Micheline Micheline komentáře u knih

Vůně ďábla Vůně ďábla Mons Kallentoft

Zajímalo by mě, kde Mons stále bere inspiraci pro Malinin život.
Kniha je skvělá.

29.03.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Skvělé, krásné, moc se mi tato série líbí.

22.06.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Takové nějaké zvláštní. Částečně Nesbo, částečně Shakespeare a částečně odpad. Nevím jak k tomu došlo, ale výsledek je divný a já jsem zklamaná.

22.06.2018 4 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Docela pěkná série. Zajímavé téma, spletitý děj, sympatičtí hrdinové a i konec byl dobrý :o)

22.06.2018 4 z 5

Lovci ohně Lovci ohně Mons Kallentoft

Malin je prostě nejlepší. Kallentoftovy knihy miluji :o))

22.06.2018 5 z 5

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Pěkná oddychovka. Zajímavý příběh, pěkně napsané, jen ten konec mohl být trošičku romantičtější :o))

25.07.2017 4 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Oddychová klasika :o)

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Oddychová klasika :o)

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Zvláštní kniha - neuvěřitelně reálný námět, trošku slabší zpracování.
Bez problémů si dokáži představit NEED v reále. A mrazí mě z toho, jak je to jednoduché, naprosto odpovídající lidské podstatě a realitě současnosti.

15.07.2017 5 z 5

Dům u ústí řeky Dům u ústí řeky Victoria Jones

Příběh je pěkný, má velký "dějový potenciál" :o) Jen jeho zpracování se mi moc nelíbí. Chybí mi ta jiskra, nemožnost se od knihy odtrhnout, síla emocí a napětí dějových zvratů.
Nejvíc Felicity - na konci, na poslední chvíli, narychlo dodané vysvětlení ...
Velká škoda, mohla to být úžasná kniha.

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Děkuji :o)

25.06.2017 5 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Na začátku jsem přemýšlela, kolik různých postav najednou si mám zapamatovat. Později, když se příběh rozběhl, jsem se i já rozběhla :o)) Zajímavá detektivka, přesně na čtyři hvězdy.

16.02.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Zajímavá detektivka. Jen mi v ní něco chybělo, něco přebývalo, aby byla skvělá. Jsem zvědavá na další knihu :o)

01.02.2017 4 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Skvělé! Překvapení, změny, děj se mi moc líbily. Jediné co mi moc nesedlo byla zamilovaná a stále šílenější "krvavá císařovna".
Za mě velmi vydařená série, děkuji :o))

28.12.2016 5 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Pokračování nezklamalo, tato více "mužská" než "ženská" fantasy se mi líbí více a více (a to jsem ženská!) :o))

28.12.2016 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

S každým dalším dílem lepší a lepší. Ale kdy to skončí? Jsem příliš zvědavá a nedočkavá :o))

05.12.2016 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Velmi zajímavé fantasy. Téma a zpracování se mi líbí, je to tak odlišné od toho co se poslední dobou nabízí. Činy a málo omáčky, to se do rána pěkně četlo :o))

31.10.2016 5 z 5

Aby vám peníze dobře sloužily... a nikam vám neuletěly Aby vám peníze dobře sloužily... a nikam vám neuletěly Denisa Prošková

Opět skvělá kniha pro děti. Synovi se moc líbila, zejména kapitola o bratranci. Děkuji, že takové knihy píšete :o)) a my je můžeme číst.

24.09.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nádhera, početla jsem si, poplakala jsem si, mé čtenářské srdéčko se zaradovalo. Jen to vstávání ráno po třech hodinách spánku bylo horší :o))

08.09.2016 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Nevím co mě dostalo víc, zda příběh nebo neskutečně reálný popis přírody, počasí, zkrátka celého "místa děje". Velmi zajímavá kniha, děkuji.

08.08.2016 4 z 5