MatoPalkes MatoPalkes komentáře u knih

Samozrejme LOTR je niekde inde ale stále je vidieť obrovská láska k tomu svetu ktorý Tolkien vytvoril.

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Majstrovské dielo nielen fantasy žánru. Celú trilogiu som čítal veľakrát a určite nie naposledy.

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Táto trilógia je moja srdcová záležitosť, všetky diely.

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Dôvod prečo milujem fantasy žáner. Jeden z dôvodov prečo milujem knihy.

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Musím ísť plný počet hviezd a dúfam že séria týmto nekončí.

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zbožňujem rozdielne časové línie, Bryndza potvrdzuje že momentálne patrí vo svojom žánre ku špičke. Výborný diel.

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Po skvelom treťom diele autor udržuje nastavenú laťku a posiela ďalšiu super knihu, ktorá sa nedá odložiť.

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tento diel zatiaľ najlepší, prečítané jedným dychom.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Veľmi dobré, strašne fajn sa to číta, kniha nenudí, nemá hluché miesta, táto séria s Erikou Fosterovou stojí za to.

09.02.2021 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Dobrý začiatok skutočne vynikajúcej série. Ale tie najlepšie diely ešte len prídu.

09.02.2021 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Moja obľúbená, veľmi pútavé, krátke kapitoly, super záver. Nie nadarmo jedna z najpopulárnejších.

Nakonec přijde smrt Nakonec přijde smrt Agatha Christie

Vôbec moja prvá detektívka od autorky ktorú som čítal 20 rokov dozadu a hneď taký skvost. Teraz som ju prečítal opäť a bavila rovnako, aj keď som si v polovici spomenul ako to dopadne. Môžem len odporučiť.

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Po dočítaní som nechcel dať všetky hviezdy, ale keď som ešte o pol tretej ráno pozeral do stropu a rozmýšľal o knihe, musím dať všetky. Nejako sa mi to dostalo pod kožu. Menší počet strán plusom.

02.02.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Tretia kniha od Fitzeka a znova paráda. Prečítané za večer, jednoducho som ju nemohol odložiť. Záver výborný, niekedy v budúcnosti si dám repete keď už teraz viem.

02.02.2021 5 z 5

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Moja prvá kniha od Fitzeka a hneď takáto bomba. Som veľmi zvedavý na ďalšiu tvorbu. Ideme na to :)

01.02.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Nejsikev zapadol výborne, kniha opäť prečítaná jedným dychom ako všetky od Angely.

31.01.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Ach jaj. Tie príbehy sa časom začnú zlievať dokopy ale verím že vďaka koncu na tento diel ešte veľmi dlho nezabudnem. Inak príbeh výborný, nesmierne zaujímavý, prečítal som to za jeden večer (čítal som do druhej do rána)

31.01.2021 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Imigrácia, prostitúcia, obchod s bielym mäsom. Náročné témy. Príbeh super, opäť som bol na konci prekvapený, autorka píše super, teším sa na ďalšie diely.

30.01.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Nepríjemné téma rasizmus, ktorý je všade okolo nás. Ale kniha super, páči sa mi zapojenie viacej postáv, predsa len ta hlavná štvorka to nedokáže ťahať večne, takže super. Angela drží kvalitu stále vysoko.

29.01.2021 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Návrat sociopatky Alex potešil, tie jej hry ma bavili.

28.01.2021 5 z 5