Mečounka Mečounka komentáře u knih

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Kniha mě naprosto vtáhla a přečetla jsem ji na můj vkus až moc rychle, přestože jsem chtěla, aby to trvalo déle. Už dlouho mě takový příběh jako je Layly nevtáhl a už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu!

13.04.2023 5 z 5

Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Doctor Who - Shada: Ztracené dobrodružství Douglase Adamse Douglas Adams

Tato kniha mě neuvěřitelně vtáhla do děje a nelituji, že jsem si ji v knihovně půjčila. Jako Whovian to byla má povinnost přečíst. Navíc mě potěšilo, že tam autor jemnou narážkou naznačil svou další napsanou knihu.

18.08.2020 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Ode mě si tato knížka zaslouží plný počet hvězd, jelikož mě dokázala zaujmout a vtáhnout do děje. Určitě ji řadím do svých oblíbených.

11.03.2020 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Je to super příběh, jediný, co se mi nelíbil je překlad jména Magnuse Banea. Krasomil Pohroma mi přijde dost dětské a nehodí se sem.

13.10.2019 4 z 5

Klan Rudé lišky Klan Rudé lišky John Flanagan

Čekala jsem, že mě to chytne víc... Prvních dvanáct dílů bylo super, ale pokračování už není nic moc.

12.08.2019 4 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Završení celé té trilogie mě celkem dostalo. Určitě si ji přečtu znovu.

12.08.2019 5 z 5

Je to suprově napínavý příběh, který mě úplně vtáhl do děje. Určitě ji doporučuji.

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Skvěle napsaná kniha. Jen mě mrzí, že už nebude žádné pokračování, pokud vím... Oceňuji Flanagana za tak úžasnou sérii.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Měli jsme tuto knížku v povinné četbě a musím říct, že mě celkem zaujala, i když se mi četla trochu hůř.

05.08.2019 4 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Je to skvělá knížka, do které se začte snad každý. A přiznávám, že to byla má první detektivka. Úplně mě to vzalo!

05.08.2019 5 z 5

Losos, který se odvážil vyskočit výš Losos, který se odvážil vyskočit výš Ahn Do-hyun

Celkem zajímavě napsaná knížka.

21.07.2019 4 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Dost mě tahle knížka bavila. Přečetla jsem ji během pár dní a druhý díl taky tak.

17.05.2019 4 z 5

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Výborná série. Úplně jsem se do ní zamilovala a čtu ji neustále dokola, i když ji znám už nazpaměť. Už se těším, až vyjdou další díly. Poklona autorovi :)

17.05.2019 5 z 5

Dračí město Dračí město Petra Machová

Kniha se mi líbila. Má nápaditý obsah a určitě se těším na další díl, jak se to vyvrbí.

12.05.2019 5 z 5