslav Rudiš

po knížce Potichu i Konec punku v Helsinkách hraje na notu melancholie, která z knížky jen čiší..ale je skvěle čtivá a velmi mi sedla..nevím, jestli zkusím další knížku, tak trochu ta melancholie se dá očekávat ze všech knih.

26.08.2013 5 z 5

Hra Hra Anders de la Motte

super chytlavá knížka..ale přece jenom velké zklamání za konec a za celkovou zápletku..velmi mě bavily úkoly, pátraní, ale konec velmi zklamal, rozhodně by tato knížka zasloužila víc..anglické věty mi naopak přišly osvěžující, nebráním se angličtině v českém textu, takže v podstatě spokojenost, knížka, která nepustí :)

02.07.2013 5 z 5

Panoptikon Panoptikon Jenni Fagan

upřímně? čekala jsem tedy od knihy mnohem víc..kniha na hraně fantasy a pouhé halucinace z drog..rozhodně hodně reálného, ale stejně mám rozporuplné pocity..

02.07.2013 3 z 5

Dobré ráno, Harri Dobré ráno, Harri Stephen Kelman

čtivé, dětská naivita a čistota smíchaná s hrubostí ostatních dospívajících..děj poměrně "odsypává", občas úsměvné, ne už tolik konec..

21.01.2013 4 z 5

Memento Memento Radek John

zbožňuju tuto knížku! popisy stavů mysli pod drogama (i bez nich) mi naprosto stačí k utvoření obrázku o účincích a stačí mi o tom jen číst..

23.08.2012 5 z 5

Bublina Bublina Katarína Šajbanová

knihu jsem sice přečetla v podstatě jedním dechem ,ale nepřinesla to, co jsem od ní očekávala..

22.08.2012 3 z 5

Bludy z nudy Bludy z nudy Sacha Sperling

celkem nudné..velké očekávání a příběh dá se říct o ničem, velké zklamání..

22.08.2012 3 z 5

Ať vejde ten pravý Ať vejde ten pravý John Ajvide Lindqvist

kniha na doporučení, že se jedná o tak trochu antistmívání (které mimochodem nesnáším) a musím říct, že to je velmi poutavá knížka a čitvá. Možná jsem očekávala jiný konec, ale o tom to přece je :) takže doporučuju všem, kdo nemá rád stmívání, ale upíří tématiku jo..

22.08.2012 4 z 5