Micheline Micheline komentáře u knih

Galerie aneb Arturovo dobrodružství Galerie aneb Arturovo dobrodružství Marcela Konárková

Úžasná kniha pro děti. Přečetli jsme ji na jeden zátah, kluci byli naprosto nadšení a spokojení. Už máme naplánovaný výlet do Prahy do Národní galerie, musíme přece vidět i originály :o)) Autorce moc děkujeme za skvělou knihu!

08.08.2016 5 z 5

Kde rostou peníze? Kde rostou peníze? Denisa Prošková

Skvělá finanční gramotnost pro malé děti. Obě mé děti se v mnoha situacích poznávaly, chlapci zjistili, že nejen jejich rodiče jsou "nepřejícní, lakomí, nekoupí vše co po nich chtějí ...". Opět skvělá kniha, doporučuji všem rodičům a hlavně dětem :o))

05.08.2016 5 z 5

Domov je nejdůležitější místo na světě Domov je nejdůležitější místo na světě Denisa Prošková

Skvělá knížka! Mé děti z ní byly nadšené, příběh, obrázky, srozumitelné i šestiletému synovi. Autorka ví přesně, jak "to napsat". Doporučuji všem rodičům a hlavně všem dětem :o))

05.08.2016 5 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

To jsem si zase poplakala. Místy to trošku drhlo, ale celkově se mi kniha líbila.

19.07.2016 4 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Nebyla špatná, ale přijde mi hodně podobná Hunger Games. A ty jsou rozhodně lepší.

18.07.2016 3 z 5

Sladké odpuštění Sladké odpuštění Lori Nelson Spielman

Překvapivě příjemné čtení. Dokonce jsem i zaslzela :o))

15.07.2016 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Docela zajímavá fantasy série. Téma dosti klasické, ale neotřele zpracované :o))

18.06.2016 5 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Paráda, jen teď musím dlouho čekat na pokračování ... :o((

09.06.2016 5 z 5

Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti Daniela Kalinová

Skvělá kniha! Nápadité vyprávění k vyjmenovaným slovům a současně jednoduché vysvětlení těch, která až tak běžně nepoužíváme. Synovi se moc líbila a troufám si říct, že mu pomohla možná víc než vysvětlení v učebnici. Děkuji paní autorce :o))

13.05.2016 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Tak realisticky popsané záporné postavy jsem už dlouho nečetla. Ještě teď je mi ze všech tří špatně. Pěkná kniha.

29.04.2016 5 z 5

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Nemohla jsem se jí dočkat a nezklamala. Na jedné straně neuvěřitelná bezmoc a vztek, na druhé obdiv k Malin. Děkuji.

29.04.2016 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Vyléčí trápení, depresi, osamění.

12.03.2016 5 z 5

Návrat Pařížana Návrat Pařížana Julia Stagg

Velmi zajímavá kniha. Podle názvu jsem očekávala něco úplně odlišného, ale nezklamala a příjemně potěšila.

11.03.2016 4 z 5

Jak já jsem chtěla alespoň na okamžik být Pipi. Kniha i film jsou dodnes moje nejoblíbenější.

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

O hvězdičku míň než pro "Pekáč", ale i přesto pěkné a čtivé.

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Humorné, zamilované a ten "pekáč buchet"!

Gaiin štít Gaiin štít Kevin Hearne

Celá "Attikova" série je zajímavá, jinak pojatá fantasy.

Drakie Drakie Sophie Jordan

Pěkná fantasy i všechna její pokračování.

11.03.2016 4 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Přečteno rychle, před léty i nyní. Příběh, který nikdy neztratí svou přitažlivost.

11.03.2016 5 z 5

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Mark Twain (p)

Kdo by nechtěl mít takového "rošťáka" doma :o))