Mini.Baby Mini.Baby komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Tohodle plesnivýho dědka jsem si okamžitě zamilovala. Ve spoustě případech jsem ho chápala, taky moc nemusim lidi... Hlavně ty, co zbytečně kecaj :)

05.10.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Absolutně nechápu negativní komentáře. Za sebe říkám, že pro milovníky thrillerů je toto ideální (pro mě dokonalý) čtivo. Já jsem (u)spokojená ;)

17.08.2016 5 z 5

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

Snižovat hodnocení knihy jenom proto, že se týká tématu, o kterém to celé je, mi přijde dost zvláštní. Za sebe říkám, že rozhodně stojí za přečtení

27.04.2016 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Knížka se četla velice svižně a ten závěr..., to byl (ú)let

13.05.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Neuvěřitelně silný a poutavý příběh

22.04.2019 5 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Hračka je sra*ka, omlouvám se za ten výraz. Odloženo zhruba ve čtvrtině, nedalo se....

14.06.2016 odpad!

Vypravěč Vypravěč Dave Grohl

(SPOILER) Právě jsem zaklapla knihu a přes slzy nevidim. Totálně mě odrovnala. Dave Grohl je obdivuhodná osobnost a legenda! Víc netřeba rozepisovat, všechno již zaznělo pode mnou. Děkuji za tento klenot. V knihovně bude mít čestné místo... napořád

PS: když vím, že zemřel Taylor Hawkins a v krátké době na to Dave přišel i o milovanou maminku, bylo pro mě čtení o to bolestivější

16.05.2023 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Patrik mě hrozně baví. Jeho knihy jsou vtipné, svižné, čtivé a na konci vždycky lituji, že už je po všem. Rozhodně zajdu i na nějakou jeho hru do divadla a je legrace sledovat jeho fb profil. Tak energického a pozitivního člověka nepotkáte na každém rohu. Prostě Pan Úžasňák!

02.01.2017 5 z 5

Děti boží Děti boží David Hidden

Hiddenovi jsem za Děs ubrala hvězdu kvůli odfláknutému konci. Teď to vzal opět šmahem, ale dám pět hvězd. Za napínavý a strhující děj. Když se Nobody plazil tunelem, měla jsem klaustrofobii taky. Prostě super! A to Davidovo "JAKO" nemá chybu, taková přirovnání prostě nevymyslíte ;)

29.09.2016 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Knihu jsem nečetla, film neviděla, ale audiokniha v podání Mirka Táborského je výtečná! Včetně zvukových podkresů....

13.05.2021 5 z 5

Svědkové z továrny na smrt Svědkové z továrny na smrt Eric Friedler

Knihy a filmy o holocaustu jsem nevyhledávala. Nahlodala mě až Hra s ohněm od Tess Gerritsenové. Jsem ráda, že jsem pro začátek zvolila tuto knihu. Bojim se, co mě čeká v těch dalších, které jsem si pořídila. Moje fantazie asi těžko předčí fakta :(

23.07.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Plynulý rozjezd, zhruba ve druhé třetině knihy autor podřadil, přidal plyn a ve třetí třetině už to jelo na max. Skvěle zajetá kvalifikace, těším se na startovní čáru dalšího dílu

10.09.2019 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Nemůžu dát hvězdičky, sotva jsem dala obsah. Celou dobu jsem měla stažený žaludek a slzy v očích. Pro mě něco nepředstavitelného a nepochopitelného!!! Co mě dorazilo na konci..... Že v USA je týrané a zneužívané každé páté dítě. Proč??? :(((

24.06.2019

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Patrik opět nezklamal. Pobavil, dojal, rozbrečel. Doufám, že napíše další kousky, hrozně mě baví. Jako autor i jako člověk. Dobíjí mě dobrou náladou a optimismem

26.11.2016 5 z 5

Nelituji času stráveného s touto knihou, dost jsem se nasmála :o)

16.08.2020 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Neměla jsem problém včas zhasnout lampu a spát. Žádný strašák to nebyl. Nenašla jsem nic brutálního ani nechutného jak tu někteří píšou. To je trochu škoda, ale líbilo se mi to!

23.09.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

5/5! Držela jsem se v pozoru od začátku do konce, prostě parádní jízda s neobyčejnou zápletkou. Těším se na Ďábelské hry ;)

28.01.2017 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Mám ráda příběhy, které píše sám život. Znovu jsem se utvrdila v tom, že bychom si měli vážit každého dne, každé hodiny, každé minuty a neplýtvat časem. Život je nevyzpytatelnej a zatraceně krátkej. A když člověk chce, dokáže překonat i velké překážky

18.11.2016 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Knihu jsem chroustala dlouho, nebavila mě, mohla být klidně o polovinu kratší. Ale dozvěděla jsem se alespoň zajímavé věci o slonech. Konec mne velmi zklamal, čekala jsem jiné rozuzlení, cejtim se "podvedená"

04.11.2016 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

(SPOILER) Těšila jsem se na konec, až se dozvím, jak se hlavní postavy dostanou z táborů a navrátí k "běžnému životu", ale bohužel jsem se nedočkala.....Ovšem potěšily mě krátké kapitoly, kniha se dala kdykoliv odložit

23.05.2020 4 z 5