Bella09 Bella09 komentáře u knih

Panenka Panenka Hollie Overton

Výborná kniha. Četla se lehce a stále mě udržovala v mírném napětí. Liší se od ostatních knih o únosech. V této knize autorka píše o událostech které následují po útěku od únosce. Je pravdou, že jsem čekala více napětí a zvratů. Slibně zněla věta, že si únosce budoval celých 8 let alibi. Čekala jsem kdy to přijde a ono to vůbec nepřišlo. Pokud vyjde další kniha od autorky, určitě si ji přečtu.

19.11.2017 5 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Byla to moje první kniha od autorky. Moc se mi líbila. Byla od začátku až do konce napínavá. Vraha jsem sama neodhalila. Uvítala bych nějaké indicie podle kterých bych se mohla k vrahovi alespoň trochu přiblížit. Už se těším na další knihu.

05.11.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Z této knihy jsem na rozpacích. Rozhodně to není thriller a moc psychologický podle mě taky ne. Většinu knihy se neděje nic zajímavého a na konci, jakoby se to snažila autorka dohnat a naplácala jednu akci za druhou. Konec je nesmyslně překombinovaný. Ale jako prvotina je to dobré. Původní nápad špatný nebyl.

15.10.2017 3 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Přesto, že se mi kniha moc líbila a vyvolala ve mě různé reakce, od smíchu až k pár slzám dojetí, tak si myslím, že mohla být klidně o 200 stran kratší. Vlastně jsme od poloviny příběhu znali řešení a protahování soudního líčení na 300 stran bylo pro mě moc. Jinak jsem moc ráda, že jsem se opět díky této autorce dozvěděla spoustu nových informací, tentokrát o Aspergerovu syndromu o kterém jsem nic nevěděla. Nevím jestli jsem něco nepřehlédla, ale nebylo vám divné kde vzal Jacob dárek pro Thea?

05.08.2017 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá od začátku. Bavilo mě rozplétat nitky kdo co udělal a jestli je to pravda. Když už jsem si myslela, že jsem na něco přišla tak nastal obrat. A ten konec ve stylu Kinga, no to byla síla.

30.07.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Úžasná, nádherné napínavé čtení. Hned když se mi kniha dostala do ruky a koukla jsem na anotaci, věděla jsem, že to bude jízda.

27.07.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Kniha se výborně četla. Celou dobu mě udržovala v napětí co bude dál až do samého konce.

22.05.2017 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá, moc dobře se četla. Setkání Terryho a Vince Fleminga mi přišlo až nepatřičně komické.

15.05.2017 5 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Od této autorky jsem přečetla několik knih a vždy jsem byla spokojená. Ale dnes je tomu jinak. Z této knihy mi stačilo prvních 30 stran.

13.05.2017 1 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem vnímala jako takové pohlazení po duši. I když osudy postav nebyly lehké. Každý den cestou z práce jsem se na knihu těšila. Byla to má první kniha od autorky a určitě si přečtu další.

23.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem přečetla dá se říct jedním dechem (kdybych mezitím nespala, tak doslova). Vůbec nevadilo, že jsem tušila kdo co udělal. Stejně byl děj napsaný tak, že docházelo k překvapení. Ale nevím co si myslet o konci. Přišel tak najednou...

23.04.2017 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Kniha na mě silně zapůsobila. Ani závěr knihy se mi nezdál uspěchaný, jak to často bývá. Oba příběhy mě občas nutily se zastavit ve čtení a přemýšlet o vlastních bolestech a starostech. Líbilo se mi,že jsem se dozvěděla podrobnosti o nemoci, o které jsem nic nevěděla. U této knihy jsem přečetla i poděkování(což běžne nečtu).

19.02.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi líbila, lehce se četla. Ale některé technické detaily se zdají nereálné. Jako třeba klička na okně-ventilátor-ramínko na šaty.

28.01.2017 4 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Kniha moje očekávání nesplnila. Její propagační věta "Farma je tak dobrá, že až ji dočtete, budete závidět každému, kdo ji ještě nečetl" je jen výborný reklamní trik.

27.11.2016 3 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Nádherná kniha, úžasně napsaná. Často jsem se přistihla, že místo čtení se toulám ve vlastních myšlenkách a vzpomínkách ke kterým mě kniha vedla. Občas jsem v očích ucítila pálení a pak horkou kapku kutálející se po tváři.

30.10.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha se četla dobře. Na to kde je Florence jsem sama nepřišla, i když mě to v jednu chvíli napadlo, ale to jsem zavrhla. U ostatních postav jsem měla skoro jasno od začátku. Ale stejně jsem četla s napětím. Určitě zkusím i jinou knihu této autorky.

02.10.2016 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Opravdu bezva kniha. Bavila mě od první stránky. Během čtení mě sice tak trochu napadlo jak to vše mohlo být, takže to pro mě nebylo tak úplné překvapení. Ale stála za přečtení.

14.09.2016 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Super, kniha se mi moc líbila. Už mám koupené další od autora.

04.08.2016 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moje první kniha této autorky. Moc se mi líbila, četla se lehce, rychle. Super oddychovka.

24.07.2016 1 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Pěkná kniha, dobře se četla. I když námět není originální,vůbec to nevadilo.Je pravda, že mezi thrillery bych knihu nezařadila.

20.07.2016 4 z 5